בקבוקי התבערה נזרקו ע"י פעילי ישי

השלשה שנעצרו הבוקר בחשד להשלכת בקבוקי תבערה בעצרת התמיכה אמש בח"כ אלי ישי הם פעילי תנועת "יחד", כך עולה מחקירתם

שלושת הגברים שנעצרו הבוקר בחשד להשלכת בקבוקי תבערה בעצרת התמיכה אמש בח"כ אלי ישי הם פעילי תנועת "יחד". כך עולה מחקירתם. על פי החשד, הם מילאו שני בקבוקים בבנזין במטרה להבעיר צמיגים.

כחלק מהמחאה נגד הזיופים שבוצעו לטענתם במהלך הבחירות, מילאו הצעירים שני בקבוקים בבנזין, במטרה להבעיר צמיגים במהלך העצרת. לטענתם הקהל שהשתתף באירוע מנע זאת מהם ובסיום העצרת נותרו עם בקבוקי הבנזין.

החשודים סיפרו בחקירה כי הם התרחקו כ-150 מטר ממקום העצרת, שפכו את הבנזין על הכביש, הדליקו אותו ונסעו לביתם. שלושת החשודים יובאו בשעה 12:00 לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בירושלים.

מחקירתם עולה כי השלושה הגיעו אתמול לעצרת התמיכה באלי ישי כנגד הזיופים שבוצעו, לטענת המפלגה, במהלך הבחירות. לפני שהגיעו למקום מילאו שני בקבוקים בבנזין, במטרה להבעיר צמיגים במסגרת המחאה.

לטענתם, הקהל שהשתתף באירוע מנע זאת מהם ובסיום העצרת, לאחר פיזור המשתתפים, נותרו עם שני הבקבוקים, התרחקו כ-150 מטרים מהמקום, שפכו את הבנזין על הכביש, הדליקו אותו ונסעו לביתם. בשעה 12:00 יובאו השלושה לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בירושלים.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אנשי דרעי לא יודעים להדליק גפרור?
  אה נכון הם מעשנים רק עם מצית של זיפו…

  ק. |
  הגב
 2. פעילי ש"ס גם קיבלו הנחיה:

  "במידה ותתפסו ע"י כוחות הביטחון , להזדהות כפעילי יחד, וכך נרויח רווח כפול" ,

  מה לעשות שהיו"ר שלנו אדם נקי ושלהם יודע בדיוק איך לענות בחקירות משטרתיות?!

  אשקלוני |
  הגב
 3. זה רק פעילי מרזל שרק הם יודעים לעשות הפגנות עם אש ותמרות עשן ואח"כ לומר שזה אנשי דרעי שאולי גפרור בקושי יודעים להדליק. אלי ישי מרן מרן אחדות אחדות חחחחחח

  ק |
  הגב