מימרן – גלסנר שולפים סכינים • בקליינע

השבוע בבקליינע • גוטרמן מרים לחיים עם נהגי המוניות • אלי ישי והצפרדע • מדוע הסתגר ישראל כהן ברכבו? האם יכהן ראש עיר ספרדי בעיר הליטאית? החדשות הקטנות שעשו את השבוע

לאחר שבוע גשום ומנומנם יחסית, תעשיית הברנז'ה התעוררה משנת החורף -לשבוע פוליטי עמוס וגדוש באירועים.

בשישי, אלי ישי יוצא מביתו עם שקית זבל,מתניע את הרכב ונוסע לאחד ממכולות האשפה שניצבו על מפתן המדרכה  בשכונת קריית משה בירושלים. ישי יוצא את הרכב ומעיף בתנועה סיבובית את השקית שנוחתת לתוך הצפרדע. מה היה בתוך השקית? המקורבים מכחישים.

שערי הטוויטר נפתחו בפני העיתונאים החרדים, איש איש בתורו התייצב להשמיע את מבחר הגיגו. החל בציוץ השרפרף של אריה ארליך וכלה בציוצי יוסי אליטוב ושימען. המאזן מבחינת השבועונים: הכתבים של משפחה ממשיכים לעבוד שעות נוספות בטוויטר.

בשעות האחרונות צייץ אחד העיתונאים החרדים ששוהה בחו"ל על אפשרות שכלל לא תהיה בחירות והחרדים יצטרפו לממשלת נתניהו.

מיד לאחר הפגישה הדרמטית של ראש הממשלה עם לפיד, נפוצו ברחבי הרשת שמועות על כך שראש הממשלה זימן את המפלגות החרדיות ללשכתו בחצות. עוזרו של גפני שלומי פולק מיהר להוציא  הודעת הכחשה, מסתבר שירח טוקר הדובר המסור של גפני שהה בחו"ל, גם ירח לא חלם  שכדור השלג יתגלגל במהירות – ופיספס את השואו.

בשעה שעדר העיתונאים החרדים התרכבלו מתחת לשמיכת הפוך וצייצו ללא הרף על יאיר, הג'ל, והבלורית- שהתנדפה בין לילה, ישבו צמד המגישים, אבי מימרן ומשה גלסנר בכינוס עיתונאים שנערך באוסטריה ו'שלפו' סכינים.

מימרן גלסנר

שלישי 21:00 קניון רמות בירושלים, אבי מימרן מסיים עוד תוכנית דרמטית בקול חי, ומושך שטרות אדומים מסניף בנק לאומי (בדרך לתפור חליפות?).

אפרופו מימרן, ברחבי הווטסאפ הופצה הרשימה החדשה שגיבש דרעי  לקראת הבחירות, ברשימה מופיע אבי מימרן במקום השני. מימרן לא מאשר ולא מכחיש.

קווי הנייעס פועלים מסביב לשעון, (כמניין שבטי ישראל) ויוצרים תחרות חדשה על אזניהם של ציבור צרכני הנייעס בציבור החרדי.  העיתונאי ישראל כהן עובד למחייתו באחד מקווי הנייעס, השבוע בחצות הוא נתקע חצי שעה לדיון בפרלמנט של כתבי הנייעס. החברים חיכו לו דקות ארוכות בכדי לצאת למסעדה, אך כהן נותר ספון ברכבו. כל זאת התרחש מתחת לביתו של יחיאל גלאי כתב אתר 'קוקר' שדאג לנו לתמונות.

כהן וחברים 2 כהן וחברים

המג"ש  ר' יצחק פלדמן, שהיה מותש מהשיעורים שמסר, נאלץ להמתין בקור הבני ברקי מחוץ לרכבו של כהן.

רגע לפני ששולפים את הקמפיינים "ועשית ככל אשר יורוך"-  מענדי גרוזמן הצטלם לצד הפרזנטורים בשוק מאה שערים.

רבנים

משה כחלון פתח את מערכת הבחירות בהרצאה לסטודנטים לכלכלה של אוניברסיטת חיפה. קודם לכן הוא נכנס לקפיטריה ולגם מכוס קפה מהביל.

כחלון

נפתלי בנט יופיע הערב ב-22:20 במצב האומה, "כל השמאלנים ואני במצב האומה". כתב בנט.

גורי

וזה מודעת האבל על תוכנית מע"מ 0

מעמ אפס

ברביעי ירדנו במעלית המסחרית של מרכז העסקים עילית בברכפלד יחד עם אחד מרבני העיר מודיעין עילית שגם הוא עשה את דרכו לעבר הבנק למשוך קצת מזומנים.

משם המשיך בקליינע לעבר מרכז קסם, שם התקיימה טקס קביעת מזוזות תחנת מוניות 'עילית'.

ראש העיר מודיעין עילית יעקב גוטרמן התכבד בקביעת מזוזות ובירך את הנהגים בברכת "דרך צלחה". יענקב' מרים לחיים, טועם מהרוגלעך, ופונה לצאת לשער המלך. אחד הנהגים שואל את גוטרמן  על הבחירות וגוטרמן מחייך ומתחמק.

גוטרמן עם הנהגים

ואפרופו גוטרמן הוא אחד המועמדים הבטוחים למקום השמיני והריאלי בשל קשריו עם ביתו של הגראי"ל שטיינמן שמחבב את הראיס של מודיעין עילית ,אלא שהיחסים של גוטרמן  עם הצמד גפני- שפירא עשוים להותיר אותו בתפקיד הנצחי.

גוט 2 גוט עם נהגים

במידה ואכן גוטרמן יקודם למקום השמיני, יכהן לראשונה בתולדתיה של מודיעין עילית ראש עיר ספרדי, אבנר עמר שמשמש כמ"מ ראש העיר. גוטרמן שבשעתו חשב על האופציה של הכנסת, שריין לעמר את התפקיד (בבבחינת תמות נפשי עם פלישתים).

במרכז המסחרי של מודיעין עילית פגשנו את חבר מועצת העיר נחמן ניימן בקבלת קהל עם אנ"ש סמוך לכספומט.

ניממן

ובתוך כל הדרמה הקואליציונית  החברים של דגל התורה עלו לגבעת זאב, שם התכבדו בתעודות הוקרה.

שפירא עם גפני

ולחדשות מספרא: כשכולם התעסקו בפירוק הקואליציה ארגן חבר המועצה החרדי יצחק פינדרוס ארוחת תמיכה במסעדה שומרת שבת בעין כרם.

פינדר

חבר עיריית ירושלים ומחזיק (מי יודע כמה תיקים) שלמה רוזנשטיין מרגיע את מוזס וטוען שיש לו מספיק עבודה.

חבר העייריה יעקב הלפרין שכיהן בעבר כמ"מ יו"ר דירקטוריון מוריה מתרפק על הימים שבהם אישר את כביש בגין. השבוע נפתח עוד חלק מהכביש שבעתיד הקרוב יחבר את דרום העיר עם צפונה, הלפרין הגיע לטקס פתיחת הכביש.

הלפרין

ובתוככי הקומה השישית בספרא, תפסנו את הצמד משה מילר (עוזר פינדרוס) עם שמוליק יעבץ (עוזר קלרמן) ומה למילר עם שרגא? אותו מילר רושם בזיכרון הפלאפון את מועד את החתונה הקרב של  הנסיך של ספרא, שרגא ניימן.

שרגא נייעבץ

ובשעה שבישראל עסוקים ב'מנותק', בהולנד חגגו את אי הסגרתו של הרב ברלנד לישראל, מני קרויס – בני מחלב טסו להולנד ושהו במחיצתו של רבם הנערץ , קרויס לא פיספס סלפי עם רבו וקינח במסע אופניים באמסטרדם.

מני קרויס ברלנדקרויס בהולנדד

יהודה גרוביסשאול חיון

אמנון לוי פישל עם הפנים האמתיות של הקולנוע החרדי, ובמקום שמו של יהודה גרובייס נכתב על המסך שאול חיון. יהודה גרובייס שהיה הנחשון של הקולנוע החרדי לא אהב את צורת הגשת התכנית וכתב: "אניחייב להבהיר: לאמנון לוי וצוותו לא היה כל כוונת זדון (להיפך, בחרתי להתראיין אצלו, היות ואני רואה בו עיתונאי ישר דרך). כתב גרובייס והתבאס מעצם זה שלא הוא הכוכב של  התכנית, " מה לעשות, הוא אסף כל כך הרבה חומר, ראיין כל כך הרבה מרואיינים". כתב גרובייס.

הסופר חיים ולדר הגיע השבוע לאחד מבתי הדפוס בירושלים לרגל השקת ספרו החדש "מה עושים עכשיו"?, הספר החדש שעתיד לכבוש את מדפי הספרים מוצג בשילוב איורים מפרי עטה של הציירת דבורה  בנדיקט.

  זאת חנוכה

האסטרטג החרדי יענקי ביכלר הנחה ערב בחפץ חיים, בין לבין הוא יצא להציץ במבול ההודעות שזרמו דרך אפליקציית הווטסאפ.

ביכל

נגידת בנק ישראל קרנית פלוג לראשונה השתתפה בכנס לשל המכללה החרדית "אונו". פלוג הביעה קורת רוח על שילוב החרדים בשוק העבודה, אך סייגה כי הגברים החרדים טרם יצאו בהמוניהם מהכוללים.

פלוג

ברכת מזל טוב למנכ"ל תיווך הצבי מר צביקה גולובנציץ לרגל היכנס בנו בר בעול המצוות, הנדלנסטים יבואו לחגוג עמו הערב בבית ישראל.

ולפינת המוזיקה החסידית:

מזל טוב לבמאי הוידיאו יוני צור להולדת הבן איתמר בסנדקאות כובד כ"ק האדמו"ר מפרימשלאן.

הגיעו לכבד חברים וקולגות, בין היתר נצפו הזמרים: ישי לפידות, אברימי רוט, יוסי ברגר, נתנאל ישראל, מאיר גרין, המפיק יוחאי כפיר ועוד‏.

פרמישלן

ואותו צור הגיע היום ללשכת ראש הממשלה ובא לחזק את "המנותקת".

יוני

יוסי אייזנטל מרדיו 'קול חי' חגג 15 שנות נישואין, הוא פינק את רעייתו במסעדה בתל אביב.

הזמרים  יהודה דים, ישראל הרצליך ואבדיני הופיעו יחדיו ברדיו קול ברמה, השבוע התקבלה מעטפה בדואר של בקליינע עם הסינגל החדש של אבדיני "אשרינו" שנהפך להיות ללהיט חתונות .

לובין

״טוקר בשישי״ אירח בערוץ 2 את הרבנית עדינה בר שלום,עקיבא וענהאל, ( המירוץ למליון) הרב הורביץ,מרב סימן טוב ועוד.

טוקר ועקיבא ואפרופו טוקר, למי שדיבר על אפשרות שיטרוק את הדלת ויעבור לקול ברמה, אז שלא, השבוע הוא צייץ:  "בשעה טובה, רדיו קול חי ועבדכם…נשואים ל-3 שנים נוספות".

שבת שלום!  ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com – סודיות מובטחת.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.