ברוך אידינג ואודליה בכר ייטמנו הערב

בהוראת בג"ץ: 2 הגופות של בני הזוג שחזרו בשאלה שוחררו לקבורה.

 

קצין החקירות של משטרת אילת הודיע בשעה האחרונה לרכז המחלקה המשפטית של זק"א כי 2 הגופות של בני הזוג שחזרו בשאלה משוחררות לקבורה.

הלוויתו של ברוך אינדיג תתקיים בשעה 18.30 בבית העלמין סגולה בפתח תקווה.

במקביל, הלוויתה של אודליה בכר תתקיים בשעה 18.00 בבית ההספד הספרדי בהר המנוחות ירושלים

מיכאל גוטוויין רכז המחלקה המשפטית מסר בתגובה: בג"ץ קיבל את העתירה של ארגון זק"א וקבע כי גופותיהם של ברוך אינדיג ואודליה בכר ז"ל שנמצאו בחדר מלון באילת לא ינותחו, זאת לאחר שבני משפחותיהם המתגוררים במודיעין עילית התנגדו לבקשת המשטרה. מאחר ואין חשוד  שלישי שכביכול גרם למוות של שני הגופות.

 

המשטרה ביקשה מבג"ץ עיכוב של 72 שעות  לביצוע ההלוויה לצורך השלמת חקירה אך עו"ד דרור שוסהיים התנגד .

אינדיג כתב שירה, ופרסם סטטוס שעשוי היה להדליק כמה נורות אדומות. "אני רק רוצה לשמוח, אני רק רוצה להיות מאושר. אבל תמיד יש הילה כזאת של עצבות ובדידות כשאני לבד. אני חושב, והפעם באמת, אולי אין לי מקום יותר בעולם הזה? אולי אני באמת מיותר כל כך שפשוט חבל לבזבז עלי משאבים? אני יודע שאת או אתה שקוראים את זה עכשיו מזדעזעים קצת, אפילו אולי תנסו לדבר ולעודד אותי אבל אני בטוח שעוד חמש דקות, גג חמש עשרה, כבר לא תזכרו אותי. כבר לא תרגישו שמשהו לא טוב קורה.

 

"אני יודע שיש לי לב טוב, שיש לי לב זהב אפילו, שאני מצחיק, שאני יודע לשמח אחרים, ולתמוך, לעודד… אז למה כלפי עצמי אני לא מוצא את הפינה הזאת? למה כשאני חושב על עצמי אני מרגיש רק רחמים מסכנים של אדם בודד? תגידו לי רק מה העולם יפסיד כשלא אהיה קיים יותר? מה?".

חייל ששירת איתו בגל"צ, סיפר לוואלה: "הוא הפיק תכניות במחלקת הבידור והיה חלק ממחלקת השיווק בתחנה. כששירת בתחנה חבש כיפה שחורה וחי אורח חיים חרדי. לאחר מכן חזר בשאלה. אחרי השירות שלו כשהתפרסמו החשדות נגדו שהתחזה וגנב תמונות של בחורות  או משהו כזה, כולם היו בשוק. היה איש לא רגיל, אבל נחמד. לפחות בצבא".

משה מלאך, גיסו של ברוך אידינג, העניק ריאיון לחדשות 2 Online בו טען כי הוא לא מאמין שמדובר ברצח – או בהתאבדות. "בן אדם שהחיים לפניו, שהכל מתוכנן, הכל נשמע יציב ורגוע", סיפר מלאך על אינדיג. "הוא עשה הכול כדי להראות שהוא אוהב את החיים וחיי את החיים, אדם כזה לא הולך וגומר את עצמו ככה עם ארוסתו".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. זאת לא אודליה בתמונה, היא לא ממודיעין עילית ולמה הכרחי לכתוב בכותרת שהם חזרו בשאלה?

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב