בצל הקרבות: הרה"ר ביקר את החיילים הפצועים בברזילי (תמונות)

הרב לאו הגיע לסיור במחלקות השונות בהם מטופלים הלוחמים שנפגעו בלחימה בעזה, חיזק את החיילים ומשפחותיהם וענה לשאלות הלכתיות (תמונות)

הרב הראשי לישראל רבי דוד לאו ביקר היום את החיילים הפצועים בבית החולים ברזילי באשקלון.

הרב לאו שהגיע לסיור במחלקות השונות בהם מטופלים הלוחמים שנפגעו בלחימה בעזה, חיזק את החיילים ומשפחותיהם וענה לשאלות הלכתיות כדוגמת הנחת תפילין בשעת תוך כדי לחימה ולחילופין לאחר פציעה וכו'. הרב הראשי עבר בין מיטות החיילים ובירך אותם שישובו לביתם בשלום בריאים ושלמים. בראיון לכלי התקשורת הבינלאומיים הצובאים על בית החולים, אמר הרב הראשי לישראל כי פגש לוחמים גיבורים שחפצים לשוב לקרב להגן על העם, "זהו היופי של עמנו. ראיתי רופאים מסורים, הורים יקרים ובעיקר את בנינו, לוחמנו וחיילנו שרוצים רק לפעול כדי לשמור ולהגן על עם ישראל שסובל מהטרור הרצחני שלא פוסק לרגע".

יצוין כי תוך כדי ביקורו של הרב לאו בבית החולים נשמעה אזעקה והרב הראשי יחד עם צוות בית החולים ומשפחות החיילים הוכנסו לאזור מוגן. הרב הראשי לישראל קרא בביקורו לעם להמשיך בתפילה ובתהלים להצלחתם ולשלומם של החיילים המצויים בסכנה ובשטח אוייב. "הם שלוחי מצוה של כולנו ועל כולם להתפלל להצלחתם, שלומם ושובם בעז"ה לשלום לחיק משפחותיהם וחיק בני עמם'

IMG-20140720-WA0414 IMG-20140720-WA0415 IMG-20140720-WA0416

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.