בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם

•  חג הפסח הולך ומתקרב ועמו ריח המצות המשכר שנישא בין כותלי מאפיות המצות: כפר חב"ד סערה ורגשה לקראת  ביקורו של ראש הממשלה, בנימין נתניהו, במאפיית המצות המיתולגית. נתניהו בא לרדד את המצות וזקני הכפר יצאו מהבתים האדומים חלקם נרגשים ואחרים נסערים, נתניהו חש כבן חורין והרשה לעצמו להצטלם סלפי עם המסטאר שף של המגזר החרדי הרצל קוסאשוילי  .

"מה נשתנה  הסלפי הזה"
"מה נשתנה הסלפי הזה"

• ראש הממשלה סיפר בהתרגשות שהשנה הוא יאכל את המצות שאפה, מה שנתניהו לא ידע באותה שעה כי בזמן ביקורו של נתניהו עזבו חלק מהעובדים את מלאכת רידוד המצות והתאספו סביב ראש הממשלה מה שהביא לפסילת המצות שאותם הוא כבר לא יאכל עם המשפחה וכלתו הנורבגית.

• בשנים האחרונות אחד הנושאים המרכזיים בקרב הנייסענים החרדים היה  סביב סכסוך בין רב גדול שלמרותו  סרים אילי הון ופוליטקאים, לבין איש ציבור השולט בכיסאו עשרות בשנים. הדבר הגיע עד לבית המשפט. ב'קליינע' חושף כי בתקופה האחרונה ישנם גורמים רבניים ועסקנים שונים המנסים להביא לסיום הסכסוך בין השתיים, ככל הנראה עד חג הפסח העניין יבוא לסיומו.

•  שמחות במגזר: השבוע  התקיימה  שמחת האירוסין לבן האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא עם הכלה לבית משפחת אסייג אשדוד, בני הזוג יצאו השבוע לפגישה על שפת הים.

בת נולדה לרחל לויטן מנהלת מסחרית בעיתון 'משפחה'. בתו של איש העסקים יששכר קנול מתל אביב התארסה השבוע עם ישראל פרידמן.  ח"כ אורי מקלב מארס הערב את ביתו עם ישראל מאיר שרון, בנו של נתי שרון, מבחירי ישיבת 'חברון' בירושלים. מזל טוב.

הזוג המלכותי על שפת הים
הזוג המלכותי על שפת הים

•   חבר מועצת עיריית ירושלים וחבר הוועדה לתכנון ובנייה מיכאל מלכיאלי הגיע השבוע לבני ברק לחלאקה לבנו בן השלש. חבר המועצה זכה לקבל את ברכותיהם של הגר"ח קניבסקי והגרח"ד שטרן ראש מוסדות 'בית אברהם' וחתנו של הגרח"מ מנדל זיע"א.

  פיאות

•   ישעיהו ויין סגן עורך עיתון הפלס וראש לשכת חיים אפשטיין סגן ראש עיריית ירושלים עזב את ישראל לטובת נסיעה לאוקראינה. במהלך הנסיעה נתפס בעדשה ווין משוחח עם אבי רוזן הכתב החב"דניק של עיתון 'יום ליום'.

נתי גרוסמן לטיפולך המידי...
נתי גרוסמן לטיפולך המידי…
קדחת הסלפי הגיעה לאוקראינה...
קדחת הסלפי הגיעה לאוקראינה… עוזי ברק תיעד 
עיתונאים  באכסנייה
עיתונאים באכסנייה

• ‏ בנימין מחלב‏ היה השבוע  בעיר הקרח ירושלים. מי שאירח אותם היה פרויקט "מתחברים" יחד עם נפתלי זאבי וארי גלהר.

מחלב בשלג

•   הדובר החרדי יעקב עמר, הוזמן השבוע לאולפני ערוץ 2 בנווה אילן – לצורך כתבה שתשודר בערוץ 2 על  הציבור החרדי. עמר פגש את מגישת המהדורה המרכזית,  יונית לוי שהצטלמה איתו לסלפי.

אומר זאת כך יונית  אכן, תמונות....
אומר זאת כך יונית אכן, תמונות….

•  ואם עסקנין בעמר, הוא ליווה השבוע את ח"כ אלי ישי,  לבית האבלים. הדובר והח"כ באו לנחם את משפחת דלפקוביץ על פטירת בנם.

טוב לבוא לבית האבל....
טוב לבוא לבית האבל….

•  היועץ החרדי דוד רוזנטל,  יצא בצהרי יום שישי לגינת המשחקים בברכפלד,  'הבקליינע' שהיה בדרך למקווה, לא פיספס את הרגע הנדיר, ותיעד את האב המסור מגלגל בחבל. ואם שאלתם, רוזנטל? הוא נוהג אף הוא לקפוץ בחבל(לא ברחוב ח"ו) … .

123 בהפסקה
123, בהפסקה..
איזה אבא למופת!
איזה אבא למופת!

•  מגיש תוכנית פופלרית באחת מתחנות הרדיו המרכזיות בישראל העלה לשידור את הבחור ישראל פז ששוחרר בתופים ובמחולות מכלא 6. בהפקה ביקשו לשוחח עם הבחור ולשמוע מממנו רשמים על החוויה בכלא, וכך עלה בחור מישיבת גרודנא שניחן בכישרון דיבור וסיפר על 'מסע התלאות בכלא'…

• לקראת ליל הסדר משרד היח"צ של תוצאות אפקטיביות שיגר בבוקר (שלישי) לכל מנהלי המדיות עוגיות בצבעים שונים מתנת חברת טמבור. במשרדי קוקר התכבדו, היה טעים.

20140401_105726

‫•  אביגדור רבינוביץ אתמול הועלה בהפתעה לקול ברמה- במהדורה המרכזית של אבי מימרן, אביגדור היה בדיוק באותה שעה בלב שכונת גאולה, עוברי אורח סיפרו כי החל לרוץ בגאולה כמו מטורף בשביל למצוא מקום שקט….

IMG-20140403-WA0090 IMG-20140403-WA0089

•  במוצאי השבת האחרונה גדשו את אולמי "מונדיאל" שבירושלים. מאות אנשים, בניהם כל המי ומי בתעשיית המוסיקה החסידית. הסיבה: אירוסיו של דוצי גוטשיין. במהלך הערב הופיע כוכב הזמר החסידי אלי הרצליך, שביצע את להיטיו "בחכמה יבנה בית" ו"חתן דומה למלך", שמזוהים כל-כך עם חתנים ובניית בית. הרצליך הקדיש את השירים לגוטשיין, ואיחל לו שיזכה ל"בחכמה יבנה בית,ודעת חדרים ימלאו", כשכל הנוכחים דומעים מהתרגשות.

דוצי גוטשטיין צילם יח''צ
דוצי גוטשטיין צילם יח"צ

• שגיא פרלמוטר עורך ומגיש מוזיקה ברדיו קול חי התחתן השבוע, הברנז'ה והחברים בקול חי באו לשמוח בשמחתו, אשר גריבר תיעד.

IMG-20140330-WA0138 IMG-20140331-WA0006 (1) IMG-20140331-WA0007 IMG-20140331-WA0001 IMG-20140331-WA0006

ומקבץ פפראצ'י מאלעד:  אברימי פלדמן סוכן הנסיעות ומאנשי המוזיקה החסידית נצפה בליל שישי במסעדת' שטיסל'.

עם החברים ב'שטיסל'
עם החברים ב'שטיסל'

• דובר עיריית אלעד, חיים לוריא, תועד בהכנות אחרונות לפני השולם זכר של  דודי כץ, מנהל המטה של הראיס פרוש לשעבר.

אוחח 'הארבס'.....
אוחח 'הארבס'…..
הגיע לאחל מזל טוב לאבי התאומים
הגיע לאחל מזל טוב לאבי התאומים

•   ואילו הראיס ישראל פרוש שהה השבוע באומן יחד עם ראשי הערים בית שמש וביתר למסע הניצחון.

נפרד מחברים, בדרך לאומן..
נפרד מחברים, בדרך לאומן..

תושבים שעברו השבוע ליד משרדו של המחזיר בתשובה, רבי אמנון יצחק, בבני ברק בוודאי הופתעו לגלות את רכב ה-BMW השחור, דגם 750, בשווי של כ-800,000 ש"ח מועלה על משאית גרר באמצע היום. בהשגחה עליונה,  רבי יצחק הבחין בתקלה בבלמים ברכבו והספיק לעצור אותו ולהזמין גרר לפני שקרתה תאונה קטלנית.

כוח להתניע - צילום: ידיעות ת"א
כוח להתניע – צילום: ידיעות ת"א

 שמח בועדת הכספים. במהלך דיונים מתישים בשבוע שעבר בוועדה שנמשכו שעות ארוכות החלו חברי הכנסת לאבד סבלנות ולהתלונן בזה אחר זה שהם רעבים. הגדיל לעשות ח"כ משה גפני מיהדות התורה שזעק: "איך שמנהלים פה את הועדה זו שערורייה! למה לא נותנים זמן לאכול?". בתגובה לבקשות אלו אמרה אחת מחברות הנהלת הועדה "הם גם מצביעים נגד וגם רוצים לקבל אוכל?". בסופו של דבר היה זה המועמד לנשיאות רובי ריבלין שהתגייס לעזרת הנוכחים וחילק להם צ'יפס חם ממזנון כנסת.

• העוזר המסור של צביקה כהן, אברהם בצלאל,  נצפה מסתודד עם  אריה  דרעי להתעדכן על  כמות הבנות 'שהצליחו להכניס לסמינרים',  שיהיה בהצלחה.

IMG_0016

IMG_0021

משחק חדש לעיירית בני ברק: המנכ"ל דודי מרדר והאמן יואל וקסברגר, ישבו בלשכה של ראש העיר זייברד ביחד עם מנהל התרבות הרב קוסטליץ ורוזן מנהל המחלקה, כדי להציג בפניו את המשחק שחולק השבוע בכל דלת בבני ברק.

"העירייה זה לא משחק ילדים"  זייברט עם האמן.
"העירייה זה לא משחק ילדים" זייברט עם האמן.

ולסיום: רק בב"ב: רחוב עזרא, כרכרה וסוסים מלווים חתן לחופה באולם היכלי מלכות. בעקבות כך נוצרו פקקים גדולים באיזור.

"עגלה עם סוסה,  קול ששון וקול שמחה" -  תיעוד ישע
"עגלה עם סוסה, קול ששון וקול שמחה" – תיעוד ישע

שבת שלום! ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת nbjovsr88@gmail.com

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.