בקליינע' • הידיעות החמות שעשו את השבוע • המדור השבועי בכל יום חמישי ב'קוקר' עם החשיפות הקטנות על כ-ו-ל-ם

• מגילת בית שמש: ויהִי בימי המשפט, וישבו החרטומים יודעי העיתים מלומדי הרזים ויבקשו לקיים בחירות חוזרות –ויאמרו השופטים יֶשְׁנוֹ עַם-אֶחָד מְפֻזָּר וּמְפֹרָד בֵּבית שמש,  וְדָתֵיהֶם שֹׁנוֹת מִכָּל-עָם, ועל ילדות קטנות יורקים ובקלפיות הם מזייפים, ויכתבו השופטים  באיגרת שעברה לכל מדינות הוואצפים  – כי ביום אחד עָשָׂר לְחֹדֶשׁ שְׁנֵים-עָשָׂר הוּא-חֹדֶשׁ אֲדָר; יקימו בחירות חוזרות.  וּהָרָצִים יָצְאוּ דְחוּפִים, בִּדְבַר הַשופטים, וְהָעִיר בית שמש נָבוֹכָה. ויֹאמֶר אריה, לְֵמשה:  אַל-תְּדַמִּה בְנַפְשֵׁךְ, לְהִמָּלֵט בֵּית-הַמֶּלֶךְ כִּי אִם-הַחֲרֵשׁ תַּחֲרִישִׁ, בָּעֵת הַזֹּאת–רֶוַח וְהַצָּלָה יַעֲמוֹד לַיְּהוּדִים מִמָּקוֹם אַחֵר, וְאַתְּה וּמונטגך תֹּאבֵדוּ; וּמִי יוֹדֵעַ–אִם-לְעֵת כָּזֹאת, הִגַּעַתְּ לַמַּלְכוּת.

 ויקהלו היהודים בעריהם, ויאמר אחד הרבנים- לֵךְ כְּנוֹס אֶת-כָּל-הַיְּהוּדִים הַנִּמְצְאִים בּבירה וישבו בח"פקיהם, ויעברו מבית לבית ורחוב לרחוב, וישכנעו את הסריסים שנשמעים  לדת המלך להצביע למשה.  בַּיּוֹם הַהוּא, יצאו היהודים מבתיהם ונקהלו על נפשם, ויצאו הקנאים מבתיהם ויצביעו למשה היהודי.  וַיָּסַר הַמֶּלֶךְ אֶת-טַבַּעְתּוֹ, אֲשֶׁר הֶעֱבִיר מֵאלי כהן, וַיִּתְּנָהּ, לְמשה.

וּמָשה יָצָא מִלִּפְנֵי הַמֶּלֶךְ, בִּלְבוּשׁ מַלְכוּת תְּכֵלֶת וָחוּר, והָעִיר בית שמש, צָהֲלָה וְשָׂמֵחָה. ובכל תחנות הרדיו החרדים פצחו בשירים ובריקודים:  ליְּהוּדִים, הָיְתָה אוֹרָה וְשִׂמְחָה, וְשָׂשֹׂן, וִיקָר.  וּבְכָל-מְדִינָה וּמְדִינָה וּבְכָל-עִיר וָעִיר, שנשמעים השידורים  שִׂמְחָה וְשָׂשׂוֹן לַיְּהוּדִים, מִשְׁתֶּה וְיוֹם טוֹב.

 

ויקהלו היהודים
ויקהלו היהודים
והיועצים יצאו דחופים....
והיועצים יצאו דחופים….

עוד כותרות…..

• כשוך המשתה: משה אבוטבול חבש את השטריימל של ח"כ מוזס אשר הכין לאלי כהן..

מראש עיר לאדמו"ר - אבוטבול
האדמו"ר הרב   אבוטבול- בני לוי חדשות 24

• בשעת סגירת הקלפיות היה אבוטבול במשרד של חבר הכי טוב שלו. הרב אברהם טולידנו , וכן ידידו גואל ועקנין מקול חי. חצי חיוך – לפני פרסום התוצאות.

עזבו תקנאים בא נרביץ תמונה....
עזבו ת'קנאים בא נרביץ תמונה….

 שעת בוקר מוקדמת ביום הבחירות; שניאור רוזן, יועץ התקשורת של ח״כ פרוש, נצפה מתרוצץ במטה סיעת ׳כח׳ הפעם מתדרך פעילים ולא עיתונאים.

כוח להשפיע....
כוח להשפיע….

 •  מבית שמש לבית המשתה וחזרה: ח"כ מוזס חגג את נישואי נכדו בבני ברק ביום הבחירות בבית שמש, מוזס כמו דרדסבא טוב לא שכח לחבק את הנכדים(היידי) שהגיעו לשמחת החתונה.

מוזס

•  בעוד כל חברי הכנסת של ש"ס יושבים להם בשמחת הברית לנכד אריה דרעי יו"ר תנועת ש"ס בן לחתנו חיים אילוז ולועסים את הבשר. חבר הכנסת נסים זאב יוצא לפתע מהברית ונוסע במהירות לכנסת ישראל. הרקע: חבר הכנסת זאב חשב כי מן הראוי לחבר כנסת מכובד שכמהו להשתתף בישיבה המיוחדת שנערכה לכבוד ראש ממשלת בריטניה. אך כאשר נכנס למליאה ושמע את נאום ראש הממשלה בנימין נתניהו הבין שכל חברי הכנסת החרדים החליטו להחרים את הדיון. זאב זעם על כך שלא יודע מהחלטה להחרים, וטען שלא מן הראוי להחרים נאומים של ראש ממשלה בעת ביקור של אישיות דפלומטית מחו"ל..

תחמן נולד? קבלו את אילוז דרעי
תחמן נולד? קבלו את  דרעי

ואפרופו אריה דרעי הוא הצטרף לקדחת הסלפי שמציפה את אזורינו.

 יענקי

גם שלמה קוק מחנן 10 הצטרף לקדחת הסלפי עם אלי שפירא

עוד סלפי
עוד סלפי

 •  ויענקי דרעי מכין מאות משלוחי מנות , או ליתר דיוק גב' דרעי,  (היפה דרעי הבאה של הפוליטיקה?) עמדה שעות נוספות על רגליה ועמלה על הכנת משלוחי מנות.

כרדי

• קול מבשר:  עיתון 'המבשר' החליטו לפנק את העובדים ושלחו לחלקם ( אולי לכולם) משלוח מנות מכובד- עוד קודם לחג. המדור מקנא ומרמז לכל מערכות העיתונאים ללמוד מהם.

•   מתיחה לפורים של חבר מועצה שסניק שאולי תעלה לו בחברות בקאוליציה.? בועז ביטון חבר מועצת העיר חדרה (ש"ס) שהמקומון (חינמון) כל השבוע המזוהה עם סיעתו עשה עמוד שער על פרישתו של ראש העיר צביקה גנדלמן שהדיח רק לפני שלושה חודשים את ראש העיר חיים אביטן שהראשון תמך בו בבחירות.
מקורבי ראש העיר לא אהבו את זה וכבר מחר הוא יוזמן לשיחת נזיפה…
מתיחה שתעלה ביוקר? שער העיתון
מתיחה שתעלה ביוקר? שער העיתון

• בעיריית ירושלים מספרים לאחרונה כי אחד מסגני ראש העיר החרדים (השם שמור במערכת), עובד  כנראה מאוד קשה. אי לכך, חבריו לעירייה רואים אותו מגיע בבוקר באזור השעה 8 ויוצא מהעירייה לא יאוחר מהשעה 4. הלוואי עלינו.

•  השר לשעבר שלמה בניזרי התבשר בחתונת בתו כי השופט שהרשיע אותו אדמונד לוי מת, בשל הבחירות בבית שמש כל המי ומי לא הגיעו.

חדשות 24
"למה מי מת"? בניזרי מתבשר על מות השופט – צילום –  חדשות 24

•  צאן קדושים: אמש נפגשו צאן קדושי הקינדרלעך בנתב״ג עם הוריהם רגע לפני שהם מתעופפים ללוס אנג׳לס ומקסיקו. בסעודת השבת באל איי ודאי ישירו הילדים את ״אנא מלך״ לרגל האורח המיוחד שמצטרף אליהם לסעודה בביתו של הנגיד ר׳ שלמה ריכניץ. ואם עדיין לא זיהתם לפי השיר, אז נגלה לכם שגדול הזמר החסידי מרדכי בן דוד יחגוג עם הדרדקים את השבת ובמוצאי שבת הם אף יופיעו יחדיו.

צאן

•  עקב ההסלמה בדרום ארצינו, הוזעק הח"רדק הזמיר איציק דדיה לרצועת עזה כדי להגן על עמינו ולא רק בפיו. מקווים ששירת ״עם ישראל חי״ תלחיץ קצת את פעילי הג׳יאהד.

•  למיני טייקון נחמן בנשעיה(מניות בהמבשר?) נולד בן בשעטו"מ, בשבת הוא ערך משתה גדול לכל יועציו וחבריו בביתו בברכפלד, מלבד הפיסטוקים ושאר מרעין בישין שהיו על השולחן ,השתייה כדת אין אונס, השיכורים מברסלב חזרו בשעת לילה מאוחרת לבתיהם וקרסו על מטותיהם, וזה לא נגמר: בבוקר הגיע עו"ד רוני פאלוך יחד עם בנשעיה להתפלל בבית הכנסת בחב"ד, נחמן בנשעיה רצה לקנות מפטיר עבור פלאוך אחד המתפללים חמד לצון והעלה את התעריף לאלף שקל. בראשון הגיעו כל הצמרת של שלומי אמונים החל מהפרושים (האב והבן) וכלה בכל עסקני העיר שבאו לאחל מזל"ט.

"אחרי הברית הולכים לבית שמש" פרוש משחק אותה כאילו הוא לא רואה את הצלם.
"אחרי הברית הולכים לבית שמש" פרוש משחק  כאילו הוא לא רואה את הצלם.

 • מזל טוב  לדודי שוומנפלד הי"ו  בהיכנס נכדו מנחם חיים ארי' ני"ו בבריתו של אברהם אבינו.

הסנדק - בקרוב
הסנדק – בקרוב

וברכת מזל טוב חמה לאיש מירון והאחראי על מד"א איציק לבל לרגל הולדת הבן שתזכה לגדלו לתורה לחופה ולמעשים טובים.

•   השבוע ביום שני התכנסה האופוזיציה לישיבת מחאה מחוץ למליאת הכנסת. במהלך הדיון נעלם המכשיר הפלאפון של ח"כ מוזס, לאחר חיפושים של סדרני הכנסת, ח"כ החזיר את הפלאפון ואמר: "בטעות לקחתי, מתנצל". מוזס לא הסכים לגלות מי הח"כ שלקח בטעות את הפון . צילום אבי שיף טוויטר

מי גנב את הפלאפון? מוזס והפון
מי גנב את הפלאפון? מוזס והפון

•  חוק הגיוס מעניין גם את איטליה… גפני בראיון לטלוויזיה האיטלקי. צילום אבי שיף בטוויטר

תשאלו את ברלסקוני מה הוא ראה בצבא משה שלא ראתה שפחה עם יושר של טייסים   - גפני מעניין את איטליה...
"תשאלו את ברלסקוני מה הוא ראה בצבא מה שלא ראתה שפחה עם יושר של טייסים על הים" – גפני מעניין את איטליה…

ישראל ירט עוזרו הבכיר של רבה של מגדל העמק הגרד גרוסמן. נפגש השבוע עם נשיא המדינה פרס.

IMG-20140304-WA0119

•  אחות לנו בבית המלך: לגולש עקיבא וינגרטן, שר האוצר יאיר לפיד מחפש יועץ חרדי שירכך את תדמיתו בעיני המגזר החרדי, בנתיים הוא יאלץ להסתפק שיחת מסדרון עם בניהו יום טוב כוכב חרדי בשמי  הכנסת.

מכופף הכפיות ומטאטא הרחובות בשיחה עם הפרזנטור ...
מכופף הכפיות ומטאטא הרחובות בשיחה עם הפרזנטור …

•  איש הסמס' בני מינצר חגג את שמחת האירוסין בחמישי, מחדרה עד פונביז' כל המחבלים טרחו להגיע לאחל מזל טוב לאיש שמזין אותם במידע און ליין.

"עזו אותך מנייעס עשית אחלה שידוך" הגר"ד עם דובר המחבלים
"עזוב אותך מנייעס עשית אחלה שידוך" הגר"ד עם מינצר

•  פסגה בחזון איש 5? כמה שעות לפני סערת שפטל כתב הרב אבי זרקי פוסט בקיר הפייסבוק. אני מכיר ומוקיר את הרב שנים רבות. הרב מתון מאד בדעותיו. נמנה עם "הפלג הלא קיצוני" של היהדות החרדית.

זרקי כתב כי בימים הקרובים הוא יכנס אליו לרב שטיינמן ויבוא עם ראש הממשלה ושר האוצר גם יחד. "שישמע הרב מכלי ראשון ולא דרך בעלי אינטרסים. תאחלו לי בהצלחה.. אני מתחיל לעבוד על הפרויקט". כתב זרקי..

מרן ראש הישיבה הרב שטיינמן שליט"א קילל את ממשלת ישראל. אני מכיר ומוקיר את הרב שנים רבות. הרב מתון מאד בדעותיו. נמנה עם "הפלג הלא קיצוני" של היהדות החרדית.

מרן ראש הישיבה הרב שטיינמן שליט"א קילל את ממשלת ישראל. </p><br /><br /><br /><br /><br /> <p>אני מכיר ומוקיר את הרב שנים רבות. הרב מתון מאד בדעותיו. נמנה עם "הפלג הלא קיצוני" של היהדות החרדית. </p><br /><br /><br /><br /><br /> <p>הרב שטיינמן לא אשם. מוציאים אותו מדעתו. משקרים לו. מעוותים את המציאות. אכנס אליו בימים הקרובים ואבוא עם ראש הממשלה ושר האוצר גם יחד. שישמע הרב מכלי ראשון ולא דרך בעלי אינטרסים. </p><br /><br /><br /><br /><br /> <p>תאחלו לי בהצלחה.. אני מתחיל לעבוד על הפרויקט..

זרקי מספר שבימים הקרובים הוא יכנס לרב שטיינמן ואבוא עם ראש הממשלה ושר האוצר גם יחד. שישמע הרב מכלי ראשון ולא דרך בעלי אינטרסים.

• ‫ שרגא ניימן נער הפוסטר של ספרא, נצפה בשיחת הבהרה לדב הלר בסימן: יחסינו לאן?

"אל תתעסק איתי"
"אל תתעסק איתי", הלר כעוס

 • לסיום: בשעה ששורות אלו נכתבים ונעשים, נוקשים בני הישיבות על דלתו של כותב המדור, ומבקשים צדקה, מרוב דפיקות לא נותר לנו לנו זמן ולא כסף.  – בעקבות הקיצוצים הכואבים בקצבאות הילדים כותב השורות ממליץ שלא לבזבז את זמנכם לריק, לכו לרחוב ממול שם מתגורר יהודי אמיד עם סלון רחב ידיים, שם תתקבלו בברכה – אפרילאכן פורים.

שבת שלום! ראיתם 'סלב' חרדי בפוזה הראויה לצילום? נתקלתם במישהו מעניין מהמגזר פתאום לידכם? מפגש מעניין בין רבנים? ידיעות חמות, רכילויות כשרות, ותמונות בלעדיות שנקלטו על ידכם ימשיכו להתקבל במייל של המדור, סודיות מובטחת nbjovsr88@gmail.com

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כל מה שאני רואה בכתבות הנחמדות על פורים, זה רק לגברים.
    ומכיון שאני אשה אז אני עושה מה שעשיתי שנה שעברה שהלכתי לקבל ברכה,חינם, מהרבנית יפה כהן המברכת המפורסמת מבני ברק, והברכה שלה ביום הפורים מאוד עזרה לי, כי כמעט בכל מה שהיא ברכה השנה היתה לי ישועה בזכות ברכתה. ומכיון שאני נושעתי מברכתה כדאי לנשים לדעת שגם לנו יש להיכן ללכת לישועה ביום המסוגל הזה פורים.

    יעל |
    הגב