אברך חרדי נדקר בשער שכם – תמונות מהזירה

  בשעה שנתניהו וליברמן מנהלים שיחות  שלום עם הפלסטינים בדרך להסכם מסגרת עתידית, הטרור שוב מרים את ראשו.

 חרדי נדקר בפלג גופו העליון בסמוך לשער שכם בירושלים.

חובשים מתנדבים של 'איחוד הצלה' מסניף 'ירושלים' מעניקים לו טיפול רפואי ראשוני.

נסיבות האירוע נבדקות ע"י  המשטרה שפתחה במרדף אחר המחבל המפגע שחשוד בדקירה.

IMG-20140209-WA0096IMG-20140209-WA0100IMG-20140209-WA0094
דביר עדני חובש 'איחוד הצלה' סיפר: "הגעתי לזירה וראיתי צעיר חרדי שנדקר בפלג גופו העליון, הצעיר היה בהכרה, אזרחים סיפרו בזירה כי צעיר בעל חזות ערבית קפץ עליו ודקר אותו ולאחר מכן נמלט, לאחר הטיפול הראשוני שאני וחובשים נוספים מיחידת האופנולנסים של 'איחוד הצלה' הענקנו לו בזירה הוא פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים. המשטרה בודקת את הנסיבות ומסתמן כי הרקע לאומני".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה סובלים החרדים כ"כ?

  משום רבני העדה-הבד"ץ ירושלם שליט"א:

  "אנא שפרו מעשיכם רבני הבד"ץ, ותתחילו לחזק את נשי הצנועות, המתלבשות עם שאל במסירת נפש גדול, כמנהג ירושלם של לבישת "שאל" מדורי דורות.

  רק הנשים האלו הלובשות ה"שאל" מקרבות הגאולה שלמה, לכולנו, למה אתם לא מחזקים אותם? ידוע לכולם שאתם ושאר העדהניקס מבזים אותם ושונאים אותם בלב ונפש יום יום, ממש מעשה סדום!!! בשליחותכם הפגינו הבריונים והסיקריקים שלכם, בחוצות ירושלם נגדם, נגד לבוש הצנוע של ה"שאל", ומי דשתקו ליה רבנן, ש"מ דניחה ליה ח"ו.

  רבותי: הלא חיללתם שם שמים ברבים, ושימו לב שמי אז, ממש אחרי ההפגנות שחיללו שם שמים ברבים בשליחותכם, התחילו כל גזירת הגיות נגד בני הישיבות החרדים לדבר ד', או לאותה בושה" ראו מה שגרמתם לעם ישראל בארצינו הקדושה. כבר עבר שנתיים מהמחאות נגד הצנועות, ועוד לא שמענו שום מחאה מהגאב"ד הגרי"ט ווייס על גל הפגיעה שפגו נגד הצנועות.

  “אנו בטוחים בעז"ה: שבזכות הצניעות הנכונה שהוא רק כדרך לבישת נשי השאלים, הגזירה עבידי דבטלי ותורה מגנא ומלא, ולא יטוש ד’ עמו ונחלתו לא יעזוב, והננו לעתיר לבורא כל עולמים שיחון אותנו במהרה בדבר ישועה ורחמים ונזכה להגלות כבוד ד’, ולהרמת קרן התורה הצניעות והיראה לביאת גואל צדק במהרה בימינו, אכי”ר.
  ———– —————- ———–
  זה מזכיר לי מה שקורה בבד"ץ לאחרונה… כבר תקופה ארוכה של כמה שנים אשר העדה החרדית בעיה"ק ירושלם תובב"א, בס"ד הולכת ומדרדרת מדחי אל דחי, בפירצות מפירצות שונות, ההתחלה היתה כששלחו את הבריונים וסיקריקים שלהם להפגין נגש נשי הצנועות הלובשות "שאל" בשליחות הרבנים והמוצי"ם שלהם, אע"פ שהנשים התלבשו כמנהג ירושלים בתוך ירושלם!!! מ"מ נראה מפורש שרבני הבד"ץ באמת נגד הצניעות שחייבים ע"פ התורה.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב