'בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם – מדור 7

• אמו של מנכ"ל "הפלס" ומלפנים מנכ"ל "יתד נאמן", יעקב לבין, נפטרה בשבוע שעבר. למרות הכל הופיעה כתבה על אמו של לבין ב"יתד נאמן", שם צוין כי לבין "היה מנכ"ל יתד נאמן במשך שנים רבות". בניחום האבלים נצפה מצעד של כל השייכים ל"פלג הירושלמי" ובראשם כמובן מרן הגר"ש אויערבאך, הגרב"ש דויטש ואחרים. נחשו אלו אנשים עבדו יחד עם לבין 25 שנה אך לא הגיעו?

• ביום ראשון האחרון הגיע שדר הרדיו החרדי (דודי) שוומנפלד-עצבני, לביקור ידידים במערכת 'קו עיתונות' הסמוכה לרדיו 'קול ברמה'. הוא החליף רגע כובע, וביקש להראות לעורכי העיתון כיצד יש לעצב עיתון חרדי:

"שים תמונה שלי, מה אכפת לך." שוומנפלד ב'קו עיתונות'
"שים תמונה שלי, מה אכפת לך?". שוומנפלד ב'קו עיתונות'

• וביום רביעי האחרון הגיע לאותו שוומנפלד צוות צילום של ערוץ 10, שצילם אותו בתכניתו אומר את דעתו האמיתית על תכניותיו של יאיר לפיד.

• בתחילת השבוע החליף איתי גדסי, עיתונאי ב'קו עיתונות' את כובעו, והגיש סיוע רפואי מקצועי לאחד מעובדי המערכת שהתעלף.
• לשדרן מנחם טוקר (שעושה כל דטצדקי כדי להופיע כאן כל שבוע) מגיע מזל טוב: בשעות הלילה של יום ראשון נולד לו בן נוסף (וחמישי במספר), ומי שעלה לברכו בהפתעה למחרת בשידור חי היה לא אחר מאשר ראש עיריית ירושלים הבא, אורי לופוליאנסקי. עמיתו של טוקר, קובי סלע, כבר הספיק להציע לו עניבה חדשה לשמחת הברית, מהליין החדש של העניבות שהוא משווק לאחרונה.

קח עניבה חינם ותעזוב אותי מצ'ק לברית. העניבה של סלע
קח עניבה חינם ותעזוב אותי מצ'ק לברית. העניבה של סלע

• באותו יום התבשר גם השחקן והבדרן שאול חיון על הולדת צאצא חדש, או יותר נכון צאצאת.
• אמנם דיווחנו כאן לפני מספר שבועות על תכניותיו המוניציפיאליות של שדר 'גלי ישראל', דוד חכם, שביקש לרוץ כנציג ש"ס באחת הרשויות המקומיות, אך בינתיים ירד חכם מהתכנית. האם יו"ר ש"ס אריה דרעי בעצמו התנגד לכך למרות שחכם היה ממקימי ודובר ישיבת 'שאגת אריה' מחוץ לחומות מעשיהו? ייתכן. בכל מקרה, כעת אפשר לגלות כי חכם ביקש להיות חבר מועצת עיריית פתח תקווה, אליה הוא יעבור בקרוב ממגוריו הנוכחיים בגבעת זאב. פתח תקווה הפכה בשנים האחרונות להיות מעוזם של הזמרים המזרחיים החרדיים, ובהם יניב בן משיח ואחרים, וכעת תקבל חיזוק נוסף עם מעברו הצפוי של חכם. מה יהיה עם העבודה ב'גלי ישראל' שממוקמת במקום מגוריו הישן, גבעת זאב? בקרוב תדעו.
• בצהרי יום רביעי האחרון, בכפר חב"ד, הכניס בנימין ליפקין, עורך 'המבשר' ולשעבר עורך 'בקהילה' את בנו הטרי בבריתו של אברהם אבינו. באו להגיד מזל טוב: רבנים, אישי ציבור, עיתונאים, וכמובן – צוות 'המבשר' המורחב.

• טרנד קופות הצדקה ממשיך ומתפתח בבני-ברק וביום רביעי האחרון נצפו עובדים מרתכים לברזלים שעוד נותרו ריקים מקופות בעיר – קופות צדקה חדישות. הנה, תראו:

צדקה תציל ממוות, קופות הברזל יעשו מוות. התקנת הקופות בבני ברק
צדקה תציל ממוות, קופות הברזל יעשו מוות. התקנת הקופות בבני ברק

• תלמידי ישיבת מיר שקועים בתורה ובעבודה. זו הסיבה שמישהו מבני הישיבה טרח ותלה על לוח המודעות מודעה בה כתובים זמני הצפירות שהרעידו את ישראל ביום שני האחרון, והבהיר כי אין מקום לדאגה. יאיר לפיד בתגובה: אמרתי לכם שהחרדים לא יעזבו את הגמרות גם כשיהיו אזעקות.

• במוצאי השבת האחרונה התארס ראש ישיבת קרית מלך הגרש"י בורנשטיין, עם אלמנתו של הגר"מ גפן זצ"ל מישיבת חדרה, שנהרג לפני קרוב לשנתיים בתאונת רכבת. לחצו כאן לידיעה המלאה.  ולמרות שבחוץ שברו מצלמות לצלמים שבאו לתעד את השמחה, 'בקליינע' שם את ידיו על תמונה מהווארט:

• ביום ראשון האחרון התקיימה באולמי ויטראז' בנס ציונה חתונת בתו של העיתונאי והבדרן החרדי, קובי אריאלי, יפי בן זאב, עב"ג מני וקשטוק, בנה של הפאנית המפורסמת חני וקשטוק, שאומרים שהוא סטנד-אפיסט בזכות עצמו (אם כי לא בוגר 'חברון' אלא 'כנסת הגדולה'). לחתונה המעניינת הגיעו לברך ידידים, ח"כים, בדרנים, עיתונאים ועוד. נצפו מדסקסות: עורכת "סטייליש" שלהבת חסדיאל וח"כ (יש עתיד) עליזה לביא.

אז מה עושים למען מעמד האישה החרדית? חסדיאל ולביא בחתונה. צילום: פייסבוק
אז מה עושים למען מעמד האישה החרדית? חסדיאל ולביא בחתונה. צילום: פייסבוק

• בטיסת אל על לניו-יורק ביום ראשון האחרון נצפו המועמדים לרבנות הראשית (שכמובן לא ישבו אחד ליד השני), הרב ישראל מאיר לאו והרב דוד סתיו. הרב סתיו נצפה במטוס לומד הדף היומי, אולי כדי לקנות אל לבם של החרדים במטוס. מה עשה הרב לאו בזמן הטיסה? ובכן, על כך אין לנו דיווחים בשבילכם, פשוט שהינו במחלקה אחרת.

• ויום למחרת, יום שני, נצפה הרב סתיו באולם מפואר במנהטן, בבר מצווה (המתמשכת ולא נגמרת) לבנו של האדמו"ר רבי יאשיהו פינטו. בשלב מסוים ארגן הרב פינטו ריקוד סוער ומשולש עם הרב סתיו ועם הרב הראשי שלמה עמאר, שהגיע גם הוא לאירוע. בסיום האירוע, אם שאלתם, כינס הרב פינטו את הרבנים עמאר וסתיו לשיחה אישית בחדרו. ארגן את העניינים בשטח האולם: יוסי אליטוב, עורך 'משפחה'. בלט במיוחד: המיליארדר החרדי אדוארד אלשטיין, מי שנוחי דנקנר מתחנן שיצילו מהמפולת הכלכלית אליה נפל ואף טס השבוע לפגוש אותו במיוחד.
• המוזיקאי והמעבד הצעיר והמוכשר, יואלי דיקמן, התחתן השבוע סוף-סוף. אל החתונה הגיעו מיטב זמרי, אמני ושדרני ארצנו. על התזמורת ברוב הערב היה רובי בנט, עם תזמורת בת עשרה כלים. על המיקרופון: האח, הזמר רולי דיקמן. נצפו (ושרו): מוישי רוט ושלום וגשל מ'המנגנים', משה לאופר ובנו הצעיר, שי קאהן ויקי אדמקר מ'בחדרי חרדים', עויזר דרוק מאנשי השיווק של 'בקהילה' (שבכובעו השני מייצג את רובי בנט וליפא שמעלצר), אלעד כהן, אבי רוזן, בצלאל קאהן, עידו ליבוביץ, דוד קליגר, מנדי אור, יואב דיליאון ויוסי אייזנטל מ'קול חי', היח"צן תומר כהן, אמרגן החתונות ישראל לובין, אהרן רזאל, אברמי רוט, דודי קאליש, בריו חקשור (שמאוחר יותר השבוע טס לניו יורק), ישי לפידות, שוע פריד, אליקים ביננשטוק, הגיטריסט אבי סינגולדה, אופיר סובול ולהקת הכנרים, יוסף חיים שוואקי, יוסי גיל, אריק שחר, מוטק'ה בלוי (שנתן הכשר לכל זמר בנפרד בחתונה הזו), עורך בקהילה אברהם דב גרינבוים, רבה של חברת 'אל על' הרב יוחנן חיות, אלי לאופר, שלומי שטרן מ'הכוכבים של שטרן', יובל סטופל, אודי אולמן, עו"ד משה אוסדיטשר, האחים אבישי ואיציק אשל, ועורך מרכז העניינים יצחק נחשוני, וכאן תוכלו למצוא גלריה ווידאו מהחתונה.

ואם לא הספיק לכם, הנה וידאו ערוך בן 10 דקות מהחתונה:

• ובאותו יום, יום שני, התחתן במודיעין עלית נכדו של הרב הגולה אליעזר ברלנד, עם בת למשפחה (הליטאית) פכטמן ממודיעין עלית. וכאן תמצאו גלריה ווידאו מהחתונה.
• בתחילת השבוע התארס בנו של איש העסקים משה רייך, איש שכונת הר נוף וחברו בלב ובנפש של יו"ר ש"ס החדש, אריה דרעי.

העיקר שדרעי יו"ר ש"ס, כל השאר שטויות. הבן והכלה הטריה של רייך באירוסין השבוע
העיקר שדרעי יו"ר ש"ס, כל השאר שטויות. הבן והכלה הטריה של רייך באירוסין השבוע

• קוראי 'יתד נאמן' שפשפו עיניים ביום שני האחרון למראה מודעת האירוסין המיוחדת במינה, בגודל הענק במיוחד, שהתפרסמה ביום שני השבוע בעיתון. טוב, ככה זה כשמדובר במשפחת רייכמן. יום לפני כן, יום ראשון, התארסה בתו של אברהם רייכמן, ממשפחת העשירים האגדיים מברזיל, עם ארי אשכנזי, בחור צנוע בן למשפחה מוכרת מבני-ברק. ולנו יש גם תמונה:

לא מתכוונים לחפש דירת שני חדרים במחסן בבני ברק. רייכמן וחתנה הטרי לבית אשכנזי
לא מתכוונים לחפש דירת שני חדרים במחסן בבני ברק. רייכמן וחתנה הטרי לבית אשכנזי

יחיאל פליישמן, עיתונאי חב"דניק הכותב מפעם לפעם ב-ynet, יועץ לסדרה על שליחי חב"ד 'קטמנדו' ומי שתיפקד עד עתה כצלע השנייה של הרצל קוסאשווילי, התארס השבוע בשעה טובה עם מיטל זינו מראשון לציון, גם היא חסידת חב"ד. העונה השנייה של 'קטמנדו' בדרך, גירסת המציאות.
• בחתונתה המתוקשרת של ח"כ ציפי חוטובלי השבוע, נצפה הכתב הפוליטי של 'קול חי', גואל ועקנין (המשמש גם כגבאי בית כנסת בבית שמש בזמנו הפנוי), משוחח ארוכות עם לא אחרת מאשר אמו המבוגרת של שר החינוך שלנו, שי פירון.
• שמח בעיריית ירושלים: ביום שני השבוע אירס חבר מועצת העיר, שלמה רוזנשטיין, את בנו בכורו הלומד ב'תפרח', עם בתו של ראש ישיבת טשכנוב הרב דוד אייזנשטיין. העדים באירוסין היו חסיד גור וליטאי. ואיך אפשר בלי תמונות:

אישורי בנייה בכיף, רק תורידו י קצת מהסכום של הדירה. באירוסין של רוזנשטיין
אישורי בנייה בכיף, רק תורידו לי קצת מהסכום של הדירה. באירוסין של רוזנשטיין

• ועד בגזרת עיריית ירושלים: השבוע נערכה ארוחת צהריים מיוחדת מטעם ארגון 'תמך' בכיכר ספרא בירושלים, אותה ארגן סגן ראש העיר יצחק פינדרוס. השתתפו: מאיר רובינשטיין ראש עיריית ביתר עילית, דן כהן ראש מועצת רכסים, עזרא גרשי ראש מועצת עמנואל, מיכאל אלפר חבר מועצת עיריית חיפה וישראל קלרמן חבר מועצת עיריית ירושלים.

אבי אבוחצירא, העוזר החרדי של אביגדור ליברמן, הרגיש השבוע בבית והכין לעצמו אוכל במזנון בית המשפט בירושלים, בו בזמן שהבוס שלו, חביב בית המשפט, רועד מגזר הדין.

• בברית לנכדו של אלי ישי שהתקיימה השבוע (וכאן תוכלו למצוא גלריה נרחבת ממנה), נצפו – מלבד אריה דרעי כמובן ושאר ח"כי ש"ס – העיתונאים יעקב ריבלין ואבי בלום (שישבו כמובן אחד ליד השני), משה גלסנר, אריה ארליך, איציק סודרי, חבר מועצת עיריית ירושלים יוסי דייטש, ועוד.
• ביום שלישי האחרון, במהדורה החינמית, בחר 'יתד נאמן' לתקוף במאמר חריף את "העיתון החדש שהחל לצאת לפני כשנה" ואת דרכו, ואף לא הסתיר את דעתו על עורך "הפלס", נתי גרוסמן, כאשר כתב במאמר מילים בוטות על "השוחט שמסרב להחזיר את הסכין בגלל שהרב זצוק"ל מינה אותי ואיש לא יכול לפטר אותי"…
• כדי שלא תופתעו: עורך משפחה לשעבר, אברמי רוזנטל, שפרש בשנים האחרונות לעשות לביתו הרוחני ועסק בעריכה תורנית, יצטרף בקרוב, כפי המסתמן, לצוות העריכה של "יתד נאמן". מרוצים: אנשי 'הפלס', שמשחיזים בימים אלו מאמרים על "אותו עורך שבועון משוקץ שכעת נכנס ל'עיתון הגנוב'".
• ואם כבר "יתד נאמן", באותו יום, שלישי, עשתה הגרפיקאית של העיתון עבודה נהדרת כאשר חתכה בגרפיקה את ראשה של אישה שהפגינה יחד עם אנשים נוספים. מה שהיא שכחה לחתוך, זה את נעלי העקב הנשיות שמציצות מתחתית התמונה. לחצו כאן לסיפור המלא.

• ושם עט חדש שנוסף לאחרונה ל"יתד נאמן", העונה לשם "א. צוקר", גורם לחשש לכמה אנשים שחוששים מכך שזהו לא אחר מהעיתונאי החרדי אשר צוקרמן.
• העיר אלעד סוערת עם מעצרו השבוע של ראש העיר, יצחק עידן (שכעת נמצא במעצר בית בבני ברק), אבל נראה שיש כבר המתכננים פוטש משלהם: ביום רביעי האחרון נצפה ראש עיריית אלעד לשעבר, צביקה כהן, מגיע לעיריית בני ברק, שם התחבק ארוכות מחוץ לבניין העירייה עם מנכ"ל עיריית אלעד לשעבר, יגאל גואטה. ולנו יש כמובן גם צרור הוכחות:

בא נרוץ ביחד, אולי נצליח. כהן וגואטה מתחבקים מחוץ לעירייה
בא נרוץ ביחד, אולי נצליח. כהן וגואטה מתחבקים מחוץ לעירייה

• אחרי ששוחרר מהמעצר סיפר השבוע יצחד עידן למקורביו: "עברתי עינויים במעצר. העירו אותי לחקירה ב-3 בבוקר, הביאו לי תפילין רק בעשר בבוקר והגישו לי אוכל קר". בכלא עצמו, ענו לו מקורביו, יותר קשה.
• אחרי החגיגות, בבעלזא חוזרים ל'קירוב': 340 בנות חילוניות בגילאי ה-12 הגיעו ביום שלישי האחרון לקרית בעלזא לברכה אצל הרבנית מבעלזא. לאחר מכן הן שמעו הרצאה על נושא 'בת המצווה' מאת שדר קול חי 'המביט לקהילה' אברהם פרסטר, חסיד בעלזא.

הכי טוב זה בעלזא. פרסטר מסביר לבנות
הכי טוב זה בעלזא. פרסטר מסביר לבנות
גם מחנובקא זה לא רע. פרסטר
גם מחנובקא זה לא רע. פרסטר

• עוד לא התייאשו מדיור במחירים נורמלים: ביום שלישי האחרון התקיים ב'קול חי' פאנל בנושא דיור בהגשת אותו פרסטר מהאייטם הקודם ובצלאל קאהן, ובהשתתפות שר השיכון אורי אריאל, משה מונטג מעיריית בית שמש, יעקב גוטרמן ראש עיריית מודיעין עלית, שמעון גפסו ראש עיריית נצרת עילית, ויזמי הבנייה אברהם להב וחנוך קס.

דירות בזול? הצחקתם את לפיד. הדיון ב'קול חי'
דירות בזול? הצחקתם את לפיד. הדיון ב'קול חי'. צילום: דוד קליגר

• אחרי שבת הגיבוש שארגן לפני מספר שבועות המיליונר הצעיר אבישי נריה לבני אחד מהכוללים אותם הוא מחזיק, 'נועם התורה', בו לומדים בעיקר אברכים שעובדים בחלקים אחרים של היום ועליה סיפרנו לפני מספר מדורים, החליט השבוע נריה לחדד את נהלי הכוללים ודרש מהאברכים להקפיד על הזמנים בהגעה לכולל. מי שמגיע בזמן, אגב, לא מקופח וזוכה לסכום נאה מאד מידיו של נריה.
• בחתונת בתו של צביקה יעקובזון, מזכיר סיעת ש"ס הוותיק (אף יותר מהסיעה) וכתב 'בקהילה' שהתקיימה ביום רביעי, האחרון נצפו הח"כים: אריה דרעי, אלי ישי, ישראל אייכלר, מאיר פרוש, יצחק כהן, אברהם מיכאלי, וכן יוסי דייטש, ישראל קלרמן וכן כל צוות 'בקהילה'. ח"כ משה גפני, לעומת זאת, שהה באותה דווקא בחתונה אחרת, ב…כפר חב"ד מכורתו.

עוד בנושא:

'בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם – מדור 6
'בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם – מדור 5
'בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם – מדור 4

• בשעות הערב של יום רביעי חילק המיליונר ג'יי שוטנשטיין (מי שאתם – אולי – לומדים בגמרא שלו כל ערב) מאות שקלים לכל דיכפין בכותל המערבי. רק לאחר שהתרושש מהמזומנים עזב את המקום.
• צוות צילום של אתר 'וואלה' הגיע בצהרי יום רביעי למשרדי ישיבת פוניבז' כדי לשמוע את דעת אנשי הישיבה על גזירת הגיוס שנחתמה אתמול. מנהל המשרד, הרב יצחק בנזימן, אמר מנהמת לבו: "אף בחור לא יגויס! ניאבק על כך בחירוף נפש. נלך כולנו לבתי הכלא". הוא עצמו, אגב, דווקא עבר את גיל הגיוס.

• עיתונות חרדית חוקרת: אפרים גלעד מ'יום ליום' לקח השבוע צלם עם מצלמה נסתרת, ויצא לבדוק אם בתי החולים והמקומות הציבוריים מקפידים על החוק ומאבטחים את ציבור הבאים לשעריהם כנדרש. התוצאה: כתבת ענק ביום ליום עם תוצאות לא ממש משמחות. קיבל ציון נכשל: בית החולים תל השומר, אליו התגנב הכתב באמצע הלילה עם תיק כבד, קפץ מעל השער מול מצלמות האבטחה, ונכנס באין מפריע למקום.

• אותו 'יום ליום', אגב, התחדש החל מהבוקר בעיצוב דנדש לעיתון. תתחדשו.

• אחרי המאמר ביום שישי ב'יתד' שלגלג על חתונת בעלזא ועל כל המאמצים הגשמיים שהושקעו בה (וכתב בלגלוג שמה שיישאר מהחתונה אלו הם דברי התורה ש"נאמרו בה"…), תוקף הבוקר 'המחנה החרדי' של בעלזא את יתד, כן, גם הוא, במאמר תגובה מיוחד למאמר של 'יתד'.

• עיתון 'משפחה' מפרסם הבוקר ראיון ארוך עם עו"ד ד"ר חיים זיכרמן, מי שנמנה על יועצי ועדת פלסנר לגיוס החרדים. זיכרמן (שלפחות בכתבה נראה חובש כיפה סרוגה שחורה), הוא לא אחר מאשר בנו של הרב דוד זיכרמן, מוסר השיעור היומי בכותל ומראשי התומכים ב"פלס". ככה זה כש"החרדים החדשים" מגיעים ל"פלג הירושלמי".
• ספרו של חיים ולדר, 'ילדים מספרים על עצמם', נבחר ביום רביעי האחרון ב'ידיעות אחרונות' על ידי אחת הילדות מ'אלופי הקריאה' כספר הכי אהוב עליה, למרות שהיא בכלל חילונית. סחתיין. והנה צימוק בפרסום ראשון ב'קוקר': עטיפת ספרו החדש של חיים ולדר, שייצא לאור השבוע, ילדים מספרים על עצמם 7:

יהודה שלזינגר, כתב החרדים של 'ישראל היום' נתקע ביום רביעי במשך זמן ארוך במעלית בני ברקית. רק לאחר שעה ארוכה חולץ מהמחבוש, הוא והגלקסי שלו.
• ולסיום: רכב הקרייזלר בן 7 המקומות שהיה שייך לאדמו"ר מויז'ניץ זצ"ל, מוצע כעת למכירה ב-30 אלף שקל. המוכר: חסיד ברסלב, אדם פרטי שקנה את הרכב ממקורבי האדמו"ר. הוא, אגב, הבהיר שלמרות שהכסף ממכירת הרכב די דחוף לו – הוא לא מתכוון למכור חצי רכב לויז'ניץ וחצי רכב ל'מרכז'.

שבת שלום!

ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת: baktana@actualic.co.il‬

15 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אי אפשר להפסיק לקרוא תודה רבה לאתר המדהים קוקר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. הקטע עם הנשים יותר מידי ולא לענייין…חבל!!! מעבר לזה פשוט מרתק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. נחמד אך הניחוח של הטיה לפלג האשדודי ניכר מכל פינה, כמה שילמו לכם?

  חיים |
  הגב
 4. יפה לו לולדר .
  משחק אותה אבל עדיף שימשיך לכתוב ספרים ולא לדבר ברדיאו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. כל הכבוד נהנתי שאתם אתר חדש וכול הותיקים מעתיקים מכם. בחדרי כיכר ופאשקוויל. חחחחח תמשיכו לתת בראש

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 6. יפה לכם . המדור הכי מרתק באינטרנט החרדי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 7. מדהים … כמו כל שבוע .
  אבל למה כל כך הרבה תמונות של נשים???

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב