'בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם

• נפתח במזג האוויר: המגזר החרדי התעורר לבוקר לבן ומושלג בירושלים.  גם ביתר והרי חברון זכו למנה נדיבה של  שלג. דא עקא  שאהרן  גרנות (איש קריית ארבע) השלג הצחיח הוא כמו פנצ'ר בגלגלים, גרנביץ אמור ללוות הערב את בתו לחופתה, פתיתי שלג ענקיים מונעים את יציאתו של גרנביץ לחתונה ויחד עם הכלה הוא נותר ספון בביתו.. החתונה מתקיימת בגן האירועים 'לב האצולה' צומת ירקונים. עד כה הודיעו כ 60 אורחים על ביטול בואם עקב מזג האוויר…

שלג על בתי - גרנביץ תקוע בקריית ארבע
שלג על בתי – גרנביץ תקוע בקריית ארבע

• מנחם טוקר (קול חי) יצא לשדר ממרפסת ביתו, הוא נטל את המיקרפון ושהוא מכורבל במעיל צמר החל לשדר את "זמן אוויר" . "קול חי תמיד איתי".

בכל מקום בכל שעה, קול חי תמיד איתי, טוקר משדר את 'זמן אוויר'
בכל מקום בכל שעה, קול חי תמיד איתי, טוקר משדר את 'זמן אוויר'
הצלם  שמואל דריי מתעד את השלג הירושלמי
הצלם שמואל דריי מתעד את השלג הירושלמי

• הנושאים הבוערים בעיריית ירושלים לא יכולים לקפוא, גם אם בחוץ יורד שלג: ניר ברקת מתכונן לנסיעה בטוחה לעבודה הבוערת בשטח הקפוא  ונועל את "סנדלי השלג"..

"לאחר שסובבתי את יהדות התורה על האצבע השמאלית, מזה בשבילי לסובב תגלגל". ברקת והגלגל
"לאחר שסובבתי את יהדות התורה על האצבע , מזה בשבילי לסובב תגלגל?. ברקת והגלגל
יו"ר הכנסת משתעשע עם כלבו בשלג, "קצת שקט מגפני"
יו"ר הכנסת משתעשע עם כלבו בשלג, "קצת שקט מגפני"
קררר, אבי בן ישראל באומן,
קררר, אבי בן ישראל באומן, אורות לבנים

הצלם עזריאל משה, ארז את מטלטליו ועלה לירושלים יחד עם שלושת ילדיו להשתעשע בשלג.

הצלם עזריאל משה  עם ילדיו בשלג
הצלם עזריאל משה עם ילדיו בשלג

 • יעקב עמר, שזכה רק לפני שבוע בתואר 'הדובר החרדי' – נצפה היום משחק עם ילדיו בשלג הצח ליד ביתו. עמר, משיק בימים אלו משרד יח"צ וייעוץ תקשורת יחד עם ידידו מני חדד איש סודו של ח"כ אלי ישי.

הדובר מסביר לילדיו  "למה מגיע לחרדים שלג" - עמר וצאציאו
הדובר מסביר לילדיו "למה מגיע לחרדים שלג" – עמר וצאציאו

 • למרות הסערה המשתוללת, אריה דרעי קפץ לשתות תה חם אצל כמה תושבים מגיל הזהב. הצטרפו לשתיית התה, מנכ"ל ש"ס נתי לסרי ומחזיק תיק ארנונה בירושלים נחמניאל סבן.

"אין כמו מרק בחורף", יותר טעים מטור אוהד של סימה. דרעי לוגם מרק
"אין כמו תה בחורף", יותר טעים מטור אוהד של סימה. דרעי לוגם
אל תמחוץ את הטלאנט- עם העיתונאי שמעון ליברטי
אל תמחוץ את הטלאנט

 • דרעי עצמו פרסם סטטוס על השלג וכתב: בשנה שעברה פרסם ראש הממשלה תמונה שלו משתעשע בשלג. השנה אני קורא לו להימנע מכך, לא הפעם, לא כאשר יש ילדים שרועדים מקור אך ורק בשל מדיניות הממשלה שהוא עומד בראשה.

דרעי מתרפק על נתניהו משלג דאשתקד
דרעי מתרפק על נתניהו משלג דאשתקד
ברחוב הקבלן בנו בובת שלג בדיוקנו של מרן
ברחוב הקבלן בנו בובת שלג בדיוקנו של מרן
הצלם ישי דריקס מפלס את דרכו בשלג
הצלם ישי דריקס מפלס את דרכו בשלג

• פינת הספורט: האחיין של דרעי  אבישי דרעי (25) כדורסלן במכבי שוהם העניק ריאיון בסוף השבוע ל"ידיעות מודיעין" , בראיון הוא חושף על הקשרים הענפים שלו עם דוד אריה. אבישי מספר שדוד מכלוף (אם אתם לא יודעים) הוא חובב ספורט מושבע, "בכל פעם שאנו נפגשים אנו מדברים על המשחקים בצ'מפיונס והפועל ירושלים בכדורסל, הוא ן אדם חם וחברותי". סיפר האחיין.

• ואילו עמיתו ח"כ אלי ישי נצפה תורם דם במשכן הכנסת. ישי נותר נשאר עם חיוכו האגדי גם שהמחט נעוצה בבשרו .

מקיז מדמו - ישי תורם לפני שמנו שאטה הגיעה
מקיז מדמו – ישי תורם לפני שטמנו שאטה הגיעה

• בחתונת בן מאיר רובינשטיין שהתקיימה אמש באולמי ארמונות חן בבני ברק השתתפו: רבי אלימלך בידרמן, הגר"י אזרחי, הגרש"ב סורוצקין, מאיר פרוש, אריה דרעי, אלי ישי, משה גפני, יעקב אשר, ישראל פרוש, יצחק גולדקנופף, משי זהב ואברהם רובינשטיין.

מוריד את הכובע, גואל ועקנין
מוריד את הכובע בפני גליס, גואל ועקנין בחתונת רובינשטיין

 • ובשעה שרובינשטין (שלומי אמונים) מגיע לבני ברק, עמיתו ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט (הסיעה המרכזית)  המריא במטוס היישר לבורו פארק שם השתתף בשמחה משפחתית שהתקיימה באולמי "תפארת רבקה". הבולדזר של העירייה כנראה עמל שעות נוספות על הקמת הקואליציה בבני ברק, במהלך המצוה טאנץ תשו כוחותיו של ראש העיר הגוראי, והוא תועד שהוא  שוקע בשינה עמוקה.

שקוע בחלום על קניון 'אורחות תורה'  זייברט בשנתו
שקוע בחלום על קניון 'אורחות תורה' זייברט בשנתו
זייברט בביקור אצל האדמו"ר מבאבוב
זייברט בביקור אצל האדמו"ר מבאבוב

בחתונתו של חיים אסחייק השתתפו: המעומד לראשות עיריית בני ברק ירחמיאל שניידר ובנו. השניים שוחחו שעה ארוכה עם חונא דיישט מנכ"ל העולם החרדי.

חונה דישט עם ראש העיר הבא, בתווך: מני גירא
חונה דישט עם ראש העיר הבא,
חונה בריאיון בלעדי עם כוכב הסדרה הפופלרית, גירא מחכך ידיים
חונה בריאיון בלעדי עם כוכב הסדרה הפופלרית, גירא מחכך ידיים

• שלומי גיל העיתונאי המוכשר של 'משפחה' ואביגדור רבינוביץ' מנכ"ל עבודות לחרדים, הגיעו גם להפגנה הסוערת במאה שערים. במיצג תליית החבלים, החליטו לקשור את עצמם לחבל התלייה. סיבת התלייה- אינה ידועה, המשטרה פתחה בחקירה:). אביגדור- יש מצב שזה בגלל ההדחה מ'דוסים'??

