בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם (גלריה)

מיהו איל ההון הבני ברקי שעזר לדוצי? מהו הטרנד החדש של המשב"קים? היכן התפלל אורי לופליאנסקי לאחר החלטת הפרקליטות? והלכות 'המפיל שינה' מאת רבי אריה דרעי – חיכיתם לזה כל השבוע: 'בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם

 •  פותחים בחתונתו של 'דוצי גוטשיין' ורינת קליין שהתחתנו השבוע באולמי 'הדר דימול'.  צלם הפפארצי 'של בקליינע' לא הסתפק בתמונות שלא הפסיקו לזרום לווטאסאפ, ובא לראות את השמחה מקרוב..

• בכניסה, אנו פוגשים את ח"כ מאיר פרוש כשהוא יוצא ממתחם הבורסה וצועד מעדנות לעבר רכבו , פרוש ניסה להימלט על נפשו, אולם בסוף הוא נכנע, ונעמד לתמונה…

עזבו אתכם מכנסת!  יהלומים ..
עזבו אתכם מכנסת! יהלומים ..

IMG-20140501-WA0044

•  באולם אנו פוגשים בכל המי- ומי שבאו לשמוח בשמחת דוצי –  ולטעום מן הזבחים והפסחים. בעוד אנו לוגמים מהקוקה- קולה (המשקאות נשפכו כמים), אנו פוגשים באחד הטייקונים הבני ברקים – (הנ"ל מעדיף להישאר מחוץ לאור הזרקורים) מתברר לנו כי אותו איל הון שעושה את כספו במקסיקו, אימץ את דוצי הכניס אותו לעסקים – ואף מצא לו את בת זוגתו..  .

   IMG-20140501-WA0010

חונה מפגין נוכחות (תרתי משמע)
חונה מפגין נוכחות (תרתי משמע)

   הלכות 'המפיל שינה' מפי רבי אריה דרעי  

•  לקראת סיום בין הזמנים, אריה דרעי חזר לשחזר את ימיו הגדולים בישיבת חברון, בחודש האחרון רבי אריה דרעי החל למסור שיעורים, ביום ראשון הוא הגיע למעוז האשדודי שם קיבלו את פניו מאות בני ישיבות שבאו לשמוע שיעור תורה מפי יו"ר התנועה, דרעי דיבר על עניני ספק ברכות. דרעי הביא לדוגמה את ברכת 'המפיל שינה' (על אלי ישי) והקשה: "האם צריך לברך על  ברכה זו  משום  הספק: מחשש שהמברך לא ישן בלילה – ובכך בירך  ברכה לבטלה?.. המרן החדש של ש"ס הביא תשובות מהגאון מוילנא (כן כן)  ומהרי"ף שחולקים בנידון. בתום השיעור, פנו מספר משתתפים לדרעי וביקשו ממנו לשמש כ'מרן'…

"המפיל שינה על אלי שי",  "מרן נולד"
"המפיל שינה על אלי ישי", "מרן נולד" – צילום: חדשות 24

   .

 •  האם יתכן שעולם הכדורסל הפסיד אלוף מוצלח? כך לפחות טוען חבר הכנסת 'החרדי' דב ליפמן מ'יש עתיד' בראיון קצר שהעניק לעיתון 'ידיעות אחרונות' . חברי הכנסת החרדים בטוח היו שמחים עם ליפמן היה עושה כעת הסבה לעולם הכדורסל.

20140420_153324

•   יו"ר סיעת ש"ס לשעבר חבר הכנסת אלי ישי, נצפה השבוע מטייל עם משפחתו בצפון הארץ. ל'בקליינע' נודע כי ישי שהה בין היתר בחופשה במושב 'יערה' שבגליל. יצוין, כי במושב 'יערה' מתגורר חבר הכנסת יצחק ועקנין מש"ס. מעניין אם הוא היה המתווך לצימר???

•   ובעוד רבי אליהו שוהה במערת אליהו, השר לשעבר שלמה בניזרי יצא עם ילדיו בכנרת, ואילו אטיאס (השמועות מדברות על כניסתו  לעולם הפרסום) יצא עם הילדים לטיול בגן סאקר…

ואותו אטיאס נצפה אחר הצהרים עוצר מונית ברחוב ז'בוטנסקי בבני- ברק , המדור תוהה, האם שר השיכון לשעבר התחיל כבר לעבוד במקום חלופי .

הי אתה שם!  אטיאס עוצר מונית!... צילום יהודה רחמים חדשות 24
הי אתה שם! אטיאס עוצר מונית!… צילום יהודה רחמים חדשות 24

 פינת המזלטי"ם:

•  שמחות השבוע:  נכד נולד השבוע לדב פוקס סגן מנהל המחלקה לחינוך חרדי בעיריית ירושלים, בן לבתו הדס אפיק כתבת עיתון 'משפחה'. אפרופו- עיתון משפחה, בכירי העיתון השתתפו השבוע בשמחת הבר מצווה לבן אליהו גוט מזכיר הועדה הרוחנית. ובמשרד הפרסום תוצאות אפקטיביות חגגו השבוע את אירוסיה של אורית אברהם אחת  התקציבאיות המוצלחות במשרד.

•  ואם עסקינן בשמחות, ביום רביעי יו"ר ש"ס אריה דרעי ערך ברית לנכדו בן לחתנו אלקנה סננס מבחירי אברכים בישיבת 'מיר. צמרת ש"ס השתתפה. נצפו במזרח:  נשיא מועצת חכמי התורה הרב שלום כהן, הראשון לציון הרב יצחק יוסף, הרב אלבז וראש ישיבת חברון ר' דוד כהן.

ויקרא שמו בישראל....
ויקרא שמו בישראל….

 

יפה רבי אריאל, שמעתי שאתה פוררש!  - צילומים: יעקב כהן
יפה רבי אריאל, שמעתי שאתה פוררש! – צילומים: יעקב כהן

•  ישראל כהן הגיע ללונדון וקירשנבאום בערוץ 10 להסביר על תופעת הווטאספ החרדי. קרישנבאום שטען שאינו משתמש ברשתות החברתיות ביקש לבדוק כיצד עובד ה׳סלפי׳ וכמה קבוצות חרדיות יש. לסיום הודיע לונדון כי יש לאמץ את עמדת רבני סאטמר להתנזר מהתוכנה. זה גורם לבעיות בשלום בית. ציטט מהעיתון דער איד.

ישראל כהן בסלפי עם לונדון וקירשנבוים..
ישראל כהן בסלפי עם לונדון וקירשנבוים..

•  ‏ קובי אריאלי פתח את השבוע ברגל שמאל, הבדרן החרדי – דתי  נתקע בכביש ירושלים ת"א עם מצבר ריק. 'אנשים טובים באמצע הדרך' סייעו לו וחילצו אותו בשלום.

קובי

• ‏ואותו אריאלי חזר לכור מחצבתו ונצפה שהוא יושב ושוקע בהוויות אבי ורבא…

"אמר רב פפא, אמר רב הונא"... אריאלי שב לימי הבחרות
"אמר רב פפא, אמר רב הונא"… אריאלי שב לימי הבחרות

•   שדר רדיו קול ברמה, אבי מימרן יצא  משדה התעופה בן גוריון  לחופשה בארה"ב, מימרן יצא  עם חברו הטוב יעקב גבאי מנכ"ל המועצה הדתית ברמלה,מימרן  שידר  את המהדורה המרכזית מתוך אולפני רדיו קול השלום בניו יורק שבבעלות איש התקשורת דוד חכם. פיצפקעס' תיעד

מימרן

 • מי שהחליף את מימרן הוא איש התקשורת מני גירא שוורץ מ'קו החשיפות – הקול החרדי', עד שמימרן יחזור מחופשתו בחו"ל, שאלנו את גירא, "זהו עובר סופית  לקול  ברמה"? וזה השיב: "לא. אני משמש כפרילנסר ומשדר בכל המדיות.

 הטרנד החדש של המשבקי"ם?  

•  תגידו מזל טוב! לקובי רוזנשטיין, נאמן ביתו של מרן הגראי"ל שטיינמן וחבר בקבוצת 'המשפיעים' – לרגל רכישת הטיוטה סיינה. צלם הפפארצי של 'בקליינע' ארב למנהל החיידר, בכניסה לת"ת בברכפלד ותיעד את הרכב החדש (היישר מהניילונים).

טיוטה סיינה - סע בדרכים ישרות
טיוטה סיינה – סע בדרכים ישרות

  •  רוזנשטיין לא לבד, כמה מטרים ליד, התחדש יהושע גרנדש אף הוא בטיוטה סיינה, גרנדש קיבל את הרכב כמעט ללא תמורה (20 אלף שקל) מהנהלת ישיבת מיר ברכפלד לצורך הסעתו של ראש הישיבה הגר"א פינקל. נחמן בנשעייה שמתגורר כמה מאות מטרים משם נוהג אף הוא על טיוטה סיינה. ואם שאלתם? היתרונות בסיינה: מרגיש כמו מטוס, החסרונות: זולל דלק…

 • לאחר שאהוד אולמרט הטיל פצצה על ראשה של שולה זקן, היא נצפתה השבוע בלובי מלון רמדה בירושלים יחד עם עורכי דינה וחרדי אנונימי.

שולה

התפילה שהתקבלה

•  ואורי לופוליאנסקי, נעצר לתפילת מנחה בתחנת דלק בנתיב המהיר, בדיוק ביום שבו דרשה הפרקליטות להטיל עליו ששה שנים מאחורי הסורגים,  מסתבר שהתפילות של אורי לא שבו ריקם: יממה לאחר מכן הודיע השופט רוזן על כוונתו להקל בעונש ולהתחשב בראש העיר לשעבר בשל העובדה שלא נטל אגורה לכיסו הפרטי.  IMG-20140501-WA0012

•  הרנטגן נסע השבוע לחופשה, הוא שהה בוילה של אחד ממקרוביו, בצפון הארץ.

 העיתונאים  פותחים שולחן   

במסעדת שמוליק כהן, נצפו בחמישי האחרון מנחם גשייד ויוסי אליטוב פותחים שולחן.

•  וכתב 'משפחה', שמעון ברייטקופף יצא לארוחת צהריים ב׳מטעמים׳ בוגר עטרת, נצפה שהוא סועד עם המסמס הלאומי מוישי ביכלר…

לאפה או פיתה? ברייטקוף במטעמים...
לאפה או פיתה? ברייטקופף במטעמים…

•   צביקה גרוניך, שדר קו החשיפות של 'הקול החרדי', סיים אמש (רביעי) את דרכו בקול החרדי ויתמקד בעבודתו ככתב אתר "כיכר השבת" ובנתיים, יענקי ביכלר מאתר  יורש פוטנציאלי, עד כה לא נמצא מי שיכנס לנעליו הגדולות…

•  חה"כ הרב מנחם אליעזר מוזס הבוקר במירון לקראת ל"ג בעומר, מוזס מתריע מפני קריסה אפשרית בדרך למירון (לא תהיה קריסה! הוציאו לנו את כל החשק)…..

משי מחובר לקרקע: יו"ר זק"א יהודה משי זהב מנצל את הימים האחרונים של בין הזמנים ויצא עם משפחתו ליום קטיף בשדה גידול ירקות בדרום.

"זיהוי קורבנות גזרים"  משי עם הגזר...
"זיהוי קורבנות גזרים" משי עם הגזר…

הזמרים רולי דיקמן ומנדי ג'רופי בכנס שאירגן דיקמן בבית החולים מעייני הישועה.

IMG-20140501-WA0014

• יוסי קלצקין עורך חדשות אלעד מתכונן לשבת קודש, עם הפיסטוקים…

עורך אלעד

ומנחם זיידה, חבר האופוזיציה בביתר, יושב לכתוב עוד טור על מאיר רובינשטיין…

מנחם זיידה

•  יוני שטבון, האיש שהצביע נגד חוק הגיוס הפך לגיבור החרדים ויהיה אורח הכבוד באלעד בטקס יום הזיכרון. באירוע יופיעו ישי לפידות וגד אלבז.

 בשבת האחרונה התארחו בשכונת הר שמואל בגבעת זאב: כ"ק האדמור מקאליב שליט"א התארח בבית אחד הנגידים בהר ותושבי ההר קיימו מנין מיוחד בביתו. כמו כן ידידיה מאיר ורעייתו סיון שבתו בבית הוריהם של ידידיה המתגוררים בהר, וגם כתב  ישי כהן מקו החשיפות נצפה מברך ברכת כהנים בתפילת השבת בבית הכנסת החסידי המרכזי בהר.

צאתכם לשלום: ישראל ירט עוזב את תפקידו כעוזרו הצמוד של הרב גרוסמן.

•  ניסים אלקסלסי  עזב לכמה שעות את סערת 'המרן'  נאמן ביתו של מרן הגר"ש עמאר  תועד השבוע כשהוא יושב ולומד בספרי 'המרן' (השאלה איזה מהם).

IMG-20140501-WA0018

ולסיום: תכנית חדשה בערוץ הידברות.״דף עמדה״ פאנל בנושאי אקטואליה. דודי שוומנפלד, יהודה שלזינגר, ואשר מדינה –  הערב בשעה 18:40

שבת שלום וחודש טוב! ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הרנטגן ביקר בבית מקורבו סניר אריש, במושבה יבנאל

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב