בראיון לרדיו קול ברמה הבוקר אומר ח"כ 'יש עתיד' החובש כיפה שחורה שי פירון: יש ריבון עולמים, ויש עוד ריבון שזה מדינת ישראל • מסע ההסתה נגד הציבור החרדי מוצדק

שי פירון הח"כ הטרי של מפלגת 'יש עתיד' התראיין הבוקר לתוכניתו של מוטי לביא ברדיו קול ברמה, במהלך הראיון התבטא שי פירון הקורא לעצמו הרב, וחובש כיפה, בהתבטאויות המעוררות עליו זעם חוצה מגזרים בשל דברי הכפירה וההסתה שבהם.

במהלך הראיון אמר פירון:  "חלק ממסע ההסתה נגד הציבור החרדי הינו מוצדק", לאחר מכן אמר: "מלבד שיש ריבונו של עולם, על החרדים להכיר בכך שיש עוד ריבון והוא  מדינת ישראל".

דבריו הבוטים עוררו עליו את זעמם של מאזינים רבים.  חיים מאזין קבוע של תוכנית הבוקר ברדיו קול ברמה אומר ל'קוקר': "ההתבטאויות האלו כואבות כפליים, כי הן מגיעות מאדם חובש כיפה, הציבור החילוני לא מזהה מי חובש כיפה בשביל לא להיכנס לכלא, ומי הוא חרדי אמיתי.  פירון ממשיך את גלי ההסתה נגד המגזר החרדי כולו, הוא מונע משנאת חרדים שהחל להוביל לפני כשנה, בפרשת היריקה בבית שמש, המשיך עם הצטרפותו ללפיד, וכעת מלבה את האש עם דברים בוטים המסיתים ונותנים לגיטימציה להמשיך להכות ולהתעלל בחרדים".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.