בקבר הבבא סאלי: בקבוקי הערק מזוייפים

במסגרת ביקורת פתע שנערכה הבוקר במתחם הילולת ה"בבבא סאלי" בסמוך לציונו אשר בנתיבות ע"י מפקחי היחידה הארצית לאכיפת חוק איסור הונאה בכשרות של הרבנות הראשית לישראל, נמצאו מספר דוכני מזון אשר הוצגו ככשרים על אף שלא היתה בידם תעודת הכשר מטעם הרבנות המקומית נתיבות. { ביקורת פתע }

במסגרת ביקורת פתע שנערכה הבוקר במתחם הילולת ה"בבבא סאלי" בסמוך לציונו אשר בנתיבות ע"י מפקחי היחידה הארצית לאכיפת חוק איסור הונאה בכשרות של הרבנות הראשית  לישראל, נמצאו מספר דוכני מזון אשר הוצגו ככשרים על אף שלא הייתה בידם תעודת הכשר מטעם הרבנות המקומית נתיבות.

כמו"כ, נמצאו כמויות גדולות של בקבוקי משקה הערק הנושאים את דיוקנו של ה"בבא סאלי" בחזית כאשר באטיקט האחורי מופיעים ציוני כשרות מזוייפים של בד"צים.

בחלק מהדוכנים נמצא כי עושים שימוש בעלי ירק לא מפוקחים משטח פתוח הנגועים בחרקים, שימוש בשיפודי לבבות סגורים וכדו' כך שהציבור נכשל. נגד בתי האוכל ינקטו צעדי אכיפה והטלת קנסות מנהליים. נבקש מציבור דורש הכשרות הפוקד את המקום שלא להתפתות ולצרוך את הבקבוקים המצ"ב, הן מחשש לכשרותם ואף מחשש בריאותי. כמו כן להקפיד לרכוש מזון אך ורק בבתי אוכל הנושאים תעודת כשרות בתוקף מטעם הרבנות המקומית בלבד.מוסר רפי יוחאי – מח' הונאה בכשרות – הרבנות הראשית לישראל.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.