בצל הפרישה: ליברמן הגיע למרן הגר"ח קניבסקי

כעת בבית הגר"ח קניבסקי בבני ברק: שר הביטחון המתפטר אביגדור ליברמן הגיע לכתיבת אות בספר התורה ולקבלת ברכה

בדקות אלה הגיע שר הביטחון המתפטר, אביגדור ליברמן, לביתו של מרן הגר"ח קנייבסקי, בבני ברק.

העיתונאי ישראל כהן מדווח כי הביקור של ליברמן בבית הגר"ח נושא דווקא היבט תורני – כתיבת אות בספר תורה שיכניס בנו בקרוב.

‏גם העיתונאי מיכאל שמש דיווח כי ביקורו של אביגדור ליברמן אצל הגר"ח, הוא 'בעניין אישי'.

12 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. ליברמן שהוא ומפלגתו אנטי תורה, ואנטי הקב"ה, לוחמים נגד השבת ונגד כל דבר שבקדושה.

  ליברמן שהוא ומפלגתו אנטי תורה, ואנטי הקב"ה, לוחמים נגד השבת ונגד כל דבר שבקדושה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. האוליגרך מיכאיל צרנוי ביחד עם ליברמן בבית קנייבסקי=דירות לעוד כמה נכדים ואחוזים ליענקושי

  האוליגרך מיכאיל צרנוי ביחד עם ליברמן בבית קנייבסקי = דירות לעוד כמה נכדים ואחוזים ליענקושי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. איך צעק הרב שך זצוק"ל? מחללי שבת אוכלי נבלות וטרפות, בועלי נידות וכו'

  השתגעו לגמרי? עוכר ישראל שמעודד חילול שבת המוני ומכירת דבר אחר נכנס לבית שר התורה? איך ר' חיים לא ברח מהטומאה שנכנסה איתו?? לא מובן כלל!

  מומר להכעיס(!!!) מתקבל בבית הגר"ח?

  ולא סתם, אלא כותב אות ספר תורה? שיהיה פסול, כמובן שמדובר בכתיבה של אפיקורס גמור למהדרין! וכאן הבן שואל, עד מתי, אדמורים רשעים תהפכו את הציבור ללעג ולקלס, עד מתי??????!!!

  """הבנו ש-ליברמן – ודרעי – גפני – ויענקושי מחוברים""" זהו, אין כבר גבולות?! ומה עם ספר תורה שכתבו מין? הוא הרים את הקנייטש לפני שנכנס? האם הוא הוריד את שעון היד? האם הוא דאג שלא יהיה סוס על החולצה שלו?

  איך צעק הרב שך זצוק"ל?
  מחללי שבת אוכלי נבלות וטרפות, בועלי נידות, מחבורת נואפים וכו'.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. את הפגישה שמבזה את שר התורה הובילו שניים - אבי אבוחצירא, חרדי מב"ב שמכהן כאחד מיועציו הבכירים, ויענקושי קנייבסקי מנכדיו של הרב שהפך לאחד ממקבלי ההחלטות בצומת המרכזית, בהנהגה הרוחנית החרדית. הוא הממשיך להיות המנהיג אחרי פטירת הגרי"ל ז"ל פשוט הוא הממשיך לקלקל עם ישראל. וכנראה מהפגישה של היום שהוא לכאורה חביריו החביב של העמלקי ליברמן שר"י.

  את הפגישה שמבזה את שר התורה הובילו שניים – אבי אבוחצירא, חרדי מב"ב שמכהן כאחד מיועציו הבכירים, ויענקושי קנייבסקי מנכדיו של הרב שהפך לאחד ממקבלי ההחלטות בצומת המרכזית, בהנהגה הרוחנית החרדית. הוא הממשיך להיות המנהיג אחרי פטירת הגרי"ל ז"ל פשוט הוא הממשיך לקלקל עם ישראל. וכנראה מהפגישה של היום שהוא לכאורה חביריו החביב של העמלקי ליברמן שר"י.

  חייבים להוסיף לימוד התורה |
  הגב
 5. ליברמן הוא היריב של החרדים בחוק הגיוס והשותף בבחירת משה ליאון. כשהרב קנייבסקי מקבל אותו בכבוד זה אומר שליאון יותר חשוב מהגיוס?

  ליברמן הוא היריב של החרדים בחוק הגיוס והשותף בבחירת משה ליאון. כשהרב קנייבסקי מקבל אותו בכבוד זה אומר שליאון יותר חשוב מהגיוס?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. עורו והתעוררו, לא עת לחשות, התכנסו ועוצו עצה להפר עצת אויבי ד' מעל שארית פליטת עמו וארצו כי בנפש היהדות היא, אל תנוחו ואל תשקטו עד אשר תשקוט הארץ מפרצות ורדיפות הדת

  עד מתי?

  עד מתי יהיה זה לנו למוקש?
  הטרם תדע כי אבדה יהדות החרדית כבוד תלמידי חכמים,
  ומכבדים הנבלה סרוחה?…. זה רדיפת הדת של ממש!!!!!!!!!!!!!!!!

  זה זמן שלבנו נשבר בקרבנו כראותנו את רדיפת הדת המתעצמת ומתפשטת בארצנו הקדושה ת"ו. פירצה רודפת פירצה לבל היקר והקדוש לישראל, על ידי פורקי עול תורה ומצוות המרהיבים עוז גם לצאת בהסתה נגד היהדות ויראי ד' הכואבים כי בלע את הקודש רח"ל.

  בעוד לא מצאנו מנוח מהפרצות הקיימות בגדרי תורתנו הקדושה, וקדושת השבת הנרמסת בראש חוצות, הנה גם צדו צעדנו מלכת ברחובותינו, על ידי פרסום ברחובה של עיר תמונות תועבה כמקולקלים שבאומות, פרסומים על אביזרייהו דג"ע בפרהסיא ופגיעה איומה בחינוך ילדינו.

  מרנן ורבנן זיע"א אף הביעו את דעתם אודות מאסרם של יראי ד' שכיסו את תמונות התועבה, וכה כתבו בהמשך המכתב: "יהודים יראי שמים שאינם יכולים לעמוד ולכבוש את כעסם ומחאתם מחרפה איומה זו וכיסו בצבע את תמונות התועבה הללו, מובלים כעבריינים, ומחמירים עליהם בקנסות ומאסרים".

  אני פונים בזה לכל יראי ד' בארץ ובתפוצות, לכל יחיד בעל השפעה בקריאת קודש להצלה, אל תעמדו מנגד בשעה קשה זו לעם ישראל. עורו והתעוררו, לא עת לחשות, התכנסו ועוצו עצה להפר עצת אויבי ד' מעל שארית פליטת עמו וארצו כי בנפש היהדות היא, אל תנוחו ואל תשקטו עד אשר תשקוט הארץ מפרצות ורדיפות הדת בפרט על גיוס שמד וזימה.

  גם הגאון האדיר רבי שמואל הלוי ואזנר זצ"ל, בעל 'שבט הלוי', התבטא באחת מדרשותיו באותם ימים בתמיכה: "עדים היינו למלחמת מצוה שניהלו כמה צדיקים נגד תמונות תועבה, אשרי להם!"…

  העלאת הנושא למאבק ציבורי ומכתבם של גדולי ישראל זצ"ל, עוררו הדים רבים. 'יתד נאמן' דאז דיווח על כך בכותרת: "גדולי ישראל יוצאים למאבק גלוי נגד התועבה שפשטה ברחובות". בכותרת המשנה אף צויין כי "הגאון האדיר רבי שלמה זלמן אויערבאך שליט"א מוכן ללכת לכלא"…

  באותם ימים של לפני שלושים שנה, היה זה ראש עירית ירושלים דאז, טדי קולק שר"י, שבראיון תקשורתי מחה על שחרורם ממעצר של כמה מהעצורים בפרשות השחרת תמונות התועבה, באמרו כי "אסור היה לשחררם ויש להחזיק בהם עד תום ההליכים המשפטיים", כשהוא מוסיף כי "המשטרה מוכיחה אזלת יד בכל הנוגע לטיפולה בחרדים המתפרעים"…

  בשנאתו העזה ליראי ד' לצדיקי הדור, קדושים וטהורים, הוסיף עוד קולק שר"י ואמר: "בעיית החרדים אינה רק שלירושלים, אלא בעיה לאומית שהממשלה צריכה להתייחס אליה ולהחליט לגביה החלטות", וקרא לממשלה "לשקול אפשרות לקצץ בתקציביהן של ישיבות, אשר יוכח כי מתוכן יצאו מפרי סדר"…

  לסיקור מלא ממעצרו של רבה של אופקים הגאון הגדול רבי שמשון פינקוס זצוק"ל באותם ימים, ניתן לראות בארכיון ה'אידישע פוסט', בכתבה כיסה בצבע תמונות תועבה, והושלך לכלא. גדולי ישראל במכתבי תמיכה…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. אתה רוצה לדעת מה הקשר? זה קשר של ... *-"ש מ ד"-*

  שמד ממש

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 8. זה חלק מגְּזֵירַת גִּיוּס הַשְׁמַד וְהַזִימָּה...


  שומו שמים! -מה כתוב פה???? הביקור של ליברמן בבית הגר"ח בגלל לכתוב אות בספר תורה? שיכניס בנו בקרוב??? הלא ספר תורה שכתבו מין ישרף ישרף ישרף ישרף ישרף – שהללו מכירין בקב"ה וכופרין בו, דודאי לשם עבודת כוכבים כתבו – וחובה לשרוף את ספרי התורה שכתבו המינים, הן ספרי תורה שנכתבו על ידי מינים, והן ספרים העוסקים בהשקפת עולמם של המינים. ומצוה לשרפם מפני שאינו מאמין בקדושת השם ולא כתבו לשמו, אלא שהוא מעלה בדעתו שזה כשאר הדברים, כמו גזירת חוק גיוס השמד והזימה, והואיל ודעתו כן לא נתקדש השם, ומצוה לשורפם!!!! היינו מצוה גדולה.

  כלומר, מותר וחייבים לשרוף אף את השמות הקדושים שבספר, משום שלמעשה אין בהם שום קדושה כלל, שכן הם נכתבו לשם עבודת כוכבים. כמ"ש הרמב"ם (הלכות יסודי התורה ו, ח) שהביא אף הוא הסבר זה, שלפיו אין קדושה בשמות כלל וכלל.

  ספר תורה שכתבו מָסוֹר, עבד, אשה, קטן, כותי, אפיקורס, ישראל מומר, כמו ליברמן – פסולין. "יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם". הכופר בתורה כמו ליברמן שר"י אין לעבור דרך פתח ביתו, וכל שכן שאין לקרוא בספריו, ואפילו אם כתב ספר תורה אסור לקרות בו, וחייבים לשרוף הספר מיד, כבר לימדונו רבותינו "ספר שכתבו מין יישרף", ככה שגם אם התוכן כשר, אין לקרוא בו, ובטח ובטח שלא להמליץ עליו שום טובה. "יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם".

  יהי רצון שנזכה לראות במפלתן של רשעים בקרוב, ובפרט במפלתן של חכי"ם חרדים גוזרי גזירת הגיוס מדגל וכו', עליהם נאמר "יִתַּמּוּ חַטָּאִים מִן הָאָרֶץ וּרְשָׁעִים עוֹד אֵינָם", ושד' יתברך יחזיר את כל עם ישראל בתשובה שלימה, בקרוב מתוך רחמים גמורים, וביטול גזירת ליברמן = גזירת גיוס השמד והזימה בצה"ל בפועל ממש.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 9. ומה אומר מרן מנהיג הדור הגאון הרב יענקושי?

  יענ קושי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 10. רוצח נפשות ביחד עם גפני ומכלב וכו'

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 11. הבנו שליברמן ודרעי ויענקוש מחוברים. נשאר רק לברר מה מקשר

  ביניהם

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב