'המבשר' באו לבקר את 'הפרות' • בקליינע

מערכת המבשר הגיעו לסיור ברפת • מה עשה הזמר החסידי אצל הרנטגן ? • ההופעה הראשונה של מימרן • מי השסני"ק שעבר להר שמואל? • בקליינע

לרגל השנה החדשה, עובדי רדיו קול חי התכנסו אמש לטקס הרמת כוסית שנערך בקונקורד- בוטיק בגבול בני ברק – רמת גן. מנכ"ל התחנה אבי רוזן הציג את הרכש החדש אבי מימרן, השניים לחצו ידיים, והרימו לחיים לחיי השנה החדשה.

"ברוך הבא לרחוב הירקון"
"ברוך הבא לרחוב הירקון" – צילומים: דוד קליגר

המימרן

ואם במימרן עסקנין, איש התקשורת  החרדי נצפה בהרמת כוסית ברשות השנייה, טוב שיש רשות שניה.

ובשעה שבקול חי מרימים כוסות, בעיתון המבשר יוצאים לסיור במטעים חקלאים בדרום, חברי  מערכת עיתון המבשר יצאו יחד עם ארגון 'קרן השביעית' לאחד המושבים  בדרום לעקוב מקרוב אחר ההכנות לשנת השמיטה ההולכת וקרבה. אפעס, החברים בהמבשר נכנסו לתוך הרפת, והאייטם מריח לא טוב.

פרות המבשר 4

פרות

המבשר פרות

מפלגת ש"ס פועלת לאחד ולגבש את כל השורות במפלגה. אי לכך, הוזמנו חברי המפלגה לטקס הרמת כוסית שנערך היום בשעה 2 בצהרים באולמי שערי העיר בבירה. על הדרך כמובן דיברו על האירוע הגדול שצפוי להתקיים בארנה בתאריך ג' תשרי.

ראש הממשלה בנימין נתניהו יורד לשטח ונפגש עם פעילי מרכז חרדים, אחד מהם הוא חיים סרצ'וק שלחץ את ידו של ראש הממשלה וגם דאג להביא תמונה.

ביבה

 גדעון סער הסעיר את המערכת הפוליטית כשהודיע בטקס הרמת כוסית שנערך בכפר המכבייה ברמת גן  על פרישתו מהחיים הפוליטים, מה שהיכה את הכתבים הפוליטיים בתדהמה. בערוץ 2 כלל לא שלחו כתב שיסקר את מסיבת העיתונאים, הכתב הפוליטי עמית סגל היה בכלל באמצע משחק שחמט איפשהו בארה"ב.

 

שח או מט ? או גאולה אבן
שח או מט ? או גאולה אבן

בטקס קבלת תארים במכללה החרדית,יהודית יוסף ואחותו של אריה דרעי סיימו יחד תכנית לימוד בניהול ויישוב סכסוכים. עוד במסיימות: רעייתו של הרב הראשי דוד לאו, רעייתו של השר לשעבר אריאל אטיאס, בתה של עדינה בר שלום. בטקס נכח כמובן השר אטיאס.

אריאל א

ואותו אטיאס הוצף במאות פניות בעקבות השמועות על השר לשעבר שחשוד במתן שוחד,  אולם אטיאס בכלל היה שקוע בהווית אביי ורבא.

"עזןב את סטס , אמר אביי"- אטיאס לאחר הפצת השמועות
"עזןב את סטס , אמר אביי"- אטיאס לאחר הפצת השמועות

הישוב 'הר שמואל' הסמוך לירושלים זוכה לקבל אליו כל תקופה אנשים חדשים ומעניינים. לאחרונה זה היה חיים ביטון מנכ"ל תנועת שס שהחליף את נתי לסרי שמונה ליו"ר שס בירושלים. עד אז ניהל ביטון את מוסדותיו של הרב גרוסמן במגדל העמק והתגורר שם. לרגל המינוי, עבר לאחרונה ביטון להר שמואל.

השבוע נערכה שמחת החתונה לאיש העסקים החרדי יענקי ברגר. כל חבריו וידידו נצפו מקפצצים בשמחה. המדור משגר ברכת מזל טוב חמה ולבבית.

 פינת המזלטי"ם

שמחוות השבוע: יו"ר סיעת 'יהדות התורה' בעיריית ירושלים אליעזר ראוכברגר נהפך השבוע לסבא- בעקבות לידת נכדתו בת לבנו. בן נולד השבוע למשה גוטמן סופר עיתון 'המודיע'. אריה פרנקל מפרסום 'גל אורן' השיא את בנו השבוע. יצחק אפשטיין חבר מועצת עיריית נתיבות אירס השבוע את בנו. מזל טוב.

 

כל המי ומי בעולם הרפואה התקבצו השבוע לאחד המלונות היפים והמפוארים בסמיכות לבית כנסת הגדול בירושלים. הרקע למאורע, אסיפת כל הבכירים יחד עבור פאנל לעיתון 'משפחה' הצפוי להתפרסם באחד השבועות האחרונים. המנחה היה איתן דובקין.

איש התקשורת דוד חכם מנאמניו של דרעי נצפה בשיחה עם דוד חתשואל מאנשי הרב עמאר. האם הפיוס בדרך?

דוד

מסע ראשי הישיבות והרבנים לקברי הצדיקים בחו"ל הסתיים לפנות בוקר לאחר יממה ששהו הרבנים בחו"ל שם השתטחו על קברי רבותינו זיע"א עבור תורמי 'קופה העיר', את המסע סיקרו הצלמים: משה גולדשטיין ואלי סגל.

resized_DSC_7763

יהושע וינברגר דובר חסידות בעלזא חזר להארץ לאחר שהיה עם הרב הצדיק אהרן מרדכי רוקח בלונדון

הרב יצחק אוסטרליץ מנכ"ל איגוד הסמינרים השיא השבוע את בתו באולמי "גני הדקל" בבני ברק. עשרות רבנים ואישי ציבור הגיעו לברך.

חכ_הרב_משה_גפני

איגוד החתונות

עונת החתונות הגיעה לסיומה:  אמש נערכה חתונה של יצלה כהן הגיטריסט של להקת החתונות של דוד איכלביץ שם השתתפו מיטב האמנים: רולי דיקמן אלי הרצליך, שמואל הרוש, יוסי ברגר, שמואל גלבר, רובי ריס אבי דרור, חיים סימן טוב ועוד..

רולי על

הזמר מאיר אדלר  חיתן את בנו  מעבר לים, לשם  כך יצאו קבוצה של אנשי עסקים לארצות הברית  בהם: מוטי כהן ממעדני זהבה ועוד סוכני נסיעות שהשתטחו על ציונו של הרבי.

החתונ

אמש [רביעי] בשעת בוקר מוקדמת, כוכב הזמר החסידי אלי הרצליך שם פעמיו אל עבר הדרום הרחוק. שם הגיע אל מעונו של "הרנטגן" הרב יעקב איפרגן שליט"א. השניים שוחחו ביחידות דקות ארוכות, כשהרצליך מעניק לכבוד הרב את אלבומו החדש "חתן דומה למלך", וסיפר אודותיו לכבוד הרב שגילה התעניינות רבה ובירכו בשנה טובה מבורכת ומוצלחת.

הרצ

ראשון האחרון, שעת צהרים טיפוסית באזור רמת-החייל בתל-אביב. כוכב הזמר המזרחי אליקם בוטה מגיע אל בניין משרדי ואולפני "רשת" ["ערוץ 2"], מלווה בקלידן ישי דנוך ואיש יחסי הציבור תומר כהן. את התוצאה המרגשת [והמסולסלת] תוכלו לראות ביום שלישי [ו' תשרי תשע"ה] במסגרת המהדורה המיוחדת לקראת יום הכיפורים של התכנית "טוקר בצהרים" עם איש הרדיו והטלוויזיה מנחם טוקר.

טוק

הזמר קובי פרץ הופיע בבריכת הסולטן, לאחר ההופעה הוא יצא להשביע את רעבונו בסטקיית חצות, שם המתינו לו רב הסלב' מרדכי חסידים, והצלם המוכשר שלומי כהן שקינח בסלפי.

פרץ

הבמבה המיותמת בשיעור הסלבס השבועי  אפישהו בצפון בני ברק. הסיבה. ישראל כהן נעדר עקב שבע ברכות של השריף של בני ברק, כהן נענה לבקשת חברי קבוצת 'שאינם משפיעים' והגיע לאכול את הבמבה..

אני בא

הצלם נפתלי לרר ובנו של שוקי לרר חגג יום הולדת לאחיו.

בן לרר

שמחת ברית המילה לבנו בכורו של המעבד  והמנצח המוכשר יואלי דיקמן שנערכה באולמי 'שרתון סיטי טאוור' ברמת גן.

התייצבו לשמח ולשמוח חברי התעשייה המוסיקלית.. אמני הזמר החסידי ,יוצרים ,ומפיקים, שדרנים, ועוד

בין המשתתפים: "הגיטריסט" אבי סינגולדה, ישי לפידות, יוסף חיים שוואקי,משה לאופר, אופיר סובול, מיכאל כאפלין, עמירן דביר, ישראל הירשמן, עוזר דרוק ,רובי בנט, בריו חקשור, חברי מקהלת מלכות, נמואל הרוש, ישראל לובין, רולי דיקמן, יוני שלמה, אריק דביר, איציק אשל, יוסי גיל, חברי מקהלת ידידים, פיני רוטשטיין, ועוד .ועוד…

צילום: יעקב גרוס.

YAGR2198

YAGR2074 YAGR2091 YAGR2094

 

יואלי דיקמן

 

חוגגים עשור לחברת הבניה רייסדור: ערב מושקע בהיכל התרבות פתח תקווה,  גדול הזמר החסידי אברהם פריד (איך לא) ניצח על השירה, ישראל ברדוגו תיעד.

צילום: ישראל ברדוגו
צילום: ישראל ברדוגו

 

שבת שלום!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.