בקליינע • המקובל שירד מנכסיו

השבוע במדור הפפארצ'י של אתר קוקר • הברנז'ה ממריאה לאירופה • מיהו האד' שנסע במחלקת עסקים ? הפוטושופ של הזלאטשוב • המקובל שירד מנכסיו

ברגעים שעקרות הבית הנואשות נאנקות תחת עול כביסת תשעת הימים, עיתונאי וברוני הברנז'ה ממשיכים להמריא בהמוניהם ולהותיר אותנו להתבשל בתוך החום האימתני של יולי –אוגוסט – שהצליח להוציא את הפיוזים לששת החברים של הסיעה המאוחדת.

נפתח בנורווגי: יעקב אשר כבר לא יושן על יצועו כמה ימים (גם גפני תהיו בטוחים) יוני קדם, הפוליטי שלנו בכנסת תפס את חבר הכנסת יעקב אשר ברגע נדיר עם שניאור רוזן העוזר של פרוש, ההוא שלכאורה עתיד להתפטר בשבילו.

יעקב אשר מטות

איזה מזל יש לשלומי פולק ,(העוזר הנמרץ של גפני) בשישי, כשעה וחצי לפני שבת לכדנו אותו (אבל בלי מצלמה) מטייל להנאתו בשמש הקופחת בנמל תל אביב יחד עם רעייתו, פולק חבש משקפי שמש – עם חלוצת טריקו והחליף מידע לגבי לימודי המשפטים באונו.

כפי שפתחנו, החום הכבד (או התמונות הציוריות של האד' פוסעים למרגלות הרי האלפים) הבריחו את 'העוסקים בצרכי' מארץ הקודש לצרפת, אוסטריה, ופראג, ציפורים קטנים שטסו לאירופה דיווחו לנו על מטוסים מלאים בעסקנים ובמטיפים למינהם שיצאו קצת להתאוורר.

רב הכותל שמואל רבינוביץ, שהה בשבת האחרונה בנופש בצרפת. במלון שהה בשבת גם העסקן ברוך הימל.

את הפראק מעלינו אתם יכולים לראות בכינוס משולש שערך אלימלך פירר, עם הרב גרוסמן.

שלושת  מטות

אריה זיסמן הכתב המדיני ביתד נאמן ואחד העורכים נצפה בטיול בפראג יחד עם גיסו אריק אליוביץ מראשי מחלקת השיוק ביתד נאמן. חברים, לא לקנאות, היה שם חם מאוד. יותר מישראל.

האד' מסטאמר תועד כשהוא יושב במטוס במחלקת עסקים. הצצה נדירה.

סטא

ומי שנותר בסוף בישראל הוא האד' מזלאטשוב, אך החסידים כבר ניחמו את האד' והכינו תמונת פוטושופ כשמאחריו נופים ציוריים מאירופה.

זל

לשריף של בני ברק חנוך זייברט, נמאס להתבשל בחום הבני ברקי, והוא יצא להרי האלפים באיטליה, נו בטח, המריבות על ההקצאות יצאו לו מכל החורים שבחוטמו, אך התכנון המקורי היה לנסוע לפולין, נדחה על הסף לאחר שמרן האד' מגור הורה בנחרצות שלא לצאת לשם בשל הפריצות הידועה במקום, תשאלו את אורן חזן הוא כבר ידע לספר לכם.

זייברט שוויץ

  בעוד זייברט משחק בכדורי שלג בשוויץ, גפני שפירא ורובינשטיין, חגגו על הקרדיט של הקיייטנות וסיירו בגני הילדים בבני ברק.
שפירא מטות
גם שלמה גיל ואבא טורצקי נפשו בבולגריה במסגרת כתבה על הקהילה היהודית.

אבא

רולי דיקמן, ניצל את תקופת בין המצרים ויצא לחופשה בלונדון הוא גם דאג להעלות תמונה לפייסבוק שלו ולשתף את העוקבים הנאמנים בחווית.

מטות דיקמן

לאחר שהמודיע סיימו את חגיגות פורום המנהלים, הגיע תורו של היומון המתחרה 'המבשר', היום התקיים  יריד הספרים של עיתון המבשר. במקום השתתפו  מאות מנויים שזכו לקפה ומאפה, גם סגן שר החינוך מאיר פרוש יצא להפסקת קפה.

יריד פרוש

צילומי הסדרה 'שטיסל' הגיעו לסיומם, השבוע התקיימה הקרנת הבכורה של שטיסל  במסגרת פסטיבל ירושלים, בקליינע שכיכב בעונה הקודמת בתור ניצב זוטר כמעט ולוהק לתפקיד השכן מלמטה שמשכיר את הדירה לבתו הסוררת של… לסיום החברים הצטלמו עם כוכב הסדרה.

עקיבא מטות

ולחדשות מספרא: החברים בספרא חגגו יום הולדת הולדת לאברימי קרויזר בלשכה של צביקה כהן, שם סיפרו על המבצע להברחת הלברשטאם לים המלח בזמן ההצבעה על הספורטק.הרימו כוסית לחיים : סגר"ע הרב צביקה , הר' חיים כהן , איציק כהן , יוני משריקי ראש הלשכה , ואברהם בצלאל העוזר האישי .

יום הולדת מטות

לאחר שנעדר מישיבת המועצה בספורטק והתנצל, הוצמד שומר חדש לשלמה רוזנשטיין, הצמד קלרמן ורוזנשטיין נצפו ליד תחנת האוטובוס בהר הרצל, לא, הם לא באמת המתינו לאוטובוס, עוד סיור שגרתי.

קלרמן מטות

הנער המתבגר של ספרא, שרגא ניימן נפגש עם ח"כ דודי אמסלם בכנסת,שרגא הציע לו ג'ריקן מים קרים בניסיון להרגיע ולהניא אותו ממלחמתו נגד ראש העיר ירושלים ניר ברקת, כן נפגש  ח"כ אברהם נגוסה, אך לבסוף משלא הצליח, התיישב על כס חבר העייריה.

מטות שרגאמטות ניי

יו"ר שס בחדרה בועז ביטון בחר להביא את בנו לישיבת המועצה הסוערת שהסתיימה בניצחון השבת והחרדים על ראש העיר של יש עתיד.

בועז  מטות

הידעתם – שרב מקובל ששפך הון על יחצ' ואירועים באולמות יוקרתיים, ירד מנכסיו, האירועים הנוצצים כבר לא יהיו מנת חלקו, רב אחר שמתעד לכבוש את פסגת הרבנות ישב השבוע והתעניין בשלומו . המקום ימלא חסרונו.

הידעתם –  שדיון משפטי בבית דין מקומי בין צמד חמד פוליטי עתיר כסף וג'ובים נמשך למרות ההצהרות השונות.

ולפינת המזלטים: ברכת מזל טוב לחברי ורעי משה ויסברג לרגל הולדת הבן. לחברה ממודיעין עילית שפינטזו על חופן ארבעס' – השלום זוכר בבני ברק.

מזל טוב ליהודה ארנד עוזר סגן ראש עיריית ירושלים יוסי דייטש לרגל הולדת הבן.

בירושלים נערכה ברית לבן הגר"א עמרמי ראש מוסדות 'כאיל תערוג' ומרבני שכונת 'הר חומה' בירושלים.

מזל טוב לגב' דבורה קלמן מזכירת חבר מועצת העיר ירושלים אליעזר ראוכברגר לרגל הולדת הבת.

מזל טוב למאיר הירשמן לרגל אירוסי הבן.

מזל טוב  לצלם שלומי כהן  לרגל הולדת האחיין, הוא שימש כקואטער בברית לאחיין.

שלומי  מטות

הרב ברלנד נמלט מהולנד, ובני מחלב הדובר לשעבר של שובו בנים, נצפה השבוע עולה על הרכבת הקלה. מתאמן לקראת?..

בני מחלב

חילופי משמרות: הכירו את הכתב הפוליטי החדש של קוקר יוני קדם, שנפגש עם הכתב הפוליטי הקודם של האתר אבי שיף, השבוע הם נפגשו בכנסת .

שיף קדם

אביגדור רבינוביץ מעבודות לחרדים, פרסם תמונה שלו בפייסבוק כשהוא יושב ולומד, נחת לאבא.

אביגדור לומד

ולאבלים: בצל הסערה סביב אייכלר, הבעלזאי הותיר את חבריו לסיעה לירוק דם מול גפני ודגל, והגיע לניחום אבלים בבית הנשיא ריבלין שמתאבל על מות אחותו.

אייכ

ישראל גולומב מנהל רשת הגנים, אריה דרעי, משה גפני  ואישי ציבור רבים הגיעו לנחם  בסערט ויז'ניץ.

דרעי גליל  מטותמטות סרעט

רגע לפני תשעת הימים: הרב שלמה טויסיג והגיטריסט נחמן דרעייר במהלך פינישים לאלבום החדש של ר' שלמה שייצא אחרי הקיץ.

 גיטרה מטות
ולסיום: כוכב הזמר המזרחי אליקם בוטה אמש [רביעי] בצילומים לתכנית אירוח חדשה בערוץ "הידברות", שתעלה אחרי בין-המצרים. את הסלסולים של הזמיר היה ניתן לשמוע לאורך כל רחוב ז'בוטינסקי [שם ממוקמים אולפני הערוץ]
רב מטות

–שבת שלום, ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.