בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם

•  ברכת מזל טוב לראש ש"ס אריה דרעי לרגל יום הולדת 55, דרעי העדיף שלא לצאת במחול ובריקודים, אולם החברים בכנסת עשו לו הפתעה שכללה עוגה מקושטת, זיקוקים, בלונים והרבה איחולים לבבים מכל החברים לסיעה.

  "איפה רבי אליהו"?  חוגגים עם דרעי
"איפה רבי אליהו"? חוגגים עם דרעי

• אפרופו דרעי, הידעתם שאריה דרעי מייצר מידי פעם יין עצמי? ביום חמישי שעבר אריה דרעי הגיע לסיור ביקב פסגות, שם סיפר לאחד מבעלי היקב על הייצור העצמי שלו. במהלך הביקור החליפו המשתתפים סודות מקצועיים.

• דרעי שהה ששה ימים בצום מלא, עם תענית דיבור (יש וואצפ) אצל רבותיו בנתיבות.

• מעניין מה יש לנוני מוזס להגיד על התמונה הזו שצולמה בחתונת גור, מוזס נצפה שהוא מסתודד עם צמד הבולדוזרים ח"כ יעקב ליצמן והיועץ מנחם גיישד.

נוני מוזס מסתודד עם   גיישד וליצמן - צילום: שמוליק אברהם פייסבוק
נוני מוזס מסתודד עם גיישד וליצמן – צילום: שמוליק אברהם פייסבוק

• והרי הוא בפעולה… גבי כץ רכז הכתבות החדש והמוכשר של 'קול ברמה' החל בפעילותו השבוע בקול ברמה בתפקיד החדש..

IMG-20140213-WA0033

• שמחות השבוע: נכדים נולדו השבוע לחבר הכנסת אברהם מיכאלי מש"ס. בן נולד לכתב הפוליטי בעיתון 'ישראל היום, מתי טוכפלד. לרבים שלא מעודכנים, הכתב הפוליטי של עיתון 'ישראל היום', אדם חרדי חסיד חב"ד, תושב ירושלים.

 בבר מצווה  לבנו של כתב 'יום ליום' חיים טריקי השתתפו דרעי, מיכאל מלכיאלי, ואבריימי קרויזר.

" התרגיל עם אפשטיין עבד יופי" , קרויזר ודרעי  משוחחים בבר מצווה
" התרגיל עם אפשטיין עבד יופי" , קרויזר ודרעי משוחחים בבר מצווה

• חבר הכנסת יוני שטבון ממפלגת 'הבית היהודי, סיפר בראיון שהעניק בשבת האחרונה לעלון הדתי 'שביעי', כי הוא אוהב מאוד לשמוע ניגוני חסידות 'קרלין'. שאפו.

• רב הסלב' רבי מרדכי חסידים ישב לארוחה דשנה במסעדה במחנה יהודה עם יניב בן משיח, והחזן העולמי יחיאל נהרי, מוקדם יותר הם עלו אצל הרב בניהו שמואלי שליט"א ומיד לאחר מכן יצא יחד עם יד ימינו מרדכי חסידים לארוחה משותפת, צלם הפפראצי אהרן ווהב תיעד.

IMG-20140206-WA0088

IMG-20140212-WA0269

 • חברי מועצת עיריית ירושלים ישראל קלרמן ושלמה רוזנשטיין ערכו השבוע סיום מסכת בעיריית ירושלים. השניים לומדים חברותא מידי בוקר בין השעות 9-10 בישיבת מיר. באותו זמן הפלאפונים סגורים לחלוטין. יום לאחר סיום המסכת יצא שלמה רוזנשטיין מחוץ לגבולות הארץ. היעד: וינה.

סיום בספרא
סיום בספרא

ועוד בספרא, לאחר הסיום התכבד ראש העיר ניר ברקת בסיר צולענט' עסיסי.

איזה צולענט' ? ברקת טועם מהמאכל היהודי
איזה צולענט' ? ברקת טועם מהמאכל היהודי

• יאיר שרקי הכתב לענייני חרדים בתחנת הרדיו הצבאית גלי צה"ל שהה בשבת האחרונה בעיר התורה והחסידות בני ברק. לעומתו, העיתונאי איתי גדסי מקו עיתונות שהה השבוע בחופשה באילת.

• איש 'הפלס' ישעיהו ויין אירח בביתו לסעודת שבת קבוצה של בחורים מישיבת פונביז', לפיסטוקים הצטרפו מאוחר יותר עיתונאים נוספים, אשר שמעו  מפי ויין סקירה נרחבת על ההפגנות.

• המלחמה נגד קווי הנייעס יורדת לפסים אישים. השבוע ניסו העסקנים שמובילים את המערכה לקבל הסכמה מאחד הרבנים המשפיעים בדורנו. לאחר המתנה ממושכת מחוץ לדלת, העסקן נכנס לקודש פנימה, הלה ביקש מאותו רב (הפרטים במערכת) שיתן את הסכמתו להיכנס בכל הכוח בקווים. התשובה הייתה מפתיעה, "אדרבא", אבל אם כבר", אמר אותו רב משפיע, "אז כבר תסגרו את קול ברמה וקול חי וכל האתרים החרדים"…

 • ולפינתנו: 'השבוע במזנון': נצפו  ראש העיר בית שמש משה אבוטבול בפעילות קדחתנית בכנסת במטרה להעביר את חוק מימון בחירות חוזרות.

מוישה במסדרון
מוישה במסדרון

 היועץ האסטרטגי החרדי נחום בנדיקט, נצפה בסוד שיח עם מנהל אגף בכיר במשרד החינוך עמוס צאיידה  בזמן פציעות בועדת שקד.

נחום בנדיקט עם עמוס צאיידה
נחום בנדיקט עם עמוס צאיידה

בצלאל קאהן מקול חי  נראה בחברתו של משה פלדמן מקול ברמה.

20140210_123651-1

מתי  טוכפלד (ישראל היום) הניח תפילין בכנסת לכתב הכלכלי של ישראל היום בכנסת זאב קליין.

20140210_130240

ואילו ניסים זאב ישב לשיחה עם העיתונאי יעקב אייכלר והדובר יעקב עמר.

20140210_134319(0)

ועוד פוליטיקה: הכתב הפוליטי של אתר 'קוקר' אבי שיף תיעד השבוע במקרה את איילת שקד ומשה גפני שהם משוחחים על נושא הגיוס, דא עקא שהתמונה הצמודה החלה לרוץ ברחבי הוואצפ, ומי שמיהר להגיב על המקלדת הוא כתב 'הארץ' חיים לוינסון שהעיר בקיר הפיסבוק שלו לאיילת שקד וקרא אותה לסדר בעקבות ההיצמדות שלה לגפני, הקראייטיבים הגדילו לעשות וזה מה שיצא…

 גפני - שקד בשערי חסד מלקקים את האצבעות...
גפני – שקד.בשערי חסד מלקקים את האצבעות…

ואם בוואצפ עסקנין, הנה לקט של הודעות שיצאו בעקבות הסערה הגדולה שהתחוללה השבוע בעדה החרדית.

IMG-20140212-WA0037 IMG-20140213-WA0024 (1) וייס

פישל רוזנפלד חדשות 24 תיעד

• ולחדשות המוזיקה: כוכב הזמר החסידי אברהם פריד הגיע השבוע לישראל לרגל הופעה בכינוס חב"ד שיתקיים הערב במרכז הקונגרסים  בבניני האומה בירושלים. פריד לא 'שכח' את בני משפחת גרוס וקפץ לבית החולים שניידר בפ"ת, שם שימח את בני המשפחה. ואותו  פריד החל לכתוב טור שבועי בעיתון 'משפחה' (אבריימלה, שלמה ארצי מאחוריך…)

פריד

• לרגל יום הולדתו של המפיק דוד פדידה, החליטו הזמר איציק דדיה והיוצר דקל פלד לכתוב שיר פרודיה על המפיק. מקווים שהם לא יכעסו שהרסנו את אלמנט הפתעה ושפדידה לא יכעס על השיר, שאגב שמו ״לא רואה ממטר…״

• ואותו הדדיה שלפני כשנה הוציא את השיר רבי נחמן שכבר כמעט הגיע למיליון צפיות ביוטיוב, מתכונן בקרוב לשלוח טיל נוסף שבוודאי יחרוך את מצעדי מכוניות ברסלב.

• אלירן אלבז אמן הבוזוקי הכניס בבריתו של אברהם אבינו את בנו הרך הנולד הרב אלבז כיבד בנוכחותו את האירוע, ובנוסף השתתפו בשמחה איציק אשל ומפורסמים נוספים מתחום המוזיקה.

אלירן אלבז והרב אלבז אלירן אלבז

• הכנר הבינלאומי דניאל אהביאל השיא את בנו האחרון באולמי נוף עילית במודיעין עילית. במהלך האירוע ירדו כל שמונת הנגנים של גרשון פריישטט מהבמה, התזמורת שמלווה את אהביאל מידי ערב, ביחד עם הזמר אוהד מושקוביץ. במשך שעה ארוכה רקדו הנגנים והזמרים עם דניאל כשהמוזיקה היחידה שהייתה באולם זה קולות השירה של בחורי הישיבה.

 החזן דב הלר ביחד עם ישראל פרנס הופיעו באילת.

IMG-20140213-WA0023 IMG-20140213-WA0024

• להקת הקינדרלעך שאומנם בפורים לא תחגוג בארץ אלא בקהילה היהודית בלוס אנג׳לס, לא מוותרת על המסורת. בימים אלו עובדים ילדי הלהקה על קליפ פורימי משעשע שבוודאי יעשה שמח ויכניס אתכם לאוירת החג.

קינדרעלך

שבת שלום! ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת nbjovsr88@gmail.com

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.