בקרוב: הסוף לשיחות הטלפון מקבר רחל?(וידאו)

ח"כ מיקי רוזנטל מקדם תיקון ל'חוק הספאם', כך שיחול גם על עמותות ללא כוונות רווח. מי שיוחרגו מהתיקון הם כמובן…הפוליטקאים

בקרוב לא תוטרדו יותר ע"י שיחות מ'מוסדות קבר רחל' ו'המקובלים של ציון הרשב"י'? ככל שהדברים תלויים בחבר הכנסת, מיקי רוזנטל, התשובה היא כן.

רוזנטל מקדם כבר מהכנסת הקודמת הרחבה של 'חוק הספאם', כך שיחול גם על עמותות רווחה, צדקה ודת, בניגוד לחוק הקיים שאוסר משלוח הודעות ספאם והטרדות טלפוניות רק על חברות מסחריות.

על פי החוק – התקף לפי שעה, כאמור, רק על גופים מסחריים -ניתן לתבוע את משגרי ההודעותע"ס אלף שקלים לכל הודעה. החוק החדש יאפשר תביעה דומה גם על העמותות האמורות.

התיקון לחוק עבר בקריאה ראשונה בכנסת הקודמת והיום יצביעו חברי הכנסת האם להחיל עליה דין רציפות ולהגיש אותה ישירות לאישור בקריאה שנייה ושלישית במליאה, או שמא להתחיל את תהליכי החקיקה מחדש.

"בחוק הקיים יש פרצה המאפשרת להטריד אותנו באופן חוקי…זו מכת מדינה ודרך נלוזה למשוך כספים מהציבור. אישור התיקון לחוק יגאל אותנו משיחות הגאולה בקבר רחל וישועת הרשב"י למיניהן", אמר ח"כ רוזנטל בהתייחס לחוק.

החלק המקומם בתיקון לחוק קשור במי שהוא לא עליהם, שהם – כמה מפתיע – הפוליטיקאים והמפלגות השונות. המשמעות היא שגם במערכת הבחירות הבאה יקבלו המצביעים שלל הודעות טקסט ושיחות טלפוניות מהמתמודדים.

כזכור, בבחירות האחרונות המסרונים הללו היוו כלי מפתח בקמפיין של מפלגת 'הליכוד', וניתן לנחש כי מפלגות נוספות יאמצו את הטקטיקה הישירה – ולצרכנים לא תהיה דרך למנוע זאת.חלק מרכזי בקמפיין של המפלגות השונות, והפוליטיקאים לא ישושו למנוע אותו מהם.

בוידאו: מערך הSNS שהוביל לניצחון הליכוד בבחירות

(באדיבות רשת)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.