הנופש של נתי גרוסמן • בקליינע

השבוע במדור הפפראצי של אתר 'אקטואליק': הרימיקס החדש על ישראל כהן, שמוליק ופייגי כבשו את ידיעות, הדיילת החרדית חזרה מחופשת לידה, המעבד העייף, והבן המתמיד של אלי ישי

בזמן שיצא לפגרה קצרה (אל תשאלו למה – זה ברור: בתשעת הימים לא כותבים מדור), בקליינע הספיק לקונן על בית המקדש ועל האבן שניתקה הימנו לאחר 2,000 שנה –  ולעמוד חסר אונים מול הזאטוטים והברנז'אים בסטורי שמכייפים להנאתם בכל רחבי הסטטוס. בקליינע שכמעט התפוצץ לרסיסים, החליט לשים קץ למרמרת במוחו ולחץ על הדוושה בכל הכוח לנחלי הדרום בכדי לחזור עם כוחות מחודשים – ולכתוב לכם את החדשות הקטנות שהיו השבוע. שרדתם את החום האימתני? כנסו לזירה.

רגע לפני שנתחיל, אל תפספסו את הרמיקס המיוחד של איש הפלג הירושלמי שהפגין מול ביתו של גפני, בהשמעת בכורה עולמית – "ישראל כהן נבל מסריח", בהפקתו של ניסים פרץ. להיט הקיץ, ללא ספק.

והנה כאן הוא עם גפני

משהו לא שגרתי נראה בשבוע שעבר בשמחת הברית לבן דודו עמר, יועץ שר הדתות דוד אזולאי ומקורבו של הראשל"צ מרן הגאון רבי יצחק יוסף: במהלך הברית הגיע העיתונאי יאיר שרקי מערוץ 2 לשעבר, יחד עם צלם חברת החדשות, והשניים החלו להסריט במקום כל מיני דברים מעניינים. שווה לראות מתי יתפרסמו החומרים ובאיזה הקשר.

הכתב לענייני חרדים בישראל היום ואיש הסיורים בעיר בני ברק, הלא הוא יהודה שלזינגר, פרסם השבוע פוסט בפייסבוק, שבו כותב כי גילה השבוע לראשונה שיש תיבת הודעות בפייסבוק ושם התחבאו להן הצעות רבות ומעניינות שהפסיד. קןראי בקליינע משתתפים בצערו.

הדוגמנית החרדית שעובדת כדיילת באל על, בתיה שיף, שבה לעבוד בחברה, לאחר סיום חופשת הלידה.

ואילו הזוג החרדי המתוקשר בביצה, שמוליק ופייגי יורוביץ, נכנסו לרשימת עשרת הזוגות שהצטלמו לכתבה ב"שבעה ימים" לכבוד ט"ו באב, בהם זמר ושחקנית, זוג זקנים וזוג מקהילת התועבה.

מספר ימים לאחר צום תשעה באב וענייני אהבת חינם, מי שיכול לעשות סולחה בין עמית סגל וירון דקל לד"ר אבישי בן חיים – יבורך. האחרון מסרב לעלות אצלם לשידור בגל"צ.

בשבוע הראשון של בין הזמנים, שעתה מסתיים, לא כולם נהרו בהמוניהם לטרמינל, את ההוכחה קיבלנו בשמחת החתונה המתוקשרת לבית עורך משפחה יוסי אליטוב (שהיו שאמרו שאפילו בעלי העיתון לא מרשים לעצמם חתונה ברמה כזו, ודי למבין). מי שכן יצא את גבולות ישראל, הוא עורך 'הפלס' נתי גרוסמן, שתועד על ידי גולש בקליינע כשהוא שרוע על המזוודות בשדה. בזמן שמתח נרשם בין 'יתד' לגפני, יש מי שיוצא לחגוג את זה בחו"ל, מסתבר.

וגם  איש החסד חונא דייטש יצא להרי האלפים ובילה שם את החופש לא לפני שדאג לבלות עם הילדים בלונה פארק הביתרי.
,
העיתונאי הצעיר שמואל בן צבי, עשה השבוע את דרכו לניו יורק, לצורך העבודה על מגזין החג של 'יום ליום' וגם לקצת חופשה. תיעוד שלו מנתב"ג הגיע לידי בקליינע.

קודם תשעה באב, אמן הרגש מוטי שטיינמץ ניצל את פגרת החתונות ונפש בעיר המרחצאות באד-ראגאז בשוויץ.

ואחרי אתונה, זמר החתונות רולי דיקמן יצא לחופשה בלונדון.

איש היח"צ החדש בתעשיית המוזיקה, אלי לב, יצא יחד עם קבוצת חברים מהישיבה למסע חוצה יבשות באיטליה ושוויץ, בימים שלפני תשעה באב.

מוטי זילברברג ממקהלת יחד, חסיד גור שצמוד לאברהם רובינשטיין בחודשים האחרונים, נראה כשהוא משוחח עם הגרב"מ אזרחי במהלך יציאתו ממחנה בני תורה.

יקיר המדור שולם וגשל, יחד עם יוסי ברגר, נצפה בודק שהכל עובד כשורה בהופעה של יידל ורדיגר ביום ראשון בחולון

אותו יידל רק סיים את ההופעה, וכבר מיהר לסיגריה באקט פחות חינוכי מול אלפי הילדים

ואילו יקיר המדור: שלום וגשל פגש את צביקה יעקובזון, על הפגישה בין השניים ניתן לקרוא ב'בקהילה'.

יעקב ריבלין נפש יחד עם מאות נופשים חרדים במלון 'רויאל' בים המלח, שם הרצה על טורו השבועי בבקהילה

בחמישי התקיימה כאמור שמחת החתונה של בנו של יוסי אליטוב עורך עיתון משפחה, ובתו של הרב דניאל ואנפראג שליח חב"ד באמסטרדם. בשמחת החתונה השתתפו צמרת הרבנים והדיינים ועוד ועוד. במהלך החתונה "גיירו" את שיר הנושא של משחקי הכס, כך העיד יהודה שלזינגר.

יוסי שווינגר, בקושי הספיק לבנות את יסודות הבית שלו, וכבר השיא באותו ערב של אליטוב את בתו באולמי "עולמיא" בירושלים

ובשעה שמרדכי בן דוד הופיע עם יוסי אליטוב על במה אחת בחתונת בנו של הנ"ל ושוינגר הוביל את בנו לחופה, גדול הזמר החסידי אברהם פריד הקפיץ את האלפים באשקלון עם מיטב השירים במופע משותף לרדיו קול ברמה ועיריית אשקלון. בקליינע משיא טיפ קטן לפריד שהגיע למסע הופעות נטול סינגלים חדשים או חידושים כלשהם בהופעה, לפחות זו האחרונה: הברקות חדשות דוגמת קומסי קומסה או נטע בחופש, יכולות להפיח רוח חדשה בשגרה.

ומאחורי הקלעים, מנדי ריזל הצליח לחלטר סלפי עם גדול הזמר

רגע לפני שעלה להנחות את המופע הגדול של הקיץ למגזר החרדי, הצטלם איש יחסי הציבור יוסי לחיאני עם גדול הזמר אברהם פריד.

אלפי האנשים שהגיעו למופע נהנו עד לשעות המאוחרות של הערב באמפי פארק של אשקלון.

כתבה נרחבת תעלה בהמשך…

ואם כבר קול ברמה: ראש עיריית ביתר עילית התיישב השבוע לצידם של עובדי רדיו קול ברמה, והתכבד ממבחר רב של סלטים ומטעמים

תמונת אישה לראשונה בעיתון חרדי: בעיתון 'יום ליום' – בעמוד הגב מתפרסמת מודעה לכנס של 'פרי נדל"ן'  עם תמונתה של מיכל דליות. העיתון הופץ אמש במהדורה חינמית ברחבי הריכוזים החרדיים.

השדרן אריאל ברמן נצפה השבוע חוסך בשקיות ב'אושר עד' ומעמיס בשקיות רב פעמיות. כן, זו אותה הרשת שמוכרת את המשחקים של חבורת תרי"ג, פרי מוחו הקודח

והמעבד שוע פריד נצפה בשישי האחרון, חוזר מחוף שרתון עיייףףףף

ליל שישי בבני ברק: יענקי פרבר, האיש מאחורי הציוצים הפופולאריים יושב ומנהל את המערכה ממסעדת הבוטיק "הטרקלין". בקליינע היה מת להיות זבוב על צלחת הטשולנט.

את התמונה הזאת לא קיבלנו מיח"צן: שליח בקליינע לשכונת הר נוף תיעד את הבן של אלי ישי ממתין לאבא שלו ביום שישי הקודם ומנצל כל רגע ללימוד התורה הקדושה.

השלום בש"ס עובר בקולנוע: הח"כ לשעבר יגאל גואטה ומנכ"ל קול ברמה אריאל דרעי, נצפו בהשקת הסרט החדש על ש"ס בו מככב שולי רנד. אבי גרינצייג תיווך.

למרגלות חוף סירונית בטבריה נערכה השבוע ועידת הוקרה "מצדיקי הרבים" שע"י ת"ת גור "פני מנחם" בבני ברק. נואם הכבוד: ר"ע ב"ב חנוך זייברט. על המוזיקה: מקהלת 'יחד'

המפיק דן יעקבס, לקח טרמפ את רבי שלום בער סורוצקין ברחובות בני ברק.(צילום: איציק מן)

ויקרא שמו בישראל אורי: דוד חכם, המחליף הזמני של מימרן חגג ברית לבנו.

שר הדתות הרב דוד אזולאי נצפה מתפלל מנחה בכונה באיצקוביץ, אבל עם עין על צלם הפפראצי שלנו

חבר עיריית מודיעין עילית נחמן ניימן, יצא יחד עם החברים בברכפלד לסיור במחבוא המפורסם בביתו של יואליש קרויס.

כוכב הרשת שוקי סלומון, הגיע השבוע לראיון בלתי נשכח ב'נסיעת מבחן' של 'אקטואליק' עם רונן גרוס, וענה על כל השאלות הקשות. אל תחמיצו.

התחלנו ברימיקס ונסיים בקליפ: כל הכוכבים החרדיים – הגיעו לקליפ אחד של מאיר גרין. תיהנו.

וקווי ה' יחליפו כוח

אהבתם? עשו לנו לייק!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור: nbjovsr88@gmail.com או לשלוח לווטסאפ 058-4742968– סודיות מובטחת

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הקליפ 'לשון הרע ממש לא מתאים לאתר חרדי, בקשה תמחקו את המילה חרדי מהלקסיקון שלכם!

  מזעזע

  המורה אביגיל |
  הגב
 2. לשון הרע לא מדבר עליו נשים בקליפ מדבר עליו

  מי אמר שלשון הרע זה איסור פחות בפרסום נשים בקליפ לדעתי זנ יותר חמור עדיף שידבר לשון הרע ללא גבול מאשר לפרסם כזה קליפ ולא תתורו אומרים פעמיים ביום יסוד בסיסי בנהדות שכמה מתייפיפים מנסים לטשטש

  ולא תתורו |
  הגב