"נקדש שמיים למען עתיד ילדינו"  - גיל ורבינוביץ על הסט
"נקדש שמיים למען עתיד ילדינו" – גיל ורבינוביץ על הסט

 • אלפים השתתפו באירוע הענק באולמי הדודאים בבני ברק בהשתתפות הזמרים איצק אשל אבישי אשל וחיים ישראל ויניב בן משיח וגד אלבז ואלעד כהן התותח בהנחיית השדרן העולמי מנחם טוקר האירוע שודר בשידור חי ברדיו קול חי בתוכניתו של מנחם טוקר מוצ"ש חי….

• האליקו של הצבור החרדי אשר גרייבר  מרדיו קול חי יחל מיום שישי הבא להגיש תכנית חדשה גם ברדיו ישראל 1 התחנה המאוזנת גם בארץ וגם בעולם לקראת התכנית הבכורה יתארח הזמר המזרחי איציק אשל‬. גרייבר הרים השבוע שידור באופטיקנה ."איזה אנרגיות הלך שם מאזינים קבלו משקפים במתנה".

האליקו של הציבור החרדי משדר מאופטיקנה - (לפחות קיבלת משקפיים?)
האליקו של הציבור החרדי משדר מאופטיקנה – ( גרייבר לפחות קיבלת משקפיים?)

הדובר הבא: לאחר שהפסיד בתוכנית הריאליטי של 'קול ברמה' הגיע בבוקר יום השבת דוד רוזנטל להתפלל בבית הכנסת חב"ד בברכפלד, בין גברא לגברא הביע רוזנטל את רשמיו וחשף לנו על מאחורי הקלעים של התוכנית.

  ואילו, לאחר הפסד המתמודד ראובן זכאים הלך לסגור שולחן בשערי העיר בירושלים.

לא נורא, זקהיים בשערי העיר ,  צילום:  ישי דריקס
לא נורא, זכאים בשערי העיר , צילום: ישי דריקס

 • מי שמתכנן מחר לזפזפ לערוץ 2: תוכנית מיוחדת לרגל עשרה בטבת על חשבון הנפש של המגזר החרדי. יחד עם "הדובר החרדי", אבי מימרן ומשה גלסנר. מי שנעדר מהפריים הוא מוטי יוגב שנכח אף הוא בדיון יחד עם מנחם טוקר המנחה..

הדובר

 • לאחר השעיית עורך אתר בחדרי חרדים דוד רוטנברג מתפקידו על רקע חילוקי דעות עם בעלי האתר, אשתו, שרי רוט (רוטנברג) הכתבת הפוליטית של האתר  עוזבת אף היא את האתר על  רקע דומה, שמועות בברנז'ה על ג'וב חדש ב'יתד נאמן' .

• איש עסקים חרדי  שזרועו נטויה בפוליטיקה החרדית נקלע לקשיים כלכלים. המיני טייקון קימץ בתרומות הנדיבות למוסדותיו. ציפור קטנה לחשה לנו כי בעל ציינג' במודיעין עילית עקץ את המיני טייקון בסכומי עתק ומשכך הוא סגר את הארנק – עד יעבור זעם.

 • ומנדיב לנגיד: צלם 'פיצ'פקעס' תיעד את הנגיד החרדי המפורסם דן גרטלר סועד את ליבו בטשולנט חם במסעדה ברח' שלמה המלך בבני ברק.

גרטלר מתפנקק בטושלנעט' חם
גרטלר מתפנקק בטושלנעט' חם

 • מסיבת הפתעה: חברי הכוורת של ראש עיריית אלעד ישראל פרוש, אירגנו מסיבת יום הולדת לדובר העירייה החדש חיים לוריא בה נטלו חלק כל הברנז'ה של ראש העיר החדש. בין המשתתפים: ראש העיר, מנהל העירייה שי נתן, מנכ"ל המבשר משה פרוש, עוזרו האישי של רה"ע מני אמיתי, העיתונאים יניב יהב אלון טיברגר ואפי רצקר , יו"ר ועד העובדים תמר כהן, מנהל מכבי אלעד ברוך שטרן, חבר המועצה פיני גרוס, יו"ר מטה הבחירות דוד כץ, ישי קליין מנהל הלשכה לפניות הציבור, וכן יועצי ראש העיר מאיר גל וחיים קליגר.

"בא נשכח לרגע מקריספל" , יום הולדת לדובר הבא
"בא נשכח לרגע מקריספל" , יום הולדת לדובר הבא

 יקיר המדור רב הסלב' מרדכי חסידים נועד השבוע עם גיא זוארץ, השחקן והזמר שוחח עם הרב על הפסטיבלים והעביר עימו חוויות.  וניצן שירזי מאמן הכדורגל הלאומי יצא לטיול לילי  עם הרב ברחובות ירושלים.

שיחות לתוך הלילה עם רב הסלב
שיחות לתוך הלילה עם רב הסלב
שרזי וכבוד הרב
שרזי וכבוד הרב

• המיקום: מעדניית 'מעדני הזהב' בירושלים, ליל שישי: שדר 'קו החשיפות' מוטי סגל קלט בעדשת האיפון (הכשר כמובן) את חבר הכנסת אורי מקלב ויצחק פינדרוס, השניים נפגשו באקראי במסעדה הירושלמית, וכמעט לא החליפו מילה. אלמלא הקוגעל' שאיחד בין השניים גם לחיצת יד רפויה לא הייתה שם.

פינדרוס ומקלב לא מבחינים במוטי סגל מהחשיפות שארב להם
פינדרוס ומקלב לא מבחינים במוטי סגל מהחשיפות שארב להם

 בעוד הקואליציה שלו באלעד מקרטעת, ראש עיריית אלעד שרוליק פרוש היה עוסק וטרוד עד שפיספס את השקיעה, בלת ברירה הוא תפס פינה בקרן רחוב בבני ברק והתפלל 'מנחה'.

צורי(שראל) קומה בעזרת ישראל - פרוש  תופס מנחה
צורי(שראל) קומה בעזרת ישראל – פרוש תופס מנחה

 • אוהד מושקוביץ שוהה בימים במסע הופעות ברחבי הולנד, והוא הצטרף כשחקן חיזוק לאייאקס שניצחה את ברצלונה..

שחקן חיזוק לאייאקס , אוהד מושקביץ משקיף ממרומי היציע
שחקן חיזוק לאייאקס , אוהד מושקביץ משקיף ממרומי היציע

 •ומהולנד לאילת: אברהם פריד נחת השבוע בעיר הים האדום והופיע  באילת, יחד עם אמן הבוזוקי אלירן אלבז.

פריד פריד 2

 • ולמבזקי לידות:  מזל טוב לאיש התקשורת החרדי דודי זילברשלג ,לרגל הולדת הנכד. השבוע התקיימה שמחת הברית, ויקרא שמו בישראל:  אברהם שיחי' בן לבנו ישראל הי"ו. בסנדקאות כובד מורו ורבו מרן האדמו"ר מסערט ויז'ניץ שליט"א.

דודי 1 דודי 2

 • כל המי ומי השתתפו בשמחת הברית לרב אלי מלכה, מרן הגר"ש עמאר, אלי ישי וניסים אלקסלסי שתועד על ידי איש החצר ישי דריקס שהוא מרים כוסית לחיים עם הרב עמאר.

לחיים עם ניסים
לחיים עם ניסים
 •  בשישי האחרון התקבצו לאולמי 'סהרה' באשדוד אחמי"ם רבים להשתתף בשמחת הברית לנכד הרב עמרם כנפו יו"ר סיעת שס באשדוד ומ"מ ראש העיר. כנפו כובד בסנדקאות.
סנדק

ולסיום: ברכת מזל טוב ענק למפיק שלא נח לרגע, ישראל לובין, לרגל שמחת ברית המילה לבנו מיכאל. רק אושר ונחת.

לובין

שבת שלום! 

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת

nbjovsr88@gmail.com

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.