"בקרוב יהיה רובוט שיחסל את נסראללה" (וידאו)

במהלך "שבתרבות" בבאר שבע סיפק השר איוב קרא התבטאות מעניינת על אופן הלחימה של צה"ל במלחמה הבאה, "בשנים הקרובות יופעלו רובוטים שיבצעו את הפעולות המסוכנות במקום חיילי צה"ל", ואיך יחוסל נסראללה? צפו. { קרא חושף}

פליטה או חשיפה? במהלך "שבתרבות" בבאר שבע סיפק השר איוב קרא התבטאות מעניינת על אופן הלחימה של צה"ל במלחמה הבאה, " בשנים הקרובות יופעלו רובוטים שיבצעו את הפעולות המסוכנות במקום חיילי צה"ל", אמר .

"אני לא רוצה יותר אחרי מה שקרה בעזה או בלבנון להכניס חיילים", פתח השר. "אני רוצה שיהיו חיילים שלנו רק על הגבול הבינלאומי, אני יכול להכניס לעזה רובוט שילחם בהם בפנים ויחסל אותם בפנים".

השר הסביר כי הרובוטים יעבדו בהפעלה מרחוק והם יהיו מוגנים מפני כלי הנשק של האויב. לטענת השר, הטכנולוגיה המתקדמת  תגיע לצבא בזמן הקרוב . "הרובוט יכול לרוץ אחרי העכברונים מתחת למנהרות ולחסל אותם", המשיך השר קרא. "אני יכול לומר לך, עניין של שנה עד שלוש שנים, הרובוט יוצא לחיסול נסראללה מבלי לערב חיילים".

קרא גם לנושא של בן חסין, המוחזק במעצר במדינת אויב מוסלמית ואמר. "אני מצטער על כך שמפריעים לי להוציא אותו משם בשל מלחמות לא ענייניות", טען השר. "הוא רצה לראות את סבו וסבתו ונכנס למדינה עם דרכון קנדי, ולמעשה הצטרף למלחמה ב-ISIS".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.