בצל המתיחות: אלפי שוטרים יאבטחו את הילולת רחל אמנו

היערכות שיא בקבר רחל לקראת ההילולא שתחול מחר בערב – תמונות ופרטים

למרות המצב הביטחוני, אלפי שוטרים יאבטחו את העולים החל ממחר אחה"צ לקברה של רחל אמנו בבית לחם לרגל יומא דהילולא, על פי בקשת 'המרכז הארצי לפיתוח המקומות הקדושים' הציבור מתבקש לחנות בחניון הסמוך לאצטדיון טדי, ומשם יצאו השאטלים היישר לקבר רחל.
ב"מוסדות רחל אמנו" יערכו גם השנה את תיקון 'רחל אמנו', כאשר לפני התיבה יעבור המקובל רבי יעקב עדס שליט"א, יחד עם מקובלי ורבני "מוסדות רחל אמנו" אשר כידוע נמצאים בכל השנה כולה ולומדים בישיבה הממוקמת בקבר רחל, התיקון יתקיים ביום שלישי (יום ההילולא) החל מהשעה 16:00, ויועבר בשידור חי בכלי התקשורת.
הרב מרדכי ברנשטין מרבני ישיבת רחל אמנו מסר: "למרות הדיווחים על העימותים בתקופה האחרונה באזור הקבר הפעילות בכולל והישיבה בקבר רחל המשיכה כסדרה – אין מה לחשוש, אנחנו קוראים לציבור לבוא ולהשתתף בהילולא הגדולה – כי אמא יש רק אחת, אלפי שוטרים וחיילי צה"ל נפרסו כבר בשטח בכדי לאבטח את רבבות העולים לתפילה, ונקווה שבס"ד העלייה ההמונית תעבור ללא אירועים חריגים".
unnamed (1) unnamed (2) unnamed (3) unnamed (4) unnamed (5) unnamed (6) unnamed (7) unnamed (8) unnamed (9) unnamed (10) unnamed (11) unnamed (12) unnamed

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.