'בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם

  • ובאו כולם: בשמחת הברית לבן יוסי אליטוב שנערכה השבוע השתתפו:  שרת המשפטים ציפי לבני. אריאל אטיאס. מאיר רובינשטיין. דוד רוטנברג. אברימי קרויזר. ליפקין. אורן אלימלך. מאיר גל. אטינגר. נוביק ואבישי בן חיים. 

הרבנים הראשל"צ הגר"א בקשי דורון, הראשל"צ הגרש"מ עמאר, שר השיכון אורי אריאל, ח"כ רובי ריבלין, ח"כ פואד בן אליעזר, שולה זקן, הדסה רלבג,  ירושלמי ואדמקר. שר החוץ אביגדור ליברמן. חיים כהן. הרב קוטלרסקי. אבי רוזן. בצלאל קאהן. יענקי ויו"ט ביכלר. ניסים  אלקסלסי. אבי אבוחצירא. שלומי פלס. אלי פלאי. הרה"ר דוד לאו. אלי ישי. משה ליאון. מנחם גשייד והעיתונאים ארליך. גלהר ושלומי גיל. הרה"ר הגר"י יוסף, הגרי"ד גרוסמן, חנוך זייברט. הרה"צ רבי יאשיהו פינטו. שר הפנים גדעון סער. אריה דרעי. יוסי בר מוחא. ניצן חן. דוד לוי. פינדרוס. צביקה שלום. ידידה מאיר וישי לפידות. שלושת המועמדים לנשיאות המדינה השתתפו בברית: רובי ריבלין, פואד ודוד לוי.

יוסף ה' עליכם - יוסף אליטוב עם הראשל"צ רבי יצחק יוסף
יוסף ה' עליכם – יוסף אליטוב עם רבי יצחק יוסף
ד"ש מהמשפחה - ארליך בריטקופף בברית
ד"ש מהמשפחה – ארליך בריטקופף בברית
'וישב' יוסף - בעל השמחה מתענג למראה הסלב' שבאו בהמוניהם
'וישב' יוסף – בעל השמחה מתענג למראה הסלב' שבאו בהמוניהם
ישי ועיתונאים: לא פשוט בימים אלו לזמר לשבת ליד עיתונאים
ישי ועיתונאים: לא פשוט בימים אלו לזמר לשבת ליד עיתונאים

• ולמבזק לידות:  ברכת מזל טוב ליועצת הדתיה של רוה"מ והמקשרת בין הח"כים החרדים לנתניהו, פרח לרנר להולדת הבת. לאבי מימרן שרד קול ברמה מזל טוב להולדת הבת.

 • רוקדים עם כוכבים: ארי גלהר, יעקב בצלאל, דודו עמאר ושמעון ברייטקופף ממשפחה נצפו בריקוד סוער בחתונת הבחור מיכאל מימון  הנהג של הראש"ל"צ  רבי יצחק יוסף. צלם בקליינע לא פיספס את ההזדמנות ותיעד עבורכם את הריקוד.

 • רוקדים עם כוכבים 2: שלומי גיל ממשפחה התקרב לחיק חסידות תולדות אהרן, השבוע הוא נצפה בריקוד סוער עם לובשי הז'ברות בטיש שנערך בבית שמש.

וגילו ברעדה: לדרמן תיעד
וגילו ברעדה: לדרמן תיעד

•  ברשתות החברתיות הופץ כי הבלוגר החרדי הותיק חיים שאולזון מ'בעולמם של חרדים' נעצר בידי רשויות החוק בארה"ב, לא חלפה שעה קלה, והרשת נשמה לרווחה: שאולזון נחקר כבר בעבר בידי ה-FBI, אך  אין כל קשר  לפרסומים. למייל האדום של בקליינע הגיע תיעוד של שאולזון  במשרדו שבארה"ב.

עסקים כרגיל - שאולזון במשרדו - פיצ'פקעס תיעד
עסקים כרגיל – שאולזון במשרדו – פיצ'פקעס תיעד

 • חיזוק  למחנה ישי: העיתונאי נועם זיגמן, שהגיש בעבר את המהדורה המרכזית בקול חי, מונה לתפקיד הפרשן הפוליטי של רדיו קול ברמה. זיגמן,  משמש כיועץ תקשורת פרטי ומחזיק באתר החרדי 'לדעת' – ונחשב למקורבו של ח"כ אלי ישי.

ואם בישי עסקנין: השבוע הוא נצפה לוחש על אוזנו של הגר"ש עמאר באירוע פרטי שנערך בירושלים

בסוד שיח: הגר"ש עמאר עם אלי ישי
בסוד שיח: הגר"ש עמאר עם אלי ישי

 • לאחר שכבש בסערה את מועצת עיריית ביתר עילית  חבר המועצה מנחם זיידה התפנה לביקור בבסיס חיל הים אצל אחיו  ישראל זיידה. אחיו המצטיין למד בישיבת ויז'ניץ והיה ידוע כעילוי שכבר לקראת החתונה סיים את הש"ס כיום הוא מתגורר בצפת,  ומשרת בחייל הים.

מחכים לקולות הימאים: זיידה ואחיו בבסיס חיל הים
מחכים לקולות הימאים: זיידה ואחיו בבסיס חיל הים

  • לך אתן את 'הארץ' הזאת: עיתונאים חרדים וחילונים התייצבו השבוע  במשרדי מערכת העיתון ל'אנשים חושבים'. באירוע  השתתפו עורך הארץ אלוף בן, גדעון לוי, ומירב ארלוזרוב. את המפגש יזם הפעיל החברתי הצעיר אביגדור רבינוביץ מ'עבודות לחרדים' יחד עם ארגון 'פלגותא'. במפגש השתתפו העיתונאים: לימור שטרן – קוקר, מנדי גרוזמן – בחדרי חרדים, שיפי חריטן – וואלה, איתי גדסי – קו עיתונות, טלי פרקש – ynet, בני רבינוביץ – יתד נאמן, נחי וויס – בקהילה, נתי טוקר – דה מרקר, ועוד.

אין לנו ארץ אחרת: מפגש הפסגה במשרדים של שוקן
אין לנו ארץ אחרת: מפגש הפסגה במשרדים של שוקן
 שלא תעזו לחייך : תמונה קבוצתית
שלא תעזו לחייך : תמונה קבוצתית
אם כל זה לא הספיק, כוחותינו מנהלים דוח שיח מחוץ ל'הארץ'
אם כל זה לא הספיק, כוחותינו מנהלים דוח שיח מחוץ ל'הארץ'
ומשפע מצוות תפילין, שמוליק אברהם הכוכב הבא מניח תפילין באוטובוס
ומשפע מצוות תפילין, שמוליק אברהם הכוכב הבא מניח תפילין באוטובוס

ובחזור נצפו מנדי גרוזמן, אהרון רבינוביץ ואביגדור רבינוביץ -מנכ"ל עבודות לחרדים מתפללים מנחה

 "ברוך אתה" גרועזמן מתפלל מנחה על אם הדרך:
"ברוך אתה" גרוזמן מתפלל מנחה על אם הדרך:

 •  חסידים ואנשי מעשה: השחקן ציון ברוך אירח את רב הסלבס' מרדכי חסידים במסעדת ״מצויה.

"תן ברכה", רב הסלב' עם ציון ברוך
"תן ברכה", רב הסלב' עם ציון ברוך

 ואותו חסידים נצפה שהוא סועד במסעדת הסלב  'איימיש  העסיין', בין הסועדים: שלומי גל ורב הסלבס מרדכי חסידים.

גיל וחסידים - איך הטשולענט' באילת?
גיל וחסידים – איך הטשולענט' באילת?

 • בשעה שכל המדינה מדברת עליו, כוכב הזמר אייל גולן עלה השבוע לכותל המערבי גולן תפס קצת מנוחה. ולאחר מכן כתב בפייסבוק  ״מלך מלכי המלכים, תודה על חיים על אושר על בכי על צחוק, גם כשקשה לפעמים, גם אז אלוקים אתה לעולם לא רחוק״.

מזמור לאייל: גולן מול שריד בית מקדשנו
מזמור לאייל: גולן מול שריד בית מקדשנו צילום: דף הפייסבוק

 • שורה של עיתונאים חרדים כבשו השבוע את הקמפוס החרדי בהדסה: העיתונאים שבאו לשערי המכללה מסתבר אינם מרוצים ממשכורתם הדלה והם כבר בונים על העתיד. בין הלומדים:  נועם זיגמן אברהם פרסטר ומשה הלר  נמצאים בעיצומו של לימוד מנהל עסקים.

 • בימים בהם זמרים מפוקסלים ומזוגזגים,  בדינר שהתקיים ב'אבניו' את אביתר בנאי, יהורם גאון, ודוד דאור מקבלים חיבוק על הבמה מיהודי צדיק.

גאון בנאי וחברים - צילום: פייסבוק
גאון בנאי וחברים – צילום: פייסבוק

 • ראש עיריית אלעד ישראל פרוש המריא השבוע מנתב"ג לאנטוורפן שבבלגיה שם הוא שהה בימים הקרובים לרגל שמחה משפחתית בבית חותנו תושב המקום, פרוש נצפה לצידו של אביו ר' מאיר פרוש.

פרוש: קצת שקט מקריספל האב והבן בעיר היהלומים
פרוש: "קצת שקט מקריספל" – האב והבן בעיר היהלומים

הרב בערל סורצקין ראש ממלכת הכוללים "עטרת שלמה" יצא למסע גיוס כספים בוונציה, בערב הוא התכבד למזיגת לחיים עם שליח חב" ד המקומי.

מחבלים? לחיים! הרב סורצקין  עם שליח חבד
 לחיים! הרב סורצקין עם שליח חב"ד

• ערב שירי קרליבך התקיים בתיאטרון גשר –  השתתפו: אוהד מושקוביץ ששר ואירח את גרשון פריישטט ולהקתו, ישי לפידות ומועצת השירה היהודית.

•  ואותו לפידות נערך לקראת ההצגה החדשה שתעלה לאור בחנוכה — גיא פינס  מערוץ 2 התעניין ובא לתהות על קנקנו.  ‏

עזבו אתכם מפסטיגלים! ישי בראיון לגיא פינס
עזבו אתכם מפסטיגלים! ישי בראיון לגיא פינס

יו"ר הועדה לביקורת המדינה ח"כ אמנון כהן הכניס  ספר תורה לעילוי נשמת אביו. אריה דרעי התכבד ללבוש את הבגד המסורתי של העדה הבוכרית אשר ח״כ כהן נמנה על טובי בניה.

 "בעיני הערב הזה שיקף את הייחודיות של תנועת שס המכילה מגוון עדות ותרבויות אשר המשותף להם הוא המשך תור הזהב של יהדות ספרד". כתב דרעי.

מרן נולד: דרעי והגלימה הזהובה
מרן נולד: דרעי והגלימה הזהובה

•  חברים הפתיעו את עוזרו האישי של הרב גרוסמן .ישראל ירט לרגל יום הולדת ה…. במסיבה בעפולה.

איזו הפתעה!!! ירט עם חברים בעפולה
איזו הפתעה!!! ירט עם חברים בעפולה – קרדיט הופמנייעס

 • ולקט ידיעות מספרא: אלישע פלג (הליכוד) אמר שלום לחברים בספרא ופינה את חדר לשכתו, על החדר המרווח התנהל מיני קרב בין חברי העירייה (מזגן ומרפסת).  מי שזכה מן ההפקר: הוא חבר מועצת העיר יוחנן ויצמן (גור) (אל תשאלו, למה? גור וברקת).

  • הישבו שניהם יחדיו? נציגי סיעת ש"ס בירושלים נכנסו השבוע לבית הכנסת של עיריית ירושלים ונדהמו: סגר"ע הטרי חיים  אפשטיין ניגש לעמוד בספרא, אם חשבתם שנציגי 'דגל' ינטשו?, אאוץ'.  במניין השתתפו נציגי "דגל התורה" הסגן הטרי ישראל קלרמן לצד הסגן המודח יצחק פינדרוס וכתב יתד נאמן אליעזר ראוכברגר.

 • נפתלי זאבי מקורבו של יוסי דייטש נצפה השבוע במליאת עיריית ירושלים ממלא את מקומו של ליאון.

נמאס לי מירושלים עברתי לגבעתיים!
נמאס לי מירושלים עברתי לגבעתיים!

 • חוגגים ניצחון: סגן ראש עיריית ירושלים הטרי ישראל קלרמן שמונה  לתפקיד, נצפה חוגג יחד עם מקורבו העסקן הצעיר יהודה אייזנברג בשמחת נישואי בת מנכלי"ת משרד הפרסום 'פידבק' בינה פלדשטיין שנחגגה ברוב עם ונטלו בה חלק בכירי אנשי השיווק והפרסום במגזר.

פינדרוס? יחי המלך החדש
פינדרוס? יחי המלך החדש –  פיצ'פקעס

 

 • תושבי שכונת ברכפלד במודיעין עילית נדהמו לראות את הכתב לענייני הלם ותדהמה של 'יתד נאמן' יחיאל סבר משוטט בשכונה בליל שבת. בקליינע ערך בירור מקיף ועלה על הממצאים: בערש"ק שהכתב הנכבד כבר היה טרוד בהכנות לשבת, התפוצץ צינור המים בביתו של סבר, הלה לא חשב יותר מידי וארז את מטלטליו וירד עם רעייתו למודיעין עילית. סבר התפלל בבית הכנסת שערי תפילה והתכבד בעלייה לתורה.

• הכתב – דובר לא נח לרגע : כתב המבשר חיים לוריא מונה לשמש כדובר עיריית אלעד החדש לצידו של ראש העיר הנבחר ישראל פרוש,  לוריא נצפה בבית קפה בצומת נחשונית סוגר דילים סודיים עם ברוך שטרן מנהל קשרי לקוחות בקופ"ח מכבי אלעד.

עזבו אתכם מקריספל! לוריא ושטרן - פיצ'פיקעס
לוריא ושטרן – פיצ'פיקעס

 יועץ התקשורת אוהד יחזקאלי דוברו של ח"כ אלי ישי מש"ס, פותח משרד יח"צ חדש בשם 'יחזקאלי תקשורת' וצפוי להישאר בתפקידו הנוכחי כדוברו של ישי

 • שדר 'קו החשיפות' מני גירא הצפין ונסע לקברו של רבי מאיר בעל הנס,  הטלאנט של ביכלר חזר במפח נפש, לאחר שציונו של הצדיק היה נעול על סורג ובריח. גירא כתב: היתכן לנעול ציון של צדיק? 12:30 בלילה המבנה נעול? יש מישהו שיכול לומר שהוא הבעל בית של המקום? מה החוצפה הזאת???.

ביום שלישי  התוכנית "השירים שאהבנו" -ברדיו קול חי  העו"ד משה אוסטידשר הוזמן להגיש, תיעדנו.

האזנה עריבה
האזנה עריבה – קרדיט הופמנייעס

ולסיום:  אם חשבתם לפתוח קו נייעס נייח תחשבו פעמיים.  שר התקשורת גלעד ארדן החליט להוריד  את תעריף קישור הגומלין הנייח עלות הקישור לשיחה לטלפון קווי המחיר יירד לאגורה אחת בלבד מועד כניסה לתוקף: 1.12.2013

שבת שלום! 

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת: info@actualic.co.il‬

11 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא שירתתי מעולם בחיל הים (אלא בחיל האויר), ואחי לא ביקר אותי מעולם בבסיס (התמונה צולמה בראש הנקרה), וזה לא היה אחרי הבחירות – אלא יותר מחצי שנה לפניהם. אז בבקשה תפסיקו לקשקש (סליחה שההערה הגיעה כ"כ מאוחר, פשוט אני לא כ"כ רגיל באינטרנט).

  ישראל זיידה |
  הגב
 2. התמונה של שאולזון ענתיקה ואפילו נראה שהוא פירסם אותה מתי שיצא שמועה שדקרו אותו או בסופת סנדי

  רואה הנולד |
  הגב
 3. תת רמה תתחילו להביא באמת דברים מעניינים ולא סלב'ס בשקל

  דוד 365 |
  הגב
 4. אולי תרדו כבר מפרוש אז מה אם קריספל הפסיד תנו לבנאדם לחיות

  מעורר |
  הגב
 5. אין על שאולזון -סגן של אהרן הכהן והשטן…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. למה אתם משקרים ? התמונה של שאולזון ישנה תיכו אני ראיתי אותה כבר לפני כמה שנים

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. סופית, זה אתר של ״אל אלי ישי והרב עמאר ״ כתבה נוטפת אינטרסים איכס .,

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • א. אתה גם אינטרסט ב. לדרעי יש פה פינה חמה כל שבוע

   רואה הנולד |
   הגב