בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם

 בשעה זו התקבלה ההחלטה הדרמטית על עתידה של בית שמש, כל אנשי הברנז'ה  עושים את דרכם לעיר השמש לתעד את פניהם של המפסידים והמנצחים, מה שבטוח, הקרב המשפטי לא יסתיים. במקביל  היה זה יומם של הדוברים המסורים ששיגרו בתוך חמש דקות מתקפה של הודעות. אולם, בחרנו דווקא בתגובה של המתים בבית שמש בתגובה להחלטת בית המשפט: "כולנו נצביע שוב לאבוטבול, המועמד היחיד שאנחנו מתים עליו".

מוישה מוישה, התושבים איתך! החילונים פותחים שמפניות
מוישה מוישה, התושבים איתך! החילונים פותחים שמפניות – י. לדרמן

•  מאבל ליום טוב: לפני חודש איבד הרב יוחנן הגר את אשתו בעת לידת בתם הבכורה. במודעה המתפרסמת כאן מזמין חמיו את הציבור, לאירוסי חתנו האלמן, שיתקיימו היום – עם גיסתו, אחותה הצעירה.

מאבל ליום טוב. שיהיה במזל.
מאבל ליום טוב. שיהיה במזל.

• ברכת מזל טוב משוגרת לקובי נחשוני הכתב לעניני חרדים ולסבא: זקן העיתונאים במגזר יצחק נחשוני לרגל הולדת – הבת –נכדה. נחשוני לקח חופש לכמה ימים מהאתר של המדינה ועלה לתורה ויקרא שמה בישראל: תמר הודיה.

"כתמר יפרח", הפעוטה של קובי חולמת על סיון רהב
"כתמר יפרח", הפעוטה של קובי חולמת על סיון רהב

•   היחצ"ן של המדינה רני רהב הגיע בליל שישי לישיבת פונביז' שהוא מלווה  באיש הנדל"ן יקי ריסנר, לאחר שסקר את היכל הישיבה הוא התכבד לסור לחנות הספרים של מלכות וקסברגר

"מדהים" אמר רני רהב כשראה את המגילה המצויירת שנאמדת בשווי מאה אלף דולר.

"אמנם לא עשית צבא, אבל בכל זאת מגילה". היחצ"ן של המדינה
"אמנם לא עשית צבא, אבל בכל זאת מגילה". היחצ"ן של המדינה
פוטו זר
"יורים במחבלים", צילום: פוטו זר

•  ולאחר הסיור המתוקשר התפנה רהב תוכנית הכוכב הבא בערוץ,2 שם הוא נתקל חרדים מזן אחר: האחים גת שהצליחו להרשים מדינה שלימה וזכו רק במקום השני. האחים עצמם  הגיעו למחרת  ללשכת יו"ר ש"ס אריה דרעי בהר חוצבים מלווים בצוות טלוויזיה, לצורך צילום לכתבה שישודר השבוע.

דרעי

הזמר החילוני מוקי אמר לאחים גת שמכל רביעית הגמר, "לכם יהיה הכי הרבה עבודה", ומסתבר שהוא צדק.  האחים גת הוזמנו להופיע על הבמה במופע ייחודי ומדהים, יחד עם אומן הקלרניט חנן בר סלע וג'ימי לויד האגדי. המופע יתקיים באולם ויקס ברחובות, מוצ"ש 18.1.14, בשעה 21:00. שריינו את התאריך!.

•  סוכן השחקנים החרדי יוסי הופמן נצפה השבוע מחזק את ידי האחים גת, הופמן, לך על זה!.

הסוכן עם האחים - הראשון שזיהה
הסוכן עם האחים – הראשון שזיהה

 עבר צד? יהודה רובינשטיין, נצפה השבוע בכנסת עם יוסף חיים כלף ראש לשכתו של דרעי.

עזוב את רבי אליהו! נארגן לך מזכירה ורכב.. כלף עם רובינשטין
עזוב את רבי אליהו! נארגן לך מזכירה ורכב.. כלף עם רובינשטין

 • מקום 4 ברשימת בני תורה  במודיעין עילית הנציג יחזקאל אריאל הותקף בצורה מזעזעת ואלימה (שכללה תלישת זקן) בעת שניגש לעמוד בתפילת שחרית, לפני תפילת שמו"ע.

•  תזכרו, איפה קראתם לראשונה על הטלטלה בתחנת הרדיו 'קול חי', עובדים ברדיו  צפויים כמה מעובדי הרדיו לעזוב את העבודה לטובת… הפרטים עדיין לא סגורים אך תזכרו איפה קראתם על כך לראשונה. .

 • בשעה שהאדמה רועדת בקול חי, בחתונת המפיק דוד קליגר תועדו כוכבי התחנה שטוקר ואייזנטל שהם רוקדים  יחד עם המפיק דוד קליגר בחתונתו את המנון קול חי בליווי תזמורת המנגנים לצלילי המנון התחנה.

• לאחר 'שנעלם' מהמרקע התקשורתי, אברהם פרסטר 'קול חי' חוזר ובגדול. פרסטר שב השבוע לכור מחצבתו והחל משמש ככתב לעיניני חרדים בתחנה, פרסטר נראה עם  לוק מחודש, ודף בפיסיבוק חדש שם הוא מעדכן את הגולשים החרדים בנעשה.

"חזר מהכפור", קבלו את הלוק החדש , אברהם פרסטר - פייסבוק
"חזר מהכפור", קבלו את הלוק החדש , אברהם פרסטר – פייסבוק

 ובשעה שבקול חי מפטרים בקול ברמה חוגגים: מסיבת יומולדת נערכה השבוע לזמר ולפייטן הדגול אברהם ברדא עם חברים טובים…

מסיבה

 מתפנקים בקולה וכריך - משה פלדמן מקול ברמה תופס רגע של מנוחה במזנון
מתפנקים בקולה וכריך – משה פלדמן מקול ברמה תופס רגע של מנוחה במזנון

• הציבור החרדי לאן?!  אחד 'הפלסאים' שיגר לתיבת המייל האדום של בקליינע תמונה שבו נראות בנות סמינר חרדי מצלמות ומביימות סרט תיעודי בשוק מחנה יהודה.

סמינרסטיות במחנה יודה
סמינרסטיות במחנה יודה

• אריה ובניו: מכשיר הוואצפ של יענקי דרעי הוצף בהודעות ברכה, הקאץ': אמנון אברמוביץ חשף אמש במהדורה המרכזית על הטופנים שפינק אריה את בנו. מזכירה צמודה ורכב.יענקי מיהר לכתוב בפייס:  לדעתי הכתבה היא לא פרגון. אז מישהו מוכן להסביר לי למה מאתמול בערב אני מקבל טלפונים, הודעות, ווטסאפ של איחולי מזל טוב?

• להתראות מעריב, "איני יכול עוד". כתב ארי גלהר 'ממעריב' לאחר תקופה קצרה בעיתון גלהר החליט לפרוש וללכת דרך חדשה, השמועות בברנז'ה מדברות על כך שגלהר יפתח משרד יחסי ציבור.

•  קודם לפצצה שהטיל גלהר, הוא נצפה במסדרונות הכנסת עם אריה ארליך ממשפחה, השניים חיבקו איש את רעהו אל מול המצלמות.

 •  במסעדת מפגש האש בירושלים. למעלה משעה וחצי יושבים בפגישה בארבע עיניים איש העסקים אלי טביב הבעלים של קבוצת ביתר ירושלים והעיתונאי החרדי יוסי אליטוב.

 שדר 'קול הציבור'  חיים וייס (יהושע העיישל היימן) טס  לפולין, למסע הצטרף העיתונאי אלי בן דוד שעבד  בעבר באתר של יחיאל (כסף מנלן)  טווערסקי.

שליח קול הציבור בפולין - "איפה הרמן שצריך אותו"?
שליח קול הציבור בפולין – "איפה הרמן שצריך אותו"?

• הברנז'ה הירושלמית. סעדה את ליבה במסעדת הימשיע העשיין . — נצפו:  ‏‏רב הסלב', בני הראל‏, ‏שלומי גיל‏‏ ו‏אברהם גרינצייג‏‏.‏

איזה טושלענט' , גיל וחברים בליל שישי
איזה טושלענט', גיל וחברים בליל שישי לצד רב הסלב'
 • אמש נערך כנס יזמים חרדים בחברת מייקרוספט מטעם פרויקט קמא טק שילוב חרדים בהיי טק וחברת סיסקו. כמו כן קרן קמח ועוד קרנות וחברות נוספות. השופטים העניקו מקום ראשון לאביגדור רבינוביץ מנכל פרויקט "עבודות לחרדים" .

הדובר הבא של חזון איש 5?

הדובר הבא של חזון איש 5?

 •  חסידי סאטאמר עלו היום לקברו של אריק אינשטיין לרגל השלושים והתפללו על קברו הטרי.

איך שרים "עוף גוזל" באידיש? חסידי סטאמר מתקשים להיפרד מאריק - ישי דריקס צילם
איך שרים "עוף גוזל" באידיש? חסידי סטאמר מתקשים להיפרד מאריק – ישי דריקס צילם

• בשני האחרון בשעת בוקר מוקדמת [יחסית] הגיע כוכב הזמר החסידי אלי הרצליך אל אולפני ערוץ "הידברות" שבפתח-תקווה, כשאליו מתלווים המפיק והמנהל האישי ישראל לובין ואיש יחסי הציבור תומר כהן. הסיבה: ריאיון בתכנית "עונג שבת" עם השחקן נתי רביץ על הקליפ הרשמי ללהיט "בחכמה יבנה בית", ואלבום הבכורה שיראה אור בקרוב. רביץ התעניין מאוד ברעיון ותהליך יצירת וצילום הקליפ, והעבודה על אלבום הבכורה. הרצליך ביצע בלייב את הלהיט "בחכמה יבנה בית" כשאותו מלווים הקלידן בעל ידי האמן אבי דרור ונגן הסקסופון האגדי דור אסרף. למקרה ששאלתם התכנית תשודר בקרוב…

20131223_11020720131223_114648

 הזמר אבי בן ישראל עלה לציונו של האדמו"ר מוועלודניק רב ישראל דוב בער."בעל הידית" מאוקראינה.  כידוע, האדמו"ר הבטיח שמי  שיבוא אצלו ויגע בידית של הציון שלו הבקשה הראשונה שיבקש תיתקבל בהבטחה מלאה.זכיתי השנה פעמיים להיות אצלו.

אם אין מרן - נסע לאוקראינה
אם אין מרן – נסע לאוקראינה

• ברית הזוגיות: נפתלי בנט משייר קו עם לפיד ועם אחד המצביעים שלו אסי עזר, המנחה התל אביבי ובנט סעדו במסעדת "ליליות" הכשרה "היה מצוין וטעים". חתם עזר.

 לא נעים לראות גן סגור ועוד יותר לא נעים היה לראות בית כנסת שחרב כתוצאה מהשלג,  בית הכנסת של אהרן גרנות ממשפחה לא עמד בסערה וחרב. השבת תתתקיים בו בחוץ תפילת קבלת שבת, מחר לא יהיו תפילות. וגדול כבוד הבית האחרון מן הראשון.

אהרן על חורבות בית הכנסת
אהרן על חורבות בית הכנסת

• הבדרן ישראל קטורזה נצפה בסיור בשוק 'מחנה יהודה' עם רב הס'לבס, . כבוד הרב  אין ספר בגאולה"?. .

IMG-20131225-WA0033 IMG-20131225-WA0034

• ולאחר שציחקק בקור הירושלמי, נצפה חסידים שהוא מדסקס עם השחקנים אביב אלוש וגיל דאסינו, השנים  נפגשו לארוחת ערב בירושלים עם רב הסלב'.

•  מכונת הספינים המשומנת של ועדת ההיגוי למסע המועצת עבדה השבוע שעות נוספות, אז מי עומד מאחורי ההצפה הבלתי פוסקת? גורמים בוועדת ההיגוי האשימו את קובי איזק ויענקי ביכלר כי ידם במעל.

• ובשעה שליצמן וקלגסיו מנהלים שיחות מעבר לים עם חברי ועדת ההיגוי, עמיתם ח"כ גפני נצפה משוחח עם הגאון רבי אביעזר פילץ בעניין הגיוס בשמחה בירושלים.

"שאלת את ר' שמואל"? הרב פילץ בשיחה עם גפני על הגיוס
"שאלת את ר' שמואל"? הרב פילץ בשיחה עם גפני על הגיוס

• אריאלה שטרנובך בחורה חרדית בביתר החליטה להיפטר מזלמן ופרומה (השדכנים בביתר),  מגזין הקוסמטיקה של ידיעות אחרונות פרסם את תמונתה של הנערה החסודה בפרויקט קוסמטיקה שערך.  הנערה בכלל  התכוונה להשתתף בפרויקט הבעה וכתיבה. ובידיעות  בחרו בה בגלל טקסט שכתבה. מאוחר יותר  היא הבינה  שזה כולל צילום, אריאלה כתבה בדף הפייסבוק, שלה:  "הקפדתי במיוחד על כללי הצניעות לצורך הצילום. ומכאן אני יוצאת בקריאה לכל מועמד פוטנציאלי: אם נורא בעינייך ששיתפתי פעולה עם עיתון לא לרוחנו ושבוודאי לא ייכנס לביתנו בעתיד תדלג עלי".

 חרדית מביתר

‏‏

•  הוואצפ רוחש וגועש, בעקבות מצלמה שנאבדה ובמקום להשיב את האבידה, פרסם המוצא את תמונותיהם של בני הזוג ברחבי הארץ, והעיר שושן נבוכה  .

•  הרשל"צ, הגר"י יוסף שליט"א הפתיע את כבוד הרב הראשי לישראל, הגר"ד לאו שליט"א לכבוד היום הולדתו שחל השבוע, כשהופיע לפתע בלשכתו של הרב לאו עם ספר מיוחד שיצא לזכר אביו הגדול, הגר"ע יוסף, והעניק לו אותו.

דוד 2 לאו

•  הדובר הבא של קול ברמה יעקב ישראל עמר יצא לתפילת שחרית, ולפתע הבחין בעובדי עיריית ירושלים מטפלים בתקלת ביוב מסויימת בקצה הרחוב,. עמר ניצל את המפגש עם עובדי העירייה, להפנות לעברם שאלה כה פשוטה: מתי מתכוונת העירייה לפנות את הררי הגזם הללו?? התשובה שקיבל. ״מתי שתשלמו ארנונה…..״

• זמר החתונות  רולי דיקמן ממשיך להרקיד את בני הישיבות, והשבוע הוא פגש בחור ישיבה שמתקשה להיפרד מהסטנדר, וממשיך להגות  בתורה הקדושה תוך כדי הריקודים הסוחפים. השווער, התרשם. "היה שווה לשלם עליו דירה בבני ברק" .

• עמי  מימון מתקשה להירגע, ולא לחינם, הודעה זדונית בוואצפ קראה להתפלל לרפואתו של התקליטן הנודע שנפגע קשה בתאונות דרכים, מימון ההמום, מיהר לבשר לחברים שהוא חי,  תלונה הוגשה למשטרה.

ואפרים גלעד פותח את הווצאפ, וגילה שכמה ליצנים החליטו "לעזור" לו בשידוכים, " לפחות לא הוציאו שהוא עבר תאונה קשה"…

•   הצלם המכושר שמואל דריי יצא לחופשה בברצלונה בספרד.

הצלם נופש בברצלונה "בדרך למסי"
דריי נופש בברצלונה "בדרך למסי"

אתר ברנז'ה חרדי חדש יפתח בקרוב. "זה יהיה כמו פשקוויל, אתר אייס וואלה ברנז'ה ביחד. משהו שעוד לא נראה כמותו". אומר לנו בשיחה ל'בקליינע'  עורך האתר שבשלב זה מעדיף לשמור לשמור על אנונמיות.

זוכרים שחשפנו לכם לראשונה על כתב חרדי שפותח חנות ליינות בבני ברק, א"כ ישראל פלר סגן עורך משפחה נפרד מהמקלדת עוזב את חיק המשפחה, ופורש לעסקים. בהצלחה.

 ולסיום:  הזמר יניב בן משיח הגיע השבוע לשיעור האמנים באלעד יחד עם שדר הרדיו שוקרון.

"איזה בידור", משיח בשיעור האמנים.
"איזה בידור", משיח בשיעור האמנים.

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת: nbjovsr88@gmail.com

 שבת שלום 

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אומרים שהחסיד סאטאמאר בקבר של איינשטין זה בכלל העוזר של ח"כ אייכלר

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. סליחה !!! מה "היה " אם חצקל מס" 4 במפלגת " בני תורה " במודיעין עילית ???

  אחד העם |
  הגב
 3. אין עליך רב הסלבס אתה ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב