ברוך מתיר אסורים: יונתן פולארד שוחרר מהכלא

אחרי 30 שנה: אסתר פולארד עדכנה לפני זמן קצר את אנשי המטה לשחרור פולארד כי הוא כבר מחוץ לכלא. , בנוסף , ייאסר על פולארד להתחבר לרשת האינטרנט והוא לא יוכל לעלות לישראל. זאת, למרות בקשות שהועברו לממשל האמריקני.

ברוך מתיר אסורים: האסיר ג'ונתן פולארד שוחרר לאחר 30 שנה בכלא האמריקני. פולארד נכלא לאחר שהורשע בריגול למען ישראל.

המטה לשחרור ג'ונתן פולארד פרסם בצהריים (שישי) תמונה של ג'ונתן ושל רעייתו אסתר, בדירה שאליה הגיע המרגל היהודי שעות לאחר שחרורו מהכלא בתום 30 שנות מאסר. בני הזוג צפויים לשהות בדירה בשבת הקרובה. "יונתן ואסתר מלאי תחושת הכרה טובה למי שפעלו למען שחרורו במהלך השנים", נמסר מהמטה שעומד עמו בקשר.

שהחיינו וקיימנו והגענו לזמן הזה", אמר יושב ראש הכנסת יולי (יואל) אדלשטיין. "אני שולח ליונתן חיבוק חם, מנחם ואוהב בשמי ובשם כנסת ישראל"

פולארד משתחרר היום(שישי) ממתקן הכליאה "באטנר" בצפון קרוליינה שבארה"ב ויחל בחיים חדשים תחת מגבלות חמורות ובין היתר ייאסר  עליו לעלות לישראל

פולארד, ריצה עונש מאסר עולם לאחר שהואשם בריגול חמור למען ישראל.

פולארד יתרחק מכלי התקשורת ויתגורר בבית בניו יורק –  כמו כן ייאסר עליו לצאת מארה"ב למשך 5 שנים, בנוסף , ייאסר על פולארד להתחבר לרשת האינטרנט והוא לא יוכל לעלות לישראל. זאת, למרות בקשות שהועברו לממשל האמריקני.

ראש הממשלה בנימין נתניהו בירך היום (שישי) על שחרורו של ג'ונתן פולארד. "העם בישראל מברך על שחרורו של ג'ונתן פולארד. כמי שהעלה את עניינו במשך שנים רבות בפני נשיאי ארצות הברית, ייחלתי ליום הזה. לאחר שלושה עשורים ארוכים וקשים מתאחד ג'ונתן סוף סוף עם משפחתו. אני מאחל ליונתן שהשבת הזו תעניק לו אושר ושקט שיהיו סימני דרך להמשך חייו".

 

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.