בקרוב בוואטסאפ: לייק לתמונות

על פי שמועות רבות שרצות ברשת ואתרים רבים מחו"ל, שכנראה החלו מציוץ של עובד החברה, אפליקציית Whatsapp תוסיף את האפשרות לעשות לייק לתמונות. האתרים מדווחים שמדובר בשמועה בלבד

על פי שמועות רבות שרצות ברשת ואתרים רבים מחו"ל, שכנראה החלו מציוץ של עובד החברה, אפליקציית Whatsapp תוסיף את האפשרות לעשות לייק לתמונות. האתרים מדווחים שמדובר בשמועה בלבד.

לפי הדיווחים, ווטסאפ תאפשר לכם לעשות "לייק" לתמונות שקיבלתם בשיחות קבוצתיות. לדוגמה, אם חבר בקבוצה בה אתם חברים ישתף תמונה, תוכלו לשלוח תשובה קצרה ומהירה – "לייק", או במילים אחרות: "אהבתי את זה" – מבלי להקליד תגובה מלאה. כמו כן, תוכלו לצפות במספר הלייקים שקיבלה אותה תמונה – בדיוק כמו בפייסבוק.

על פי הדיווחים תתבצע אפשרות לסמן הודעה כלא נקראה. בדומה למה שאפשר לעשות באימייל ואפליקציית המסנג'ר של פייסבוק, משתמשים יוכלו לקרוא את ההודעה ולאחר מכן לסמן אותה כלא נקראה.

יחד עם זאת, בשלב הזה עדיין לא ברור האם סימון ההודעה כלא נקראה ימנע מהאפליקציה לדווח לשולח על הזמן שבו היא נקראה במקור, ומהו טווח הזמן שבו אפשר לסמן הודעה כלא נקראה מבלי שתדווח כנקראה. כמו כן, לא ידוע האם הפיצ'רים החדשים הללו כבר מוכנים לשימוש וייושמו כבר בעדכון הגרסה הבא של האפליקציה.

עוד תכונה שמקורה בפייסבוק, ולפי הדיווחים צפויה להשתלב בווטסאפ, היא האפשרות לסמן משתמשים מועדפים. ההודעות מאותם אנשים יקבלו עדיפות על-פני כל האחרות ויופיעו ראשונות. עבור מי שמתכתבים עם כמות גדולה של אנשים או חברים בקבוצות רבות – זהו כלי חשוב שיכול להועיל להם מאוד.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.