בקליינע • הידיעות החמות שעשו את השבוע.

השבוע במדור הפפארצ'י של אתר קוקר • הקרטון והגבס • פינת הממריאים • המתנה של מנחם טוקר לזמר החסידי • ויש עוד, בקליינע כמידי יום חמישי עם הידיעות החמות שעשו את השבוע.

כמידי יום שישי בקליינע מתניע את רכבו ונוסע להתאוורר בחוף הים עם ארבעת הזאטואטים לחוף הים הנפרד בתל אביב, השבוע בקליינע חרג ממנהגו (בשל אירוע שערכו בעלי גאווה בתל אביב) ופירסס מנתיבי איילון ל 431 ומשם לחוף בראשל"צ.

בחוף הנפרד שם פגשנו מספר עסקני ציבור שהשתזפו להנאתם מול הים התכול הבוהק והגלים הזועפים. למזלם הרב, הגלאקסי כבר פירפר ונדרש להטענה. מצד שני נחסוך מכם את התמונות הקשות, שכן בלאו הכי צפינו השבוע בתמונות ובציוצים חסרי אחריות שהועלו ונמחקו כלאחר יד.

ולאחר שמינטג, ישראל כהן יצא לעיר ללא הפסקה, לביקור גומלין בהדרכתו של העיתונאי נחמיה שטרסלר, שזכה לשמוע על 'המופתים' של האד' מזלטשאוב שהמריא הלילה לארצות הברית לנחם את דיווד בלאט. במעמד הלחיים, שנערך הערב השתתפו יחיאל ומושי שמכינים תפ'יצ הבא.

כהן גז

לט

ולספרא: החברים מירושלים באו להעתיר בתפילות יוסי דייטש,  ישראל קלרמן, שרגא ניימן, שנצפו בכותל ביום כיפור קטן בכותל המערבי בירושלים, האחרון המשיך משם לפגישה עם רב הסלבס' מרדכי חסידים .

ניימן גז
קלרמן והחברים בספרא יצאו להשתתף בהשקת סוכנות רכב חדשה שנפתחה בירושלים.

קלרמן גז

השבוע בפינת הממריאים: המצלמה הנסתרת של בקליינע בטרמניל בנתב"ג זיהתה את ישראל רוזנר שנצפה מאוחר יותר בארה"ב בחתונת קרוב משפחה.

ואילו הקולגה, חיים גשטטנר, עורך 'המודיע' נצפה בנתב"ג כשהוא עולה על טיסה לאירופה.

טוביה פריינד, נסע בשבוע הקודם להשתטח על קברות צדיקים באוקראינה, לקראת הדיון בבית דין שהסתיים בהפסד מוחץ, התפילות לא שבו ריקם ובקליינע שמסתודד בקרבתו בטוח כי משכורתו תהיה שלימה.

ושדר הנייעס מני קרויס, לא מפסיק לבלות, לאחר שנסע בתוך שבועיים פעמיים לאילת, היום הוא נצפה שוב בנתב"ג בדרך לאוקראינה.רשות המיסים בעקבותיך.

אילת

בקליינע השתומם כמו כל הברנז'ה למראה הסרטון והקרטון, אך מי שנאלץ לשלם מחיר יקר, הוא הכתב של אתר וואלה יקי אדמקר שנקע את רגלו בהלווית הנפל. במהלך ההלוויה הוא מעד, הכתב גובס ומתאושש.

אפרופו יקי, בדו שיח מרתק שהתנהל בטוויטר, התרעמה כתבת קול ישראל קרן נויבך, על כך שהכתבים החרדים מקבלים עדיפות לראינות, לדוגמה הביאה את מקרה הגז, ותהתה כיצד היא לא מצליחה להשיג ראיון עם טייקוני הגז בעוד ששלומי גיל, מוטי לביא ופרחי העיתונות החרדית עולים על סיפון הגז ללא כל בעיה. יקי הסביר לה שהעיתונאים החרדים ידועים כ'מלקקים' ומקשים שאלות נוחות למרואיניים.

ויש נפגעים שלא זכו לעלות על מסוק העיתונאים החרדים ואסדות הגז, שמעון ברייטקופף ואבי בלום, ובני רבינוביץ, שיצאו במחאה כנגד שוד הגז של הקולגות שיצאו עם חיוך של מליון וחצי דולר מתשובה.

צ. פייסבוק שלמה גיל.
צ. פייסבוק שלמה גיל.

השבוע בכנסת: אורן חזן ומירי רגב היו הכוכבים הבלתי מעורערים של המשכן. איציק ברנר, שמוליק יעבץ, ומורגנבסר לא פיספסו סלפי עם חזן בכנסת.
ואפרופו חזן, הוא לא מפסיק להתחבר לקבוצות חרדיות, בשישי דקה וחצי לפני הדלקת נרות הוא מזמין את חברי קבוצות החרדיות לצפות בכתבה שנערכה על מעלליו בערוץ 10.

חזן גז

וצל"ש לצורי קריספל סגר"ע אלעד שהחליט בצעד יוצא דופן להתנתק מהווטסאפ לאחר מריבה מתוקשרת עם יצחק נחשוני זקן העיתנואים.

למי הקרדיט? משפחה פרסם ראיון ראשון ובלעדי עם השר אזולאי בשעה שאתר 'ישראל היום' העלה קטע מראיון ראשון ובלעדי עם כבוד השר.

מהפכה במשרד הפרסום 'בולטון פוטנציאל'. דנה בריל שהיתה מנכ"לית המשרד הודיעה על פרישתה, והיא תוחלף בידי שי חגואל, שהיה מנהל השיווק בחברת שטראוס.

השחקן מייקל דגלאס הגיע לישראל לרגל קבלת פרס על פועלו למען העם היהודי, אלי מנדלבאום לא פיספס ורץ להצטלם.

מיקל דגלאס גז

בבוקר יום ב' הברנז'ה בברכפלד (יש גם יש) נערכה לקראת הפסקת מים ארוכה מהרגיל, לאחר לחץ כבד בקבוצת הווטסאפ של מודיעין עילית, מנכל המשרד לאיכות הסביבה צביקה לוי ירד לשטח וזירז את הפועלים שדאגו לחבר את המים בתוך שעות ספורות.

צביקה לוי  גז

ולשמחות: בחתונת בנו של ברק סרי יועצו של אריה דרעי,  שנערכה  הלילה (ה')  בנצי נורדמן (מחדרה) סידר קידושין והרים לחיים עם שר  הכלכלה והגליל והחברים.

 

דרע

מו"ל בקהילה אריה לייב פפר, מחתן את בתו, אם לא קיבלתם הזמנה לא להיפגע, וזאת עקב עיכובים בדואר.

אם קיבלתם הזמנה עם חמשה מחותנים,'הרינו להזמינכם לשמחת השבע ברכות לבת פפר' על החתומים על ההזמנה , פפר גרינבוים, דרוק ומלכה.

בשמחת הנישואין לבן הגאון רבי מרדכי בונים זילברברג רבה של שיכון ה' בבני ברק עם בת הרב אהרון הוניגסברג – השתתפו רבנים ואישי ציבור, את התמונה של הערב קטף בוגר ישיבת אור יהודה העיתונאי יחיאל סבר עם רבו ומורו הרב מרדכי זילברברג.

סבר גז
בחתנות בתו של ראש ישיבת אור יהודה התנוססה לגובה מעל שולחן המזרח תמונתו של מרן הגראי"ל שטיינמן שלא יכול היה להגיע לשמחה בשל חולשותו.

זילבר גז

בקליינע התקשה להירדם למשמע הבשורה על שמחת האירוסין של הבחור וקול הזמיר מוטי שטיינמץ, השדכן הגאון רבי שלום בער סורצקין הצטרף מאוחר יותר לחוגגים ברחוב רשב"י בברכפלד ופצח בריקוד סוער.

סור גזרולי גז

צמרת 'דגל התורה' נצפו אתמול חוגגים באולם "יובל" שנים להולדתו של המזכ"ל יעקב אשר. אנשי רוח ובדרנים באו להנעים את אשר וחפיסת הסגריות במסיבה הנורבגית. ואם זה לא מספיק: בשעה זו הם יצאו לפארק שפיים ומתגלשים לחיי הנורבגי..

אבא גז

ולספיחים מהרשת: כוכב הפייסבוק שמוליק אברהם, חגג יום הולדת 24 וזזכה כרגיל למאות לייקים, בשבת הוא התארח אצל שיפי וארלה חריטן באלעד.

ברשת נדהמו לראות את אריה ארליך, ומנדי גרוזמן מתלחששים.

ארליך גז

אמנם מנחם טוקר כבר התחיל את העשור הרביעי לחייו, אבל מתנות תמיד אפשר עדיין לתת. הזמיר החבד״י בני פרידמן הגיע לארץ ועל הדרך הצטלם בתוכנית ״טוקר בשישי״ בערוץ 2.

טקר גז
לאחר הצילומים חתן היום הולדת לקח את פרידמן טרמפ כשלפתע שלף בני אייפד חדש מאמריקה, מתנת יום הולדת צנועה. שיהיה במזל.

 

שבת שלום, ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.