ברגע האחרון: הגר"ח ענה לטלפון

השגחה פרטית: ברגע האחרון אברך מבני ברק חסך 30 אלף שקל בזכות שנשמע לעצתו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי. פרסום ראשון { אמונת חכמים}

אמונת חכמים: אברך תלמיד חכם מבני ברק בשנות ה-40 לחיו חסך ברגע האחרון 30 אלף שקל בזכותו שנשמע לעצתו של מרן שר התורה הגר"ח קנייבסקי.

לפני כחודש, חש האברך בכאבים עזים בגבו, הוא הגיע לבית החולים בקרבת מקום מגוריו ושם נאמר לו כי יאלץ לעבור ניתוח רפואי.האברך התחבט האם ללכת לרופא פרטי מיקצועי או שמא יזדקק לבצע את הניתוח בבית החולים בארצות הברית ללא עלות כספית.

בשל הכאבים העזים הוא לא יכול היה לצאת מביתו, וכך, ניסה ליצור קשר עם ביתו של מרן הגר"ח קנייבסקי אך כל הניסיונות נכשלו, בכל פעם שהתקשר, מרן הגר"ח היה שקוע בלימוד  והשיחה לא התאפשרה.

מועד הניתוח התקרב ומיודעינו נסע לבית החולים  שם יועד לו ניתוח בידי רופא פרטי, עלות הטיפול נאמדת בסך כ-30 אלף שקלים, רגע לפני שהוא נכנס לחדר הניתוח הוא ביקש מבני משפחתו ליצור קשר עם בית הגר"ח ולנסות שוב "אולי יענה", ואכן, לאחר כחודש של נסיונות עקרים השיחה נענתה, מעבר לקו ענה אחד מבני הבית  שנשאל:"האם לבצע את הניתוח בבית החולים ללא עלות כספית או שמא להיכנס לרופא הפרטי? הגר"ח השיב "שיבצע את הניתוח בבית החולים בארה"ב ויראה ישועות":

האברך הנרגש מספר ל'קוקר' על השתלשות האירועים, "הודעתי לרופא על ביטול הניתוח ונסעתי לבית החולים בארצות הברית עם חששות כבדים אך עם אמונה יוקדת בליבי", הוא מתאר.

האברך מספר על הרגע שבו נותר המום, "אני נכנס לחדר הניתוחים ומזהה את הרופא…. אותו רופא פרטי שהיה אמור לנתח בישראל תמורת 30 אלף שקלים, השתוממתי".

הניתוח עצמו עבר בהצלחה, והאברך הבני ברקי הודה בהתרגשות למרן הגר"ח על ברכתו ועיצתו שהרי כבר נאמר,"כל הנוטל עיצה מן החכמים אינו נכשל".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.