בצל המשבר: גפני וזייברט נפגשו

כשברקע המשבר סביב הקצאת הקרקעות בבני ברק, נפגשו גפני וזייברט כי לדון בתשלום שכר הבחירות לפעילים

זמן רב עבר מאז בחירות 2015 וחברי הכנסת שנבחרו כבר הספיקו לקבל את המשכורות על חודשי העבודה שלהם, אך בניגוד אליהם יש עשרות פעילים שעבדו קשה מאוד בקמפיין הבחירות וביום הבחירות עצמו אך משום מה עדיין לא קיבלו שכר עד עבודתם.

חנוך זייברט בא כוח מטעם המפלגה כנציג 'אגודת ישראל' לחתום על הצ'קים. רבים הפנו אצבע מאשימה כלפיו שבגינו מאות הפעילים עדיין לא קבילו את כספם. היום (א') נערכה פגישה בנושא בין יו"ר 'דגל התורה' ח"כ משה גפני לחנוך זייברט בעיריית בני ברק. השניים ליבנו את הנושא. מקורבים לשניים מספרים כי יש התקדמות וכי כבר בזמן הקרוב עתידים הפעילים לקבל את שכרם.

מאות תלונות התקבלו מצד בני נוער, בחורים ואברכים על הלנת שכר במהלך הבחירות. פעיל עמו שוחחנו אמר ל'קוקר': "הם היו חייבים לי בעצם עד בסביבות ה-3,200 שקלים רק עבור העבודה של לפני יום הבחירות ועבור העובדה של יום הבחירות בקלפי עוד 700 שקלים בערך".

במקביל, שבועות ספורים למועד חלוקת הקצאות המבנים בעיר למגזרים והקהילות השונות בעיר, אך מתחת לפני השטח הרוחות סוערות –12 שנה אף ראש עיר לא נגע בסוגיית הקצאות המגרשים, אך כעת נותרה השאלה מה יהיה עם אותם 50 מגרשים שנותרו פנויים, הוגשו מאות בקשות לקבלת שטח כאשר החלוקה המסתמנת על פי רצונו של זייברט היא שליש לכל מגזר – ספרדי, חסידי וליטאי.

במהלך הפגישה דנו השניים גם בסוגיית ההקצאות הנפיצה. ל'קוקר' נודע כי ח"כ גפני גיבה את נציגי 'דגל התורה' בעיריית בני ברק שפועלים על פי הנחיות שקיבלו מגדולי ישראל ומראשי התנועה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.