בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם

 • ענק הזמר החסידי מרדכי בן דוד הגיע השבוע לישראל לרגל סדרת אירועים בארץ. בן דוד הופיע כבר הבוקר עם ענק הכינור היהודי הבוקר בברית לבן הנגיד אבישי  נריה באולמי אווניו. בן דוד לא נח לרגע והערב לבני ברקים: גדול הזמר יופיע בכתר הרימון בחתונת אחד הנגידים, מרדכי בן דוד הולך בעקבות בנו ידל והוא 'שם' את הפאות מאחורי האוזן, שמשתלשלות החוצה.

בן דוד בברית - הפאות מקדימה  וגולשות אחורה
בן דוד בברית – הפאות מקדימה וגולשות אחורה

• בצל הסיכסוך המתוקשר בין ליצמן לגפני, השניים תפסו שיחה במסדרונות הכנסת לשיחת הבהרה ותיאום…

"חכה לטור מחר של גשטטנר בהמודיע" - ליצמן מתריע
"חכה לטור מחר של גשטטנר בהמודיע" – ליצמן מתריע

• ר' ‏טובייה פריינד הסתפק בתואר 'הסגן' (ללא שכר) ויממה למחרת הוא בא להודות להשי"ת, במניין החצות הקבוע שמתקיים  בקלויז בברכפלד (ירוסלב) בקליינע תיעד אותו שהוא מניח תפילין….

ומשפע מצוות תפילין - פריינד מגלגל...
ומשפע מצוות תפילין – פריינד מגלגל…

ולא רק, במניין הנ"ל מתפלל הנגיד ואיש החסד ר' אליעזר סברדלוב שיום קודם סיים מסכת בביתו בקריית ספר בהשתתפותו של הגרב"מ אזרחי.

הנגיד אליעזר סברדלוב  בחיוך אופייני בירועסלב
הנגיד אליעזר סברדלוב בחיוך אופייני בירועסלב

ב'קוקר' נחשף השבוע ששר הרווחה מאיר כהן מ'יש עתיד' הגיע למודיעין עילית להיפגש עם גוטרמן, אז למי שחשב שהכתב עקיבא פלד חלם בלילה חלום רע, קבלו את הממצאים המפלילים שמלמדים על שיתוף פעולה בין עיריית מודיעין עילית לשר מ'יש עתיד': גוטרמן ברקע וחבר המועצה נחמן ניימן לוחץ יד לשר מ'יש עתיד'.

שר הרוחה

• האדמו"ר מהרז"ל מסטאמר נסע לחופשה באחוזה בפולרידה, אולם המוני החסידים הקיפהו וליוו אותו בדרך לכפר הנופש.

מהרז"ל מסטאמר מבקר חסיד בפולירדה
מהרז"ל מסטאמר מבקר חסיד בפולירדה

   • ומאז שעזב את לשכתו בספרא הוא לא מפסיק לנשום: יצחק פינדרוס מונה היום למנכ"ל מוסדות גרטנר 'חינוך מיוחד' (לא בטוח שהג'וב בכיס בשל בעיות אי סדרים) . את הגוב' קיבל פינדרוס לאחר שקודמו בתפקיד  נקלע לקשיים. אפרופו פינדרוס, הוא עצמו החל משמש לראש עיירת בית שאן – מיד לאחר הבחירות. מוקדם יותר שלח פינדרוס את מנחם זיידה (עוזרו לשעבר) להכין ניירת של מסמכים עבור ביטוח לאומי לשם קבלת דמי  אבטלה, כמה ימים לאחר מכן צילצל פינדרוס לזיידה ואמר לו, "אין צורך, יש לי ג'וב חדש".

  • פגישת פסגה בבר מצווה שהתקיימה השבוע בכפר חב"ד, האישים:  חונה דיטש עם משי זהב, חונה גילה כישרון חזנות נדיר, אולם כמה דקות לאחר מכן הוא כבר נחלש ושקע עמוק עמוק בכורסת רכבו שהוא מזפזף בין קבוצת וואצפ למשנהו.

חונה עם משי זהב
חונה עם משי זהב

 

חונה התעייף ונשען על הרכב
חונה התעייף ונשען על הרכב

 • ראיון מיוחד יתפרסם במוסף "סופהשבוע" הקרוב עם כוכב הפופ החסידי ליפא שמלעצר. חיים גריידניגר ערך ראיון וצירף את צוות הצלמים –  נתי שוחט  ששכב על הרצפה מינוס 15 מעלות,  ואיך יצא ליפא? הוא פשוט זורם. יש למה לחכות. דרשו ממוכר העיתונים שלכם וכו'.

ליפא

 • שמישהו ילמד את השר בנט שלא טורקים את הטלפון בפנים לאף אחד. ובטח שזה בשידור חי ברדיו "גלי ישראל", יוסי בן עטר ניסה את כוחו בגלי ישראל, הטלאנט החדש יוסי בן עטר כתב בפייס: "תכלס יצא פחדן. כנראה שהרבה יותר נוח לו לשבת מול מחשב ומקלדת ולהתנצל בפייסבוק!

שלושת השבוענים החרדים ערכו ראיונות משותפים עם בני משפחת גרוס.  "משפחה", "בקהילה", וגם  שעה טובה  לקחו מזמנם של הזוג הפופלרי וערכו עמם ראיון "מטלטל".

 • לרגל 30 שנות פעילות לעמותת "חסדי נעמי" ח"כ שולי מועלם הגיעה בשבוע שעבר לביקור והתפעלה מאוד מגודל התרומה ומהנעשה, בסוף הביקור ח"כ שולי מועלם אף המליצה לקבל את פרס ישראל.

חסדי נעמי

•  ומה עשה העיתונאי ‏שלמה קוק‏ ב-‏רחוב רשב"ם?‏ קוק מונה השבוע לעמוד בראש דסק החרדים 'במעריב'  ולפקח על החבדני"ק שיצא מבחדרי. בדרך ל'מעריב' (בלדרמן)  הוא בא להתברך מפיו של מרן שר התורה, לאחר  שיצא מהגר"ח וצייץ: " זכיתי לברכה ארוכה יותר מ"בוה"ה" (ראשי התיבות שטבע הגאון הצדיק האמיתי רבי חיים קנייבסקי שליט"א למילים "ברכה והצלחה בכל העניינים"). שיהיה בריא עד מאה ועשרים. הדור זקוק לו.

 'מנחה' התפללת? קוק מתברך
'מנחה' התפללת? קוק מתברך

•‏ ברכת 'מזל טוב' ר' חברון גרנביץ לרגל ההשקה המחודשת לרשת החנויות הנוחות 'חברון'.

פרחים בקנה....
פרחים בקנה….

 • הבדרן קובי אריאלי הגיע במוצ"ש לנחם את בת דודתו על מות בעלה המנוח הרב חיים משה באומן ז"ל. חמותו של העיתונאי מנחם קולדצקי, אריאלי ישב עם האחרון. עוד במנחמים: עורך הפלס נתי גרוסמן (חבר ילדות של הנפטר),  ויועצו של ברקת אבריימי קרויזר.

 • חברי מועצת עיריית ירושלים יוסי דייטש ויעקב הלפרין הגיעו השבוע לניחום אבלים בבית שלומי אטיאס מנכ"ל החברה לפיתוח הרובע היהודי. בהלוויה השתתפו אריה דרעי יו"ר שס, חברי המועצה נתי לסרי ומיכאל מלכיאלי.

ובירושלים תנחומו
ובירושלים תנחומו

• יעקב וידר יו"ר המטה החרדי בליכוד  הגיע לניחום אבלים אצל יו"ר הכנסת אדלשטין  וביציאה הוא ביקש ברכה מהרנטגן.

"יש לך עתיד גדול"   וידר עם הרנטגן
"יש לך עתיד גדול" וידר עם הרנטגן

•  עורך בחדרי אבי גרינצייג והכתב הפוליטי החדש של האתר יהודה סולבציק' נפגשו עם שניאור רוזן יועץ התקשורת של פרוש וירח טוקר יועצו של גפני.  נדמה כי ירח טוקר מנסה להשיב את שיתוף הפעולה בין הצדדים אחרי פרשיית שרי רוט, לירח פתרונים.

ירח במפגש ראשוני עם הכתב הפוליטי של בחדרי
ירח במפגש ראשוני עם הכתב הפוליטי של בחדרי

 •ומבזק לידות: נכד נולד ליעקב קינד מוציא לאור של עיתון חדשות שלנו וכל העולם כולו ונכד  נוסף לסופרת מנוחה פוקס.

