בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם

•  עצרת המיליון: במשרד הפרסום קלמן הסתיימה היום הישיבה הלוגיסטית לקראת הערכות להפגנה הגדולה, בישיבה השתתפו:  קובי איזק, מותי בבציק, חיים רבינוביץ, שניאור רוזן, הרשי קניג, שמוליק שפירא שוקי מנדל. ישראל ליזר. אישי הציבור: יוסי דייטש, שלמה רוזנשטין, חנוך זייברט מנחם שפירא, דודי זלץ, ישראל גולמב,  חיים ביטון יעקב בצלאל צוריאל קריספל,  אליעזר ראוכברגר, מרדכי בריסק, יצחק ברנר, טסלר, לייזר,אליהו הנדלר, נחמיה שקדי מוטי וסלובסקי ושלומי פולק.  בישיבה התקבלה החלטה על ה'לוגו' של ההפגנה הגדולה שמסמל אחדות לצד היבדלות מול עוקרי התורה בישראל. בישיבה הוחלט על מינוי דובר לתקשורת הזרה. איש הפרסום גדעון כץ ממשרד הפרסום IMP ידברר את העצרת בקרב עשרות כלי תקשורת יהודיים ולא יהודיים מכל העולם.

• בהמשך ישיר לאייטם הקודם, היועצים:  קובי איזק ושניאור רוזן, נצפו אמש בהתייעצות בכנסת לפני תחילת כינוס העסקנים, השניים תיאמו עמדות לגבי אופי עצרת המחאה..

 • בזמן נאומו של גפני בכנסת אירעה הפסקת חשמל, גפני אמר בתגובה "מנסים לפגוע בתורה זה התוצאה". אמר גפני, לחכי"ם המשועשעים.

• במסדרונות הכנסת  נצפו האלוף גדי אגמון (יושר של טייסים) שאינו פוסק בשיחות חשאיות עם החרדים, אגמון  שוחח עם שניאור רוזן יועץ התקשורת של ח"כ מאיר פרוש ומשה פרוש מנכ"ל המבשר… "יפה אבא שלך חזר לועדה"..

 

 • אחדות  נרשמה מחוץ למליאת הכנסת: לאחר סיום ועדת שקד אתמול  (ד') נעמדו לתפילת מעריב, הח"כים: אטיאס, יוגב, ליפמן, סלומינסקי שטרן.

  • בעין הסערה: ח"כינו הפעלתנים מצאו פנאי לרקוד בחתונת בתו של ח"כ אמנון כהן מש"ס, גפני -מקלב קיפצו ברחבת הריקודים, לאחר מכן הם התעטפו בלבוש הבוכרי עתיק היומין לאות הזדהות ואחדות.

 

 • סערה בווטאספ: רגע לפני התקלה המדוברת, קבוצות הווטסאפ החרדיות רעשו. בתפוצה רחבה הביאו תכתובת מהפון של השר נפתלי בנט שלפיו נראה שהוא שוחח בשבת, מקורביו טוענים שהמספר כבר מזמן לא שייך לו.

  • בית הדין האזורי לעבודה בתל אביב, דחה השבוע את עתירתה של שרי רוט, הכתבת הפוליטית לשעבר של בחדרי חרדים, וקבע כי האתר אינו חייב להעסיקה מחדש. "בנסיבות העניין איננו רואים כל הצדקה לכפות על המשיבה את המשך העסקתה", כתב בית הדין.  אפרופו שרה, ל'בקליינע' נודע כי רוט נמצאת במגעים מול אנשי האתר החדש של עיתון משפחה שיעלה בקרוב לחלל האוויר.

 כוכב נולד: הכירו את הכוכב הבא של התקשורת החרדית. שניאור לרר הלא הוא שניאור ארליך אחיו של העיתונאי  החרדי אריה ארליך, שהצטרף בשבוע האחרון לקו הנייעס 'קול הציבור', בקו הנייעס הביעו התפעלות מהטלאנט החדש ואמרו כי הבחור משדר ניצוצות של כוכבים.

 • שמחות השבוע: לאריה דרעי יו"ר ש"ס שמחות כפולות השבוע. הערב הוא חוגג את אירוסי בתו תהילה, השמחה תתקיים בביתו ברחוב הקבלן בירושלים בהשתתפות רבני התנועה הקדושה.  מוקדם יותר דרעי ישב ביום רביעי בלשכתו ולפתע מקבל שיחת טלפון המבשרת לו על הולדת נכדו בן לבתו דסי אילוז ( הזכורה לכולם מהנאום 'אתה רוצה לאכול עם אבא שלי תפוח בדבש בראש השנה). השבוע גם נולד נכד לרב הכותל והמקומות הקדושים שמואל רבינוביץ בן לבתו רותי פישר. השבוע גם נולד בן לכתב עיתון המבשר והמחנה החרדי משה אהרן אויש.

ומשמחה לשמחה: ברכות מזל טוב לצלם יעקב נחומי לרגל אירוסו עב"ג יהודית פיונטק, שתזכו לבניין עדי עד.

יו"ר מפלגת העבודה  בוז'י הרצוג הגיע השבוע למעונו של האדמור מקרלין בגבעת זאב להתייעצות וקבלת ברכה.

•  בשעה שנתניהו מותקף מכל זווית אפשרית, יש מי שמנסה לרכך אותו: רב הסלבס' מרדכי חסידים נפגש השבוע עם ראש הממשלה בנימין נתניהו במשרד ראש הממשלה בניסיון להניע אותו מהסנקציות הפליליות, אם יהיו שינוים בעמדתו, אל תשכחו למי לתת את הקרדיט..

• יאיר לפיד מקיים מצוות צדקה. באחד מימות השבוע נצפה יאיר לפיד מטייל בנמל תל אביב יחד עם רעיתו ליהיא לפיד. השניים חלפו ליד קבצן שביקש מהם תרומה. לפיד שלף את ארנקו מהכיס והעניק לקבצן 5 שקלים. שאפו.

• תושב חדש הגיע לשכונת 'גילה' בירושלים- מדובר באיש היח"צ שיודע כל דבר שזז בעולם ומחובר לעשרות קבוצות בווצאפ, אליהו אליוביץ.

 • יאיר שרקי, בן 21, הכתב לענייני דתות בגלי צה“ל. נמצא ברשימת 150 הצעירים המבטיחים של הציונות הדתית, שתתפרסם בשבת הקרובה במוצש. בנו של הרב אורי שרקי, שחלם מגיל צעיר על עיתונות וניסה את מזלו בגיוס לגלי צה“ל. בעוד כחצי שנה יגזור את החוגר ויצא לדרכו בעולם האזרחי – והוא כבר מקווה להישאר בתחום התקשורת, לפחות לשנים הקרובות.

• שינויים בדסק החדשות של ידיעות אחרונות: עקיבא נוביק יתחיל לסקר את הכנסת, במקומו של צביקה ברוט שפרש לאחרונה מהעיתון. לא ברור מי יחליף אותו בתפקיד הכתב לעניני דתות .

 ישי לפידות מצטרף למחאה החרדית נגד הסנקציות הפליליות. לפידות  ששוהה במסע הופעות בבודפסט  קורא בקיר הפייסבוק לחרדים יוצאי הצבא להצטרף למיליון החרדים. "זו כן תהיה הפגנת המיליון. כאחד ממיליון, קורא לכם לבוא למחות, לא על הרעיון והוויכוח אלא על הדרך המבישה…!!! – כך לפידות.

  • יום שני, רדיו קול חי יוצאים לטיול שנתי הכולל לחמניה ושוקו. הטיול השנתי של כל שדרני ומפיקי הרדיו גרם ללחץ אדיר באולפנים יום לפני לאחר שכל שדרן היה אמור להקליט את תוכניתו מראש יום לפני. ואם שאלתם מה זה כלל? רכיבת סוסים, טרקטרונים ג׳יפים ועוד. או במילים אחרות לרדיו קול חי נגמרו כל הברטרים עם חברות הטיולים. מקווים שנשאר משהו למאזינים.

 ואם בקול חי עסקנין,  גואל ועקנין ובצלאל קאהן התייצבו השבוע בשערי מלון ויז'ניץ, והגישו את האולפן המיוחד בכינוס המועצות.

• העסקן בני מחלב יצא את מאה שערים היעד: קומזיץ במדבר יהודה, מחלב התרגש עם הבחורים מברסלב במדבר יהודה עד עלות השחר.

 •  אחד הדברים  שמרגיזים את אהרן גרנות שהוא נמצא ברחבי העולם – ולא יכול לשתף היכן הוא נמצא, וזאת מטעמים של רצון לשמור על ההפתעות מעין המתחרים. גרנות שהה בקייב ומשם המריא למספר יעדים באירופה לצורך הכנת סדרת כתבות לפרויקט חג הפסח של 'משפחה'.

 •   יעקב וידר יחד עם עוד אלפים רבים מכל גווני החברה הישראלית, הצטרף הערב לזעקה של אסתר פולארד מול השגרירות האמריקאית בתל אביב: "מספיק! שחררו כבר את יהונתן!

• התכנית ״מלווה מלכה״ שודרה השבוע מהשטח עם הזמר יניב בן משיח. לקחו חלק בפנאל של התכנית דוד חכם ורז קיל.

  • שבת שעברה, שבת חתן לנכד הבאבא ברוך, הפתיעו חבורת חסידי זוויעהל, כשנכנסו בשירה וריקודים לחצר הבאבא, ביקשו ברכה והמשיכו לרקוד וללוות את הבאבא עד פתח האולם.

 המירוץ לנשיאות: משה ביכלר האיש והסמסים פגש השבוע את חבר הכנסת רובי ריבלין והמועמד לנשיאות המדינה. מסתבר שגם ריבלין מבין כי הדרך לבית הנשיא עוברת דרך מכשירי האיייפון  של הביכלרים.

•  לסיום: מערכת בקליינע משגרת איגרת תנחומים לשדר קו החשיפות וקול חי מי גירא שורץ  העיתונאי הדגול יושב שבעה על פטירת אחותו הגב' שרה כהן ע"ה שנפטרה בדמי ימיה לאחר מחלה קשה והשאירה 13 ילדים מתוכם 2 נשואים, יושבים שבעה ברחוב פנחס בן יאיר 4 בבית שמש. בעלה הוא שלמה כהן מבית שמש חסיד צאנז.

שבת שלום ! ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת: nbjovsr88@gmail.com

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.