בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם

• גדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד כבש את הלבבות במהלך שהותו בישראל: במוצ"ש הוא התייצב באולפני רדיו 'קול חי' בבני ברק למסיבת מלווה מלכה, עם השדר הוותיק מנחם טוקר שלא הפסיק להקפיץ ולייצר דרמה בשידור.

.

בן דוד וטוקר, "איזו דרמה"
בן דוד וטוקר, "איזו דרמה"

• משם המשיך מרדכי בן דוד למקום מושבו בירושלים, בדרך הוא פגש בחורים מישיבת חברון שנתקעו בלי דלק . א,מ,ב,ד,י לא היסס, ושלף מארנקו 2 שטרות אדומים שמילא להם טנק דלק….

 בן דוד המשיך במסע התלאות שהשתתף בחתונת הגרי"מ מורגנשטרן וקוזמיר.

בן דוד ריגש שנכנס לשניידר וביקר אצל  הזוג הכי מפורסם במדינה: משפחת גרוס, ורקד עימם ושימח את ליבם של ההורים.

• תחרות  בין רבני הסלב' עולה ומרקיעה שחקים: הרב אבי זרקי מוהל הסלב' ממשיך לככב במדורי הרכילות. זרקי הוזמן לשמש כמוהל במשפחתה של  הידוענית גל גדות.

"גל עיני ואביטה" - זרקי עם גל גדות
"גל עיני ואביטה" – זרקי עם גל גדות

"היא כל כך התלהבה מהביצוע, מהמהירות והדיוק, מזה שהילד לא מצייץ שאת תמונת הסלפי שלפניכם היא צילמה במו ידיה", כתב רב הסלב'.

• זרקי לא מסתפק בגדות, והוא ממשיך להתחכך בצילם של הסלב' והפעם הוא מזמין את אייל גולן, " אני מזמין אותך לבוא לבית הכנסת שלי בשבת זו, לברך "ברכת  הגומל" "היכל שמחה" ולתת שבח והודייה לבורא עולם שחילץ את נפשך ממוות ואת עיניך מדמעה. למי שמתעניין איפה.? המיקום: בית הכנסת "היכל שמחה" רחוב תל חי 6 תל אביב, תחילת התפילה בשעה 8.00

•  הטרנד החדש  שכובש את רחבות הריקודים במגזר החרדי הוא "ריקוד הפינגווינים". בקבוצות הוואטספ החרדיות התפרסמו השבוע סרטונים מחתונות במגזר בהם רוקדים את הריקוד "החדש".

דעקא שבריכוזי הוואצפ התפרסמו כרוזים בהם נפוצו מודעות שקוראות לציבור הרחב להזהר מהריקוד שלפי יוטיוב  הוא ריקוד של מפקדי הגטאספו במחנות ההשמדה שרקדו עם נשותיהם  לאחר השמדת היהודים.

מחאה

• בשבת ראש חודש, בבית הכנסת הגדול בירושלים  השתתפו  החזן הראשי חיים אדלר והמקהלה בניצוחו של אלי יפה, נצפו: העיתונאי משה הלר- ידיעות ירושלים איתן דובקין מנהל השלוחה החרדית בבצפר ומעובדי קול ברמה. לימור שטרן מעורכות האכסניה 'קוקר' ובעלה. גבי כץ- קול ברמה. עופר חדד כתב חדשות ערוץ 2. לצערינו לא נמצא נכרי שיצלם תמונה משותפת עם כולם.

• מבקהילה לבחדרי חרדים: העיתונאי אלי ביתאן  (מי שמע עליו קודם) שימש ככתב בעיתון השבועי 'בקהילה', יחל בימים הקרובים לערוך את האתר החרדי  'בחדרי חרדים'

ביתאן ימלא את מקומו למנדי גרועמן לצידו של העורך (משגיח)אבי גרינצייג. ביתאן, בן ה-23 לחייו, הגיש בעבר תוכנית לצעירים ב קול ישראל ומשם לבקהילה.

• הידעתם שמשפחת מוזס בעלי עיתון 'ידיעות אחרונות' כמעט רכשו את העיתון 'יום השישי' זכרונו לברכה. הפרטים נחשפו על ידי יצחק נחשוני עורך' מרכז העניינים' כיום ולשעבר עורך עיתון יום השישי במפגש עיתונאים חרדים שנערך לפני שבוע בבית 'ידיעות אחרונות' בתל אביב. נוני מוזס מו"ל העיתון אישר לאחר מכן את הפרטים וטען שזוכר את הפרטים שהיו עם אביו ז"ל.

• אפרופו ידיעות אחרונות, בשבת האחרונה התראיין לעיתון אחד ממשפחת שור מחסידות קרלין בעל יקב וסיפר על משפחתו המתגוררת בירושלים.

• מינוים: חיים גיל עבר מעיתון מרכז העניינים לעיתון קול העיר ויערוך מעתה את המוסף 'ביזנס'.

 השבוע התאפיין בהקלטות שהסעירו את המגזר החרדי, לא פלא שהסתיים באקורד ההפגנות שהסעירו (2) את המגזר החרדי.

יתד במהדורת ההקלטות
יתד במהדורת ההקלטות

• לבקליינע נודע על חבר כנסת מ'יהדות התורה' שפעל השבוע להוריד שורה מכתבה שנכתבה עליו באחת השבועונים, "כמה זה עלה לו? עולה עולה (אלפי שקלים) לנו..

• קווי  הנייעס  עוברים ימים קשים: איומים, חרמות, ונידוים מרחפים מעל ראשיהם של שדרי הנייעס, מנהלי הקווים החליטו לפנק את העובדים. אנשי קו הסקופים: נתן משי ומני קרויס עשו את השבת האחרונה באילת, ואילו שדרי 'קול הציבור'  יהושע היימן, דוב גלוזמן, ומשה הרמן יצאו למעיינות בחמת גדר , שם פגשו את יעקב וידר החרדי בליכוד, וידר יצא מהבריכה החמה וחיפש את המכנסיים במשך חצי שעה, כעבור כמה דקות צוותי איחוד הצלה איתרו את מכנסיו, למכנסיים שלום.

שלום לכם, אמ, היישר  מגשר המיתרים , שדרי הנייעס של קצבורג עושים חיים באילת
שלום לכם, אמ, היישר מגשר המיתרים , שדרי הנייעס של קצבורג עושים חיים באילת

 • עיתונאי חרדי ותיק סוגר את משרד השידוכים שפתח לאחרונה. הטריגר: שנה לאחר פתיחת המשרד התוצאות שהניב: היו דלים למידי : צמד הלקוחות  שעבדו איתו התגרשו . העיתונאי (שלא כמו המדביר)  לא חיכה להחלטת הפרקליטות  ויצא לפנסיה , ואם אתם סקרנים , אחד הלקוחות עומד להרעיש בקרוב את המגזר החרדי, סיפור הגירושין המכוער שלו עשוי  להגיע לכותרות..

 • מפגש פסגה מיוחד ונדיר של בכירי התקשורת החרדית  התקיים השבוע  במסעדת "יואליס" בגבעת שמואל בשבע ברכות מיוחד שעורכים מנהלי המדיות לאביטל יזדי מנהלת במשרד הפרסום "אפיקים". בין המשתתפים איסר בריסק מבעלי בולטון פוטנציאל  זליג אורלנסקי מנכל יתד נאמן, אעלזר קנוף מנכ"ל המודיע,  משה פרוש מנכ"ל "המבשר",  חיים קליגר סמנכ"ל שיווק "המבשר"  דבראל שטראובר מנכ"ל "כלל גלגלי פרסום", אבי רוזן מנכ"ל "רדיו קול חי" , יענקי מייזליש מנהל פרסום "קול ברמה", גדליה שפירא מנכ"ל "מרכז העינינים", ועובדי משרד הפרסום.

• מרן האדמו"ר מגור,  הגיע השבוע לנפוש בכפר החרדי פסטורלי – בית חלקיה.

מרן האדמו"ר מגור בהליכה
מרן האדמו"ר מגור בהליכה

  • הרב דוד יוסף הגיע השבוע לביתו של האדמור מבעלזא, שהזמינו לשמחה משפחתית .

IMG-20140205-WA0159

 • ‫תקציב הפרסום של רוזנטל רכבים  עזב את קלמן V ועבר למשרד הפרסום שחור ולבן של שמעון רווח. (מי אמר מקום 10?)