 • מפגש משולש בין מאיר רובינשטין יהושע פולק  וחיים ווייסברג שהתמודד לראשות עיריית ביתר עילית  במהלך   שמחת הבר מצווה לנכדו של פולק הגזבר לשעבר של ביתר עילית.

"איפה זיידה"? והחוט המשולש  - פולק רובינשטיין ויסברג
"איפה זיידה"? והחוט המשולש – פולק רובינשטיין ויסברג

 • שהיו"ר פגש את היו"ר: ביום שלישי השבוע בשערי מינהל קהילתי שמואל הנביא בראשות יו"ר ההנהלה החדש נפתלי זאבי הופיע יו"ר ש"ס אריה דרעי ומנכ"ל ש"ס חיים ביטון שמאחריהם נגררים כארבעה נציגי ש"ס בעיריית ירושלים (צביקה כהן, נתי לסרי סבן, מלכאלי) לפגישה שבה דרש דרעי את התערבות כל חבר מועצה מטעם ש"ס לטובת זאבי והמינהל קהילתי שבראשותו.

IMG-20140128-WA0244

 • רק לציין שכשלוש שעות לאחר מכן סגן ראש העיר צביקה כהן חזר למינהל לפגישה מקצועית עם ההנהלה שבה ביקש ללמוד ביסודיות איך ניתן לעזור.

איש הפרסום של 'המבשר' חיים קליגר התכבד השבוע להגיש תוכנית מוזיקה בקול חי.

  • רכז חדשות חדש ימונה בימים הקרובים ברדיו 'קול ברמה', בימים הקרובים תתבשרו מי עומד מאחורי המינוי.

  • הכתב הפרלמנטרי של קול חי גואל ועקנין בסוד שיח בועדת שקד עם ח"כ  פרוש.

"חכה גואל, יש הפתעות" , פרוש עם כתב קול חי .
"חכה גואל, יש הפתעות" , פרוש עם כתב קול חי .

•   חיים גשטטנר מעורכי עיתון המודיע יצא היום לחו"ל. (אל תדאגו, הוא לא עושה שנור, קצת לנוח מליצמן)

• יום קורס איור ורישום ראשון מסוגו במגזר החרדי לגברים, בהשתתפות טובי המרצים מתחומי הציור מוטי הלר ואברהם זמורה.

ציור 3

•  צרור ברכות חמות לגדול המוזיקאים מונה רוזנבלום, לרגל אירוסי בנו אבי. המון מזל טוב!

 • הרבנית ברוריה זבולוני השתתפה אמש בחתונה משפחתית. הרבנית זבולוני אחות הרנטגן הגיעה יחד עם הנכד  להשתתף בחתונה באולם בירושלים.

29012014333 29012014331

 יהודה רובינשטיין נצפה משוחח ארוכות עם ראש עיריית ביתר עילית מאיר רובינשטיין, בחתונת אחותו בשבוע שעבר.

   רובינשטין עם רובינשטין  - ראש העיר בחתונת אחיו של יהודה רובינשטין
  רובינשטין עם רובינשטין – ראש העיר בחתונת אחותו  של  איש התקשורת יהודה רובינשטין

• בכנס רבני ישראל שמתקיים הבוקר במלון רמדה בירושלים בהנחיית איש התקשורת גואל ועקנין נשא דברים אביו הרב מיכאל ועקנין מרא דאתרא של יקנעם.

20140130_124155

 • יהודה גרובייס עבד שעות נוספות על השקת מהדורת החדשות "הכוורת", הדובר החרדי של קול ברמה סימס לגרובייס והצטרף אף הוא לכוורת.

 • אביגדור רבינוביץ המנכ"ל של עבודות לחרדים התחדש במחשב חדש למשרד בדרך ביקר את החברים ב'קול ברמה'.

רבינוביץ משתדרג עם מחשב חדש !
רבינוביץ משתדרג עם מחשב חדש !

ולסיום: תמה לה תקופה בענף הפרסום. לאורך שנים חברת אגד תחבורה ציבורית בע"מ, השקיעה סכומי עתק ותקציבי פרסום ענק במגזר החרדי, בימים האחרונים בחברת אגד  הודיעו למשרד הפרסום גל אורן, המנהלת את תקציב הפרסום שלה – כי החל מהימים הקרובים יפסיקו לפרסם במדיה החרדית. אגד תשקיע משאבים רבים ביחסי ציבור ובקשרי קהילה במסגרת משרד הפרסום גל אורן.

שבת שלום!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת nbjovsr88@gmail.com

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.