"ברוך מתיר אסורים": שמחה פורצת גבולות בכל רחבי העולם

אלפי חסידי חב"ד בכל עיר ועיר, ובכל קהילה וקהילה, פרצו בריקודי שמחה עם היוודע דבר שחרורו המפתיע של האסיר ר' שלום רובשקין לאחר שטראמפ קצב את עונשו. צפו

אלפי חסידי חב"ד בכל עיר ועיר, ובכל קהילה וקהילה, פרצו בריקודי שמחה עם היוודע דבר שחרורו המפתיע של האסיר ר' שלום רובשקין לאחר שטראמפ קצב את עונשו. " ברוך מתיר אסורים", בירך האסיר המשוחרר לפני המוני בני קהילתו פרצו בריקוד סוער.

באתרי חב"ד סיקרו בהרחבה את גודל הנס, באתר חבד אינפו נכתב:  "הלילה המרגש הזה היה ללא ספק כאשר חתן השמחה ר' שלום מרדכי רובשקין הגיע לבית חיינו, להודות לרבי מלך המשיח על הנס הגדול של יציאתו מבית האסורים. במקום חיכו אלפים שרקדו בשמחה רבה, תושבי השכונה ורבים מהשכונות הסמוכות".

רובשקין מברך ברוך מתיר אסורים -צפו

בשבוע שעבר אמרה רעייתו לאה רובשקין בראיון לעיתון 'בתוך המשפחה' כי, "במכונית שלנו נמצאים בקביעות פריטי הלבוש של בעלי – כובע, חולצה לבנה וחליפה ארוכה. אני תמיד מוכנה ומזומנה לקבל את השיחה שהוא משתחרר הרגע! אנחנו בכוננות גבוהה ומאמינים שזה יכול לקרות בכל רגע!".

בהודעה מטעם הבית הלבן נמסר כי "רובשקין ריצה יותר משמונה שנות, מאסר, עונש שרבים כינו 'מוגזם, לאור הפער בין גזר הדין שהוטל עליו לבין גזרי דין שהוטלו בגין פשעים דומים".

בהודעה נמסר עוד כי "פעולה זו אינה חנינה נשיאותית. היא אינה מבטלת את הרשעתו של מר רובשקין. החלטתו של הנשיא התבססה על הבעת תמיכה מטעם חברי קונגרס וחתך רחב בקרב הקהילה המשפטית".

המשיח לא הגיע, אבל בחב"ד חוגגים הלילה את שחרור האסיר רובשקין א…

המשיח לא הגיע, אבל בחב"ד חוגגים הלילה את שחרור האסיר רובשקין אותו חנן טראמפ

‎Posted by ‎אקטואליק – Actualic‎