ברוך מרזל במכתב פתוח לנשיא צרפת

בעקבות אירועי הטרור האחרונים שלח פעיל הימין הקיצוני מכתב עם הצעה מקורית לנשיא הצרפתי. המכתב המלא – בפנים {"האסימון לא נפל אצלכם"}

הטרור מכה באירופה: בעקבות הפיגועים האחרונים בפריז שיגר הבוקר פעיל הימין הקיצוני, ברוך מרזל, מכתב ובו הצעה מקורית לנשיא צרפת. להלן המכתב המלא:

אני כותב אליך כיהודי הגר בארץ-ישראל בעיר האבות, חברון. מדי יום אני מתפלל במערת המכפלה, שם קבורים אבותינו הקדושים אברהם יצחק ויעקב . בליל שבת האחרון סיפר לי אחד החיילים ששומר על המערה מפני מוסלמים מאותו הסוג שתקפו אתכם, שבצרפת הייתה סדרת פיגועים ומתו מעל מאה צרפתים. מכיוון שאני שומר שבת, לא יכולתי להתחבר לאמצעי תקשורת כלשהו, ולכן לא ידעתי פרטים מעבר למה שאמר לי החייל. אמרתי לעצמי – כעת בוודאי יבינו שהאיסלם הכריז מלחמה בעולם המערבי, הכולל את צרפת וישראל, ועלינו להכריז מלחמה באיסלם, כמובן – בחלק האלים שבו.

במוצאי שבת פתחתי רדיו, ושמעתי אותך מדבר על כך ש"אין לצרפת מלחמה נגד האיסלם", אלא רק נגד אותו ארגון טרור. הבנתי, שהאסימון עדיין לא נפל אצלכם, כפי שלצערי ההנהגה בישראל עדיין לא מבינה שזוהי מלחמה דתית, שמאמיני האיסלם מאמינים שעליהם להשליט את חוקי השריעה על כל העולם, ושהדרך האיסלמית לעשות זאת היא באמצעות החרב. עד שאצלנו ואצלכם לא יבינו זאת, דמנו ימשיך להישפך ברחובות.

לפי שמועות שהגיעו לאוזני, מאחורי הפיגועים אצלכם גם כן עומדים אותם ערבים מוסלמים, אף שאתה מעדיף לייחס זאת ל"טרור" הנצחי – "טרור" שאין לו כתובת. מכיוון שאינך מעוניין להכיר בכך שהכתובת קיימת והיא כתובה באותיות של דם, אני מוכן להציע לך הצעה. יש כאן בארץ כמה מיליוני ערבים מוסלמים, אשר לטענתך אין כל מלחמה איתם, כפי שציינת, ולא רק זאת, אלא שאתם, הצרפתים, משתדלים לפעול עבורם כדי שאנחנו נוותר על ארצנו ולהם תהיה מדינה. אני מציע שאתה, שכל-כך אוהב אותם וסומך על רצונם הטוב, תיתן להם מדינה בצרפת, אנחנו נשלח לך את אותם ערבים מוסלמים ואז תוכל להיווכח האם חלה עליה במספר הפיגועים בצרפת, או שמא אין קשר בין הדברים, שכן כדבריך, פיגועים אינם מבוצעים על-ידי מוסלמים, כי אם על-ידי דעאש, ורק מולם צריך להילחם. מעניין יהיה לראות כמה פיגועים תספרו אז בצרפת, וכמה נספור כאן בישראל אחר ביצועו של אותו מיזם.

אני מצפה בקוצר רוח לתשובתך על הצעתי הנדיבה להעשיר את צרפת בעוד כמה מיליוני ערבים מוסלמים מאותו זן משובח הקרויים "פלסטינים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.