• רב הסלבס חסידים נצפה השבוע סועד (איך לא) עם החכי"ם ישי וזאב. במזנון  נצפו במסדרונות הכנסת: עורך בחדרי חרדים אבי גרינצייג והכתב הפוליטי החדש של בחדרי סולבצ'יק עם אנשי היח"צ נפתלי זאבי וארי גלהר (שהצלחנו לצלם לפני שברח …תמונה לפני ותמונה אחרי )המתווך יועץ התקשורת שניאור רוזן.

1622621_591959517551513_581876768_n

20140205_132718(0)

  • אבי גרינצייג והרב שנמצא בכל מקום, נצפו ב'קול ברמה' במוצ"ש כדי לשמוע את קולו וסילסוליו של יניב בן משיח .

"אתה יודע כמה כאפות קיבלתי שהייתי  בחור"? רב הסלב חושף  לעורך בחדרי על הצאפחות שקיבל מראש הישיבה
רב הסלב חושף לעורך בחדרי על הצאפחות שקיבל מראש הישיבה

עוד ממזנון הכנסת: הכתב הפוליטי של קול חי גואל ועקנין זכה לקבל נשיקה מירח טוקר,  יממה לאחר הנשיקה הובהל ועקנין לבית החולים, יש תמונה אבל יש גם כבוד (צנעת הפרט).

20140203_181056

בשיעור השבועי בחסידות של הכתב הפוליטי של 'ישראל היום' מתי טוכפלד במזנון,  נצפה השבוע יענקי פרוש הבן של .. מנהל המערכת בעיתון המבשר .

"לא הבנתי את הוורארט של הקוצקר", הרב החסיד רבי מיכאל טוכפלד עם הינוקא לבית פרוש
"לא הבנתי את הוורארט של הקוצקר", הרב החסיד רבי מיכאל טוכפלד עם הינוקא לבית פרוש

•העיתונאי אריה ארליך נצפה השבוע בתפילת מעריב בבית הכנסת במשכן הכנסת מתפלל בכוונה.

ארליך מתפלל בכנסת
איפה המדים?

ואותו ארליך נדד כמה קילומטרים לכיכר ספרא בבירה וכהרגלו בקודש  חפר על הטויטר, וצייץ לחבריו על עלילות ספרא.

ארליך  מצייץ כהרגלו בטויטר, תשאיר משהו למשפחה ....
ארליך מצייץ כהרגלו בטויטר, תשאיר משהו למשפחה ….

 מזל טוב לח"כ יוני שטבון  לרגל הולדת הבן  שטבון העלה תמונה לפייסבוק וכתב, "בשעה טובה נולדה לנו הלילה בת מתוקה. בלי סנקציות ועם המון תמריצים חיוביים -:)

 ,

"אתה מהבית היהודי"? התינוק בוחן את אביו הרך
"אתה מהבית היהודי"? התינוק בוחן את אביו הרך

משה פלדמן מקול ברמה  נצפה על ידי צלם פיצפ'קעס שהוא מסתפר ומתחפף .

סחטיין על התספורת - פלדמן
סחטיין על התספורת – פלדמן

 ולסיום, ב 19 בפברואר 2014 בהיכל התרבות המחודש של תל אביב יתקיים הקונצרט קרליבך והפילהרמונית. קונצרט שכזה הוא ללא ספק עליית מדריגה של הלחנים העממיים לרמה הקלאסית הגבוהה ביותר והוא חלומו של כל מלחין וכל אמן בארץ ובעולם. בהשתתפות החזנים והזמרים: שי אברמסון – החזן הראש לצה"ל, החזן יעקב למר, הזמר אברימי רוט, הזמר אוהד מושקוביץ, אמן אורח ומיוחד: הזמר יצחק מאיר.

 שבת שלום! ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת nbjovsr88@gmail.com

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הח"כ מיהדות התורה ששילם למחוק שורה בשבועון: יעקב ליצמן מטורו של יעקב ריבלין שלגלג על ליצמן שנפגש עם נתניהו לאחר שתקף את גפני תחת כל עץ רענן . והמחיר ששילם…5000 שח

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב