'בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם

   • הטלאנט הצעיר של 'וואלה' יקי אדמקר אמר שלום  לימי הרווקות – ובישר בליל שישי לאנשי התעשייה כי הוא התארס.  מוקדם יותר לקח יקי את בחירת ליבו לשדה התעופה דוב בת"א, השניים עלו על מטוס שחג בשמי הארץ שם הציע נישואין, כמיטב המסורת הגוראית התקיימה שמחת הווארט בבית הכלה בבית שמש.

עוף גזול חתוך את השמיים, - יקי אדמקר ותמרי קהן
עוף גוזל חתוך את השמיים, – יקי אדמקר ותמרי קהן

לא חלפו מספר ימים וכל הברנז'ה העיתונאית ירדה לבית שמש להשתתף בשמחתו של עיתונאי וואלה יקי אדמקר  שחגג את שמחת האירוסין עם בחירת ליבו.

•  בשמחה השתתפו עשרות העיתונאים בין המשתתפים השתתפו: אבי שיף קוקר, ארי גלהר -מעריב, יהודה שלזינגר – ישראל היום, יוסי אליטוב – משפחה, ינון פלח – קו עיתונות, ישי כהן – כיכר השבת, אלי שלזינגר – בחדרי חרדים, שלומי קוק – בחדרי חרדים, מוטי לביא – קול ברמה, עופר חדד – חדשות 2, שלמה גולשטיין – קול ברמה, שלומי גיל – משפחה, אלי ג'אן – ידיעות דרום, יוסי בן עטר – גלי ישראל, בני אראל – קול ברמה, אברהם גרינצייג – בחדרי חרדים, משה ויסברג – בחדרי חרדים, איציק הלפרין – ערוץ 1, אריה ארליך – משפחה, שמעון ברייטקוף – משפחה, ישראל כהן – כיכר השבת, גואל ועקנין – קול חי.  מזל"ט, ושיהיה בניין עדי עד.

יוליש עם החתן
יוליש עם החתן
יקי וחברים
יקי וחברים

 

עם שימען ופוברסקי
עם שימען ופוברסקי

•  ואותו אדמקר לא הספיק לנום את שנתו – ועל הבוקר הוא מקבל טלפון מ'שערי חסד', "ר' שמואל בדרך לכלא 6", יקי לא חשב יותר מידי וביקש טרמפ מעמיתו ישראל כהן, שנסע עם אדמקר את כל הדרך לעתלית,  הטרמפיסטים שהתווספו: איש הסמס' בני מינצר ועוד מספר בחורים  מישיבת פונביז' (מחבלים).

  •   בלובי של מלון רמדה רנסנס בירושלים (המלון הרישמי של קול ברמה) התקיים אמש (ד') תוכנית הגמר 'הדובר הבא' לגמר הגדול הגיעו  יעקב ישראל עמר, דוד רוזנטל  יעקב זקהיים. לאחר שהחברה מלון כססו ציפורנים, נבחר ברוב קולות : יעקב ישראל עמר ירושלמי בן 31, מקרובו של אלי ישי. עמאר בעל משרד תיווך. עמר נשוי ואב לשלושה, נבחר לאדם המתאים לייצג את המגזר החרדי בתקשורת החילונית ולשפר את תדמיתנו.

העיתונאי יהודה רובינשטיין תפס תמונה עם ידידו ה'דובר' החדש יעקב עמר ממקורבי ח"כ אלי ישי, מיד לאחר זכיתו בתחרות.

אז מי הדובר? רובינשטיין ועמאר
אז מי הדובר? רובינשטיין ועמאר
המפסיד לצד המנצח - לא נורא :בשביל הנשמה:
המפסיד לצד המנצח – לא נורא = בשביל הנשמה:

 המתמודד  דוד רוזנטל שהגיע לגמר והפסיד, משמש כיועצו יועצו של אלי כהן ועובד אצל מוטי מורל. רוזנטל מתגורר בברכפלד במודיעין עילית  נשוי ואב לשניים. רוזנטל כתב: "באתי ליהנות. נהניתי. אני אומר את הדברים שאני מאמין בהם, ואם זה לא פופולארי אז הפופולאריות יכולה לקפוץ לי. למרות הכל, לדברים שאמרתי התחברו הרבה יותר אנשים ממה שחשבתי, ואם גרמתי בכך – ולו במעט – לשינוי חשיבה ולהרחבת הדעת הציבורית, הרי שזה בונוס ענק הנוסף על הנאתי האישית". מוקדם יותר הכינו חבריו של רוזנטל קמפיין לבחירתו, מה שלא שסייע לו בדעיבד.

הקמפיין של רוזנטל
הקמפיין של רוזנטל

 •  ולאחר שנמוגו הדי המחולות, חזר הזוכה הגדול לביתו,  השכנים של המנצח בתוכנית הדובר הבא של קול ברמה  עשו לו הפתעה קטנה על הדלת כשחזר מהאירוע, הם כתבו לו מכתב…

איזו הפתעה! -הדלת של הדובר הבא!
איזו הפתעה! -הדלת של הדובר הבא!

 •  בשעה שקול ברמה שברו שיאי רייטינג , בתחנה המתחרה (קול חי) ערכו זיץ' מפעים של מופע קרליבך עם כל הנגנים והזמרים. הזיץ הגדול מלחניו של ר' שלמה קרליבך במרכז שורשים רחוב שמאי 13 ירושלים עם מיטב האמנים והנגנים כמיטב המסורת. האמנים שהשתתפו: נפתלי קמפה,זלמן שטוב, בנימין שטיינברג,אבי וייס,יצחק מילר, לייזר קאין, איציק ניימן ועוד. כל זאת עם צוות מנגנים ענק! מי שהנחה את האירוע היה לא אחר מאשר – בני רבינוביץ.

זיץ 2 זיץ

 •  צמד החברים שלומי קוק ומוישי ברגמן נצפו אמש (נר שמיני) משתתפים בהדלקת נר האחרון בבית המדרש ויז'ניץ ברחוב עזרא בבני ברק לאחר ההדלקה נכנסו השניים לקודש פנימה וזכו לקבלת מעות חנוכה מידי האדמו"ר וברכה מיוחדת צלם החצר יהושע פרוכטר תיעד את השניים.

האדמו"ר נותן צאפחה' על ברגמן
האדמו"ר נותן צאפחה' על ברגמן
ועוד אחת על שלומי קוק, ד"ש מחנן 10
ועוד אחת על שלומי קוק, ד"ש מחנן 10

•  שדר רדיו קול ברמה דודי שוומנפלד, שיגר תמונות בו הוא נראה מדליק את חנוכיתו המפוארת.

"להדליק נר", שמוונפלד מצטלם לצד החנוכייה המפוארת
"מלך בתפארתו", שמוונפלד מצטלם לצד החנוכייה המפוארת

•  ואיך חלפה חופשת החנוכה על רב הסלבס? א"כ, (יקיר המדור) הרב מרדכי חסידים ניצל את הזמן הפנוי ויחד עם גבי אדרי מבעלי רדיו קול ברמה עלה לקבל  את ברכתו של המקובל רבי… בניהו  שמואלי.

"אז מי רב הסלב'? רב הסלב אצל המקובל
"אז מי רב הסלב'? רב הסלב אצל המקובל

 •   ולאחר שרב הסלבס' התברך-  הברנז'ה עלו  לרגל להתברך אצל רב הסלבס',  בין היתר עלו: חברי  שלישיית מה קשור והשחקן עמוס תמם שבאו לבקר את רב הסלבס בירושלים. ולא רק, השחקן שלמה בראבא נפגש עם רב הסלב' , וציפור קטנה לחשה לנו כי  שחקנים נוספים שליבם קרוב למסורת עלו השבוע והתייעצו עמו בשורה של נושאים.

בראבא עם רב הסלב'
בראבא עם רב הסלב'
שלישית מה קשור אצל רבם
שלישית מה קשור אצל רבם

•  בעוד אלעד בלוקה ומבולקה, ראש עיריית אלעד שרוליק פרוש תפס אוויר וארז מזוודות לאוקראינה להתפלל אצל רבי נחמן באומן. לפרוש  הצטרפו:  ראש עיריית ביתר עילית מאיר רובינשטיין חונה דייטש ששהו בשבת חנוכה באומן.

"מילא אני עם צורי, אבל איך אתה בביתר לא מסתדר"? פרוש בשיח סוד עם ראש העיר ביתר
"מילא אני עם צורי, אבל איך אתה בביתר לא מסתדר"? פרוש בשיח סוד עם ראש העיר ביתר

IMG-20131130-WA0110 IMG-20131130-WA0111

  • מ"מ ראש עיריית פתח תקווה יצחק בוסו  הצפין לנהריה לרגל הח'אלקה של בנו האדמ'ור רבי דוד אבוחצירא מנהריה בירך בברכת הצלחה  בתפקידיו החדשים ובברכה לחלאקה לבנו יצחק הקרוי ע'ש הסבא הבבא חאקי זיע'א, זה הקטן – גדול יהיה.

זה הטלטל גדול יהיה! בוסו בחאלקה לבנו
זה הטלטל גדול יהיה! בוסו בחאלקה לבנו

 •  בחתונות המפיק (דוד קליגר) השתתפו אנשי תחנת קול חי:  יוסי איזנטל שימש כבר מן. סוכן השחקנים יוסי הופמן נשא על כתיפו (הצרות) את  זמר החתונות רולי דיקמן, הברנז'ה, לא שכחה את המפיק המסור ובאה לאחל מזל"ט.

מרימים את רולי על ראש שמחתו -בחתונת קליגר
מרימים את רולי על ראש שמחתו -בחתונת קליגר

 

יוסי אייזנטל בתפקיד: הברמן
יוסי אייזנטל בתפקיד: הברמן
בוקר טוב! גם ידידה הגיע!
בוקר טוב! גם ידידה הגיע!

•  הנכד 'של' בא בשמחת הנישואין:  שמואל אבוחצירא, נכדו של הבבא ברוך מנתיבות חגג השבוע את אירוסיו לבחירת ליבו. רבים מתושבי העיר נתיבות, הרחיקו עד חיפה כדי לחגוג את שמחת האירוסין לנכדו של הבבא ברוך.

אירוסין 3 אירוסין

 •  באולמי 'ארמונות חן' בבני ברק  נערכה השבוע שמחת החתונה לעיתונאי אברהם ישראל פרידמן מעיתון יום ליום ושעה טובה, משתתפים: ח"כ אלי ישי ח"כ נסים זאב נתי לסרי – חבר עירית ירושלים, משה אבוטבול – ר"ע בית שמש, אשר מישאלי – לשעבר חבר עירית ירושלים, איציק קקון -עורך עיתון 'יום ליום', יעקב ב. פרידמן, וחברים.

 •  בחתונתו של הסופר אבישי פרי נצפו שלושת מנהלי האתרים  יצחק בצון (עם העניבה הכחולה) מנהל אתר חדשות  ביתר עילית . ידידיה חסון מנהל הניעס החרדי ושי בן מאיר מנהל אתר אקטואליק .

חסון עם החותן
חסון עם החותן

 •  וברכת מזל טוב משוגרת לאיש היח"צ ישראל לובין לרגל הולדת הבן.

 •  "הפלס" מבקש ממנויו להסכים להעלאת התשלום החודשי ל-115 שקל לפחות, וטוען שהוא קורבן לחרם מודעות ול"מתקפה פרועה" מצד מתנגדיו במגזר החרדי. כך נאמר בפנייה למנויים שנשלחה בשבוע האחרון.

 •  העיתונאים איציק הלפרין שלהבת חסדיאל, אבי גרינציג, דוד רוזנטל, ואנשי הסברה חרדים נפגשו לערב מונלוגים על הציבור החרדי.  פיהקנו.

"למי יש כוח בחנוכה למונולוגים?" הדוברים החרדים
"למי יש כוח בחנוכה למונולוגים?" הדוברים החרדים על המרפסת.

 •  בבית המדרש הגדול דחסידי גור בירושלים נשקפה השבוע דמותו של היועץ המשפטי לממשלה יהודה ויינשטיין. במשך דקות ארוכות הביט בחנוכיה הגדולה, יום למחרת ניבט מבעד לאותו חלון היו"ר החדש של מפלגת העבודה ח"כ יצחק ( בוז'י) הרצוג.  "עכשיו אני מבין, פנה בבדיחותא לח"כ יעקב ליצמן שעמד לידו. מדוע ניר ברקת ניצח בירושלים".

 בהדלקה בגור השתתפו בין היתר רובי ויעקב ריבלין: זכיתי להכנסת אורחים ראויה, שאין בה התבטלות או התנשאות, שמדגישה ביתר שאת את מקומה החשוב של כל קבוצה בחוויה הישראלית". כתב בפייסבוק ריבלין ( האחרון).

 •  בכנס העשור ליוזמת ז'נבה  נערכה הדלקת נר שמיני של חנוכה. חבר הכנסת מרגי מש"ס, שותף לפעילויות היוזמה, בירך ואמר שדבר אחד בטוח: חייבים להגיע להסכם, בפני מעל 600 איש.

מדליק את ז'נבה... מרגי
מדליק את ז'נבה… מרגי

 •  בבית הכנסת לדרמן נראו השבוע רוכנים על הגמרות עשרות בחורים יוצאי ישיבת חדרה, בין הסדרים יצאו הבחורים לשאוף מעט אוויר ולנוח מהסערה.

"שמעת שפרקוביץ עזב היום את הישיבה"? יוצאי חדרה בדרך לכפר סבא.
"שמעת שפרקוביץ עזב היום את הישיבה"? יוצאי חדרה בדרך לכפר סבא.

•   התחממות ביחסים בין אריה דרעי לניסים זאב. מעיון  בעיתון 'יום ליום' עולה כי חלה התחממות ביחסים בין אריה דרעי מי שמכהן כיו"ר שס לבין מייסד שס הרב ניסים זאב. יום ליום שידוע בהיררכית התארים מפרגן את התואר 'הרב' רק ליו"ר התנועה מקים עולה של תורה… והשבוע בעיתון נמצא התואר 'הרב' גם אצל ניסים זאב בשונה מישי שנקרא בשמו הפרטי ולכל היותר זכה בתואר ר'. האם זה מעיד על התחממות ביחסים בין דרעי לזאב?.

ואם בדרעי עסקנין, הינוקא לבית מכלוף (יענקי) עלה השבוע ללשכתו של ראש עיריית ירושלים ניר ברקת, לאחר מכן ירד דרעי לעיר העתיקה למסע שורשים.

"תחמן נולד" - יענקי אצל ברקת
"תחמן נולד" – יענקי אצל ברקת

 •  כשהולכים לקנות גיטרה, לוקחים איתך את המדריך הטוב ביותר! — שלומי גיל יצא לרכוש גיטרה, ובדרך הוא פגש את האחים גת שהסכימו להעניק ראיון ל'משפחה', הצמד הכי חם בריאליטי כובש את העיתונות החרדית.)

"וגילו ברעדה", מתי אתה מצטלם לכתבת שער לבקהילה? - שלומי גיל עם אחד האחים לבית גת.
יש שער ל'משפחה' – שלומי גיל עם אחד האחים לבית גת.

•   איש היח"צ יוסי לחייאני ואיש התקשורת יהודה קלמן מרדיו גלי ישראל, נמצאים  בימים אלו בחופשה ארוכה עם משפחתו בהרי איטליה. ובתוך כך השבוע  התקיימה מופע ענק של הזמר יצחק מאיר ואחיו העיתונאי ידידיה מאיר, תוך שקלמן מיודעינו מנצח על ההפקה.

 לחייאני על רקע הרי האלפים
לחייאני על רקע הרי האלפים

 ולסיום: הרב חיים שלמה ברנשטיין, מזכיר אגודת ישראל בירושלים, ומנהל הלשכה המרכזית לפניות הציבור. הידוע בכינוי חש״ב. נצפה עובד ללא הפסקה בלשכתו שברח׳ פרס ירושלים, "לחם עבודה" – חש"ב.

עבודה היא חיינו! ברנשטיין בפעולה
עבודה היא חיינו! ברנשטיין בפעולה

שבת שלום! 

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת

nbjovsr88@gmail.com

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. דרעי "רב" עם כולם… תחמן בן של תחמן קצת מסוכן… גור לא מתנשאים פשוט כולנו לא קיימים… ותרומות להפלס ניתן להעביר דרך ועד הרבנים???

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הרב נסים זאב הוא הרב היחיד בסיעת שס'
  התואר רב מגיע לו בצדק כמי שהוסמך ע"י מרן והרב מרדכי אליהו באותה התעודה…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. יקי מה אתה מתלהב ילד כאפות, כולה צבעה לבלונד, אין מה להתרגש.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב