'בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם – מדור 6

• אם לא הצלחתם להשיג כרטיסים לחתונת השנה של בעלזא השבוע, רוצו להחליף את החברים. עשרות אלפי איש, שטיחים אדומים וחופה על הכיכר המרכזית היוו את התפאורה המתאימה לחתונה של בעלזא ביום שלישי השבוע. מי שכן הצליחו לתפוס כרטיסים לחתונה בשביל לסקר בנאמנות עבור כלי התקשורת בהם הם עובדים, היו קובי נחשוני (ynet) ויאיר אטינגר (הארץ), שלא פספסו אפילו הזדמנות אחת להצטלם עם שטריימל'ך על ראשם. 'קול חי' קצת התפספס איפה שהוא בנושא השידור החי והרציף, אבל 'קול ברמה' שלח נציגות מכובדת לאירוע לשידור חי שהמשיך כל הלילה. על המיקרופונים: דודי שוומנפלד ויוסי גיל. אומרים שהיה "פירוש המילות ממש".

אטינגר ונחשוני. בחתונה הבאה נבוא גם עם בקיטשע
אטינגר ונחשוני. בחתונה הבאה נבוא גם עם בקיטשע
יאיר שרקי מגל"צ. "יש מצב שיצטרכו דוגמני שטיירמלא'ך ל'קטסרו'"? צילום: פייסבוק
יאיר שרקי מגל"צ. "יש מצב שיצטרכו דוגמני שטיירמלא'ך ל'קסטרו'"? צילום: פייסבוק

בארשת רצינית זה יותר יותר טוב. שוומנפלד בשידור ישיר

בארשת רצינית זה יוצא יותר טוב. שוומנפלד בשידור ישיר

רק המיקרופון מסגיר שאני לא המחותן הראשי כאן. שוומנפלד
רק המיקרופון מסגיר שאני לא המחותן הראשי כאן. שוומנפלד

• ובאותו הזמן שהה כ"ק האדמו"ר מגור בשמחת שבע ברכות סגורה בירושלים, ורק מאוחר יותר הגיע לחתונת בעלזא.

• אחרי שדיווחנו לכם במדור 'בקליינע' משבוע שעבר על שבת בר המצווה החגיגית לבנו של המילארדר דן גרטלר, המשיכה בסופ"ש החגיגה ה(לא) מתוקשרת: בשבת האחרונה התארח בביתו של גרטלר, בצעד נדיר מאד, רבו המובהק האדמו"ר רבי דוד אבוחצירא, אתו הוא מתייעץ בכל צעד. לפני כן, ביום חמישי, לאחר שבלבל היטב את מוזמניו, ערך גרטלר את ערב בר המצווה באולמי 'לב האצולה' בפתח תקווה. ולמה בלבל? משום שבתחילה נאמר להם כי גם ערב הבר מצווה, כמו השבת, ייערך ב'ווגשל'. רק זמן קצר טרם האירוע עצמו דווח לקהל המצומצם של המשתתפים על המיקום החדש. אדמו"רים ורבנים רבים שכבר באו לווגשל ורק אז שמעו על החלפת האולם ברגע האחרון, החליטו כי אי אפשר לטלטל אותם וויתרו על ההשתתפות באירוע. מי שבכל זאת כיבדו את האירוע של גרטלר היו מרן הגראי"ל שטינמן והאדמו"ר מויז'ניץ שליט"א. אם שאלתם, למשתתפי האירוע (המצומצם מאד) נאסר לצאת מן המקום במשך כשעתיים. כמו כן נאמר לכל המשתתפים כי אסור להם בכל תוקף לצלם תמונה כלשהי מהאירוע, ואם תודלף תמונה ויתגלה מי המדליף – גרטלר ינתק אתו את היחסים מיידית. הוראה זו נמסרה גם למפיקי וצלמי האירוע: אם תוציאו תמונה אחת, לא תקבל ולו שקל כשכר על הערב הזה. יש לכם תמונה בכל זאת? אתם מוזמנים לשגר לכתובת המייל שבסוף העמוד…
• ביום חמישי האחרון נערך וורט לבנו של מנכ"ל 'דגל ירושלים', העסקן חיים ברוך ויכלדר, בבית האדמו"ר מסטריקוב שליט"א.
• ביום חמישי האחרון, בשעות הערב, התכנסה 'מועצת צעירי ש"ס' במסעדת ציפורי בבני ברק. נצפו: חיים אילוז (כיכר השבת), איתי גדסי (קו עיתונות), אפרים גלעד (יום ליום), עמירם בן לולו (קול ברמה), אלישיב רבין (מזכיר סיעת ש"ס בכנסת), תומר חן (מ"מ מחלקת תרבות בעיר ב"ב), איש העסקים איציק מלכה, ישראל זריף (עוזר מזכיר מועצת חכמי התורה) ועוד. וכל הגווארדיה הספרדית הזו אכלה לא אחר מאשר …טשולנט עם קישקע.

• גם הוא חרד"ק? כתב ערוץ 2 יוסי זילברמן, הותקף ביום חמישי בערב, בעת שסיקר את עצרת 'העדה' מול לשכת הגיוס בירושלים. בוידאו בלעדי ל'קוקר' תוכלו לצפות כאן.

• בליל שישי האחרון אירס מאיר רובינשטיין, ראש עיריית ביתר עלית דהיום (וכמסתמן גם בעתיד), את בנו, עם בת למשפחה המכובדת סופר מצפת. יום למחרת, שישי, נצפה רובינשטיין מארגן במהירות מניין לשחרית במירון, בציון הרשב"י. באיזו שעה? ובכן, רמז: לא בשבע בבוקר. תוכלו רק לאמץ את העיניים ולהסתכל על השעון שבתמונה למטה. גם את השבת, אם שאלתם, עשה הראיס של ביתר במירון.

והעיקר יכוון לבו אל אביו שבשמים. רובינשטיין במירון

והעיקר יכוון לבו אל אביו שבשמים. רובינשטיין במירון

• ביום שלישי, יום חתונת בעלזא, הגיע ידידיה מאיר לשמחה והפך לרגע לצלם, כאשר סייע לרעייתו, סיוון רהב מאיר, לצלם כתבה עבור ערוץ 2. כמה ימים לפני כן, ביום שישי, זכה מאיר לסיור v.i.p. בבעלזא, ולנו יש גם הוכחה:

• שלושה עמודים של ראיון אוהד ומלוקק הקדיש בשבוע שעבר משום מה 'יתד נאמן' לגר"ש רבינוביץ, רב הכותל. החשיבות שבעצם הדברים שבראיון, העלימה מעין "המבקר" את העובדה שבתמונה בה נראה הגר"ש יחד עם מרן הגרי"ש אלישיב זצ"ל, החיו את הגרי"ש וכתבו עליו – "מרן רבינו הגרי"ש אלישיב שליט"א". הנה, תראו:

• האם הערוץ הראשון מתכנן להיפטר מכתב החרדים הוותיק, החב"דניק החביב אורי רווח? כך לפחות נראה מהודעה שהוציא השבוע הערוץ, לא נגענו: "לחדשות הערוץ הראשון דרוש כתב לעינייני דתיים וחרדים במשרה מלאה. דרישות התפקיד: ניסיון עיתונאי וטלוויזיוני, היכרות מעמיקה עם תחומי החדשות והאקטואליה בישראל, היכרות מעמיקה עם המגזרים הדתי והחרדי בישראל, ראש גדול" ועוד ועוד. אם אתם מתאימים, אגב, ויש לכם ניסיון טלויזיוני, זה המייל לשליחת קו"ח: romema2013@gmail.com

• נוסעי התחבורה הציבורית בביתר עלית הופתעו השבוע לראות מעל לראשיהם כניסות יו. אס. בי. חדשות לחיבור הסלולרי ולהטענתו באוטובוס. חברי העירייה כבר ביקשו, כמובן, מהנהלת חברות התח"צ בעיר להתקין גם התקן חדש שיאפשר רק לטלפונים כשרים להתחבר לכניסות הללו.

• ביום שישי האחרון התחתן יוסי סולימני, המשמש כמ"מ ראש עיריית קרית מלאכי. החתן הטרי נעל נעלי בד והועלה החשש כי לא יצליח לשבור את הכוס, ואף אם יצליח – יובהל לבית החולים. מי שנחלץ לעזרתו היה לא אחר מאשר הרב מסדר הקידושין, הגר"ח פינטו רבה של אשדוד, שהוריד מיד את נעלי העור שעליו ונתן אותן לסולימני כדי שיצליח לשבור את הכוס. לנעליים שלום, הכוס – לעומת זאת – דווקא שבורה…
• בטקס צנוע בהשתתפות ראשי הדירקטוריון, מנהלי ועובדי רדיו 'קול חי', נערכה ביום ראשון האחרון הרמת כוסית לרגל כניסתו הרשמית של אבי רוזן לתפקיד מנכ"ל רדיו קול חי, לאחר שמינויו אושר באופן רשמי ברשות השנייה. למקום הגיעו גם מקורבים וידידים.

• אחרי סגירת מערכת החדשות בגלי ישראל, עליה דיווחנו לכם במדורי "בקליינע" שעברו, שדר גלי ישראל לשעבר, בני הראל (בנדר) חזר הביתה: הראל סגר בצהרי יום ראשון עם 'קול ברמה' על חזרתו לתחנה, והוא ישמש בה כקריין ועורך חדשות.
• ולצד המינויים החדשים בתחנות הרדיו החרדיות, הולך שם גם שמח: בעלי 'קול ברמה', צבי עמר, הוא ידיד טוב של יו"ר ש"ס המודח, אלי ישי. בתחילת השבוע הפיקה התחנה שיר חדש על אלי ישי בהשתתפות זמרים שונים, והשיר החדש הופק בטקס גדול בתחנה (לשיר תוכלו להאזים כאן). במקביל, הועברה הוראה ברורה לאנשי החדשות שלא להגזים עם הבמה שתינתן לאריה דרעי, היו"ר החדש, וכי יינקטו צעדים אם לא תישמר ההוראה החדשה. האם זה קשור לכך שאבי מימרן לא שידר במשך מספר ימים??
• ועם אותו מימרן, נצפה השבוע מסתודד אחד המועמדים החזקים לראשות עיריית אלעד, מנחם שם טוב, כשהוא משכנע אותו מדוע הוא ולא אחר המועמד המתאים לראשות העיר.

• ובזמן הזה ב'קול חי' החלו השבוע לקצץ בבשר החי של משכורות עובדי התחנה. גם בכירי התחנה, ובהם השדרים מנחם טוקר וידידיה מאיר, לא נמלטו מהקיצוצים הנרחבים. באמת כואב הלב.

• ביום רביעי האחרון פתח משה קסל סניף של "40-90" ברחוב רבי טרפון בבני-ברק, וכמובן שכל הכביש ברחוב נסגר לכבוד החגיגה.

מה זה משנה שאין חנייה? העיקר שתראו טוב. קסל השבוע בפתיחת החנות

מה זה משנה שאין חנייה, העיקר שתוכלו לראות טוב. קסל בפתיחת החנות השבוע

• ברחוב רבי עקיבא בבני ברק עמדו השבוע שוטרי משטרת התנועה ועצרו אופנועים. תראו מה היה למתנדבי המשטרה על גבם:

 

קפוץ לי. המתנדב והאופנוע

• ואם כבר בני ברק: ראש העיר, הרב אברהם רובינשטיין, לא שכח לרגע שהוא בתפקידו בעצם בכלל ראש כולל, והשבוע מסר באחד מבתי הכנסת בבני ברק שיחת ליל-שבת תורנית לכל דבר.

• ביום ראשון השיא בעלי רשת הספרים "אור החיים", יעקב ביבלה, את בתו, בחתונה מפוארת ב"כתר הרימון" בבני ברק. מי שהגיע לחתונה, נהנה משירתו של הזמר אייזיק האניג, שהגיע לשיר בחתונה שהתקיימה בארץ בצעד נדיר למדיי, ובאותו הזמן גם העניק ראיונות ל'קול חי', 'קול ברמה' וכן ראיון ל'בקהילה' המתפרסם הבוקר. ביבלה לא הסתפק בהאניג, והצמיד אליו גם את שלומי גרטנר.

ואם לא הספיק לכם, הנה וידאו של גרטנר מהחתונה:

• ביום ראשון גם נערכה באשדוד החתונה המפוארת לבנו של האדמו"ר רבי יחיאל אבוחצירא, אליה הגיעו כל ידועני ארצנו ובהם רבנים, פוליטיקאים ואריה דרעי אחד. כאן תוכלו לצפות בגלרייה המלאה.
• ובאותו יום נערכה גם חתונה שלישית, קטנה "מעט" יותר, של עמי פופר ורעייתו שתחיה, שזכתה בעבר לכינוי המחמיא "האם המתעללת". אם פספסתם, פה תוכלו לראות את הוידאו מהחתונה המתוקשרת ו"מרובת" המשתתפים.

עוד בנושא:

'בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם – מדור 5
'בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור החדש בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם – מדור 4
בקליינע • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור החדש בכל יום חמישי עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם – מדור 3

• בתחילת השבוע נערך במלון רמדה בירושלים דינר יוקרתי לארגון "עלי שיח". בניגוד לדינר של עזר מציון משבוע שעבר, כאן היו צנועים יותר וביקשו מכל משתתף 600 שקלים בלבד. הנוכחים נהנו מהופעה של החזן איצ'ה מאיר הלפגוט, יונתן רזאל וגם ישי לפידות, שמאוחר יותר השבוע טס לארה"ב, וכן מדרשתו של הגרי"מ לאו. בחלק השני של הערב נערכה התרמה רבתי של אישים מוכרים במשק הישראלי, על ידי המתרים הלאומי, מנחם טוקר, שאומרים שגם קיבל אחוזים לא רעים מהתרומות שנכנסו. והנה קטע וידאו ששוחרר מהאירוע:

http://youtu.be/w3erTRVhqwY

אלי ישי רווה השבוע נחת, בנוסף לשיר החדש על שמו, בהולדת הנכד ביום שני. מזל טוב.
• גם מחלקת השיווק של 'משפחה' חוותה השבוע שמחה, בהולדת בן לבכירת מערכת השיווק, תהילה סיטון. עם כמות השמחות שם לאחרונה, והמתנות לכל שמחה, חלק מהם כבר יצאו כנראה מרוששים. אנחנו מלאי רחמים.
• תכנית 'המקור' ירדה השבוע לביתר עלית, לכתבה מיוחדת על 'משמרת הצניעות' המקומית. ראש העיר מאיר רובינשטיין אמנם סירב לדבר עם הכתב, אך 'המקור' זכתה דווקא לראיון ארוך עם הנחשד העיקרי בתכנית, ניסים חדד כוכב העיר, שעד כה סירב להתראיין לתחקירים בעניינו ב'ישראל היום' ובעוד מקומות. בכתבת הוידאו המלאה תוכלו לצפות כאן.
• אתר 'מאקו' הקדיש השבוע כתבה אופנתית רחבה לדמותן של נשות ברוקלין החרדיות, אליה הצטלמו כמה מהנשים. שונא החרד"קים מוטק'ה בלוי ממשמרת הקודש והחינוך כבר נצפה רוכש כרטיס בהול לארה"ב, אך ביטל אותו מיד כאשר שמע שמדובר בנשים חב"דניקיות.
• עורך 'המבשר', בנימין ליפקין, התבשר ביום שלישי השבוע על לדת בנו במזל טוב. יש למה לצפות בשמחת הברית. המדור מבטיח להיות שם.
• הזמר מנדי ג'רופי הודיע השבוע כי לא יתן לאף תזמורת לנגן יותר, בעת שיראה שמרימים את החתן על הכתפיים. הסיפור המלא מופיע כאן.
• ביום שלישי חגגו ראש עיריית אלעד לשעבר, צוריאל קריספל, והזמיר חיים ישראל, בארוחת ערב חגיגית עם ידידים בביתו של השדר דוד חכם.
• ולסיום, סיפור לשבת: גנב נכנס השבוע לביתו של סגן דובר חב"ד, מוני אנדר, בכפר חב"ד. רק אחרי זמן מה הגיע הבעל, שלא שהה בבית בעת הפריצה, והרגיע במיידית את רעייתו המפוחדת. כאשר הגיעו השוטרים והחוקרים והחלו לחקור את המקרה. עצר אותם אנדר ולפני הכל שאל אותם: "רגע, הנחתם תפילין היום"? ומיד הפשיל להם את השרוולים והניח להם תפילין. ולנו יש גם תמונה.

שבת שלום!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת: baktana@actualic.co.il‬

7 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למפיק דוד קליגר ולשדרן אריאל ברמן מקול חי יש היום יום הולדת…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. אתם חייבים להביא תמונות של הברית של לפיקן. תמיד היה שם מעניין ובטוח יהייה גם עכשו

  המבשרניק |
  הגב
 3. מה באמת היה האינטרס של יתד לפרסם כתבה על שמוליק רבינוביץ? איך זה דופק את הפלס?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. מאיר רובנשטין היה בשבת גם במירון וגם בבני ברק???

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב