בצל המלחמה: הישוב עמנואל נרתם לאירוח ילדי הדרום

הירי הבלתי פוסק גרם להורים רבים מהדרום לשלוח את ילדיהם לאירוח בעמנואל * הילדים שולבו בת"ת שערי התורה וזכו לקבלת פנים ושי מיוחד מאת ראש המועצה * המועצה אף הודיעה כי תעניק כניסה חופשית לבריכה העירונית לילדים האורחים * ראש המועצה הרב עזרא גרשי: "המשוב החיובי מהורי הילדים מוכיח את החשיבות ומחמם את לבנו"

ירי הטילים הבלתי פוסק על הישובים בדרום המצויים בטווח 40 ק"מ מעזה גרם להורים רבים דאגה על ילדיהם שנחרדים מצלילי האזעקות ורעשי הפיצוצים המפרים את השלווה.

לאור זאת החליטו חלק מההורים לשלוח את ילדיהם להתרעננות אצל קרובי משפחה בישוב עמנואל.

הילדים, תושבי הערים קרית גת ומושב חזון יחזקאל שבדרום הגיעו להתרעננות בת שבוע עד עשרה ימים בעמנואל והתקבלו בחום רב בידי המועצה המקומית וראש המועצה הרב עזרא גרשי שעשה הכול למען יחושו הילדים בתחושה ביתית.

הילדים שולבו בכיתות ת"ת שערי התורה והתקבלו בקבלת פנים על ידי ראש המועצה הרב עזרא גרשי שבירך אותם וחילק לכל אחד מהם שי. תלמוד התורה בראשות הרב אשר טורק והמנהל הרוחני הרב יאיר ורטהיימר עשתה הכול על מנת להקל על הילדים את המעבר ולשלבם בצורה טבעית.

ראש המועצה הודיע כי יפתח את הבריכה העירונית גם עבור הילדים האורחים שיוכלו לשחות בה חינ אין כסף.

מסעדת מלכות בעמנואל נרתמה אף היא והעניקה לילדים חטיפים ומיני מתיקה כאשר הורי הילדים שנשארו בביתם בדרום מודים בחום למועצה על הירתמותה.

ראש המועצה הרב עזרא גרשי: "הישוב עמנואל זכה ברוך השם שתהיה בו שלווה והחלטנו לארח בחום את ילדי הדרום ולהעניק להם את כל האמצעים על מנת שיחושו בבית. המשוב החיובי הרב שאנו מקבלים מהוריהם מוכיח לנו כי ההירתמות הייתה חשובה ומחמם את לבנו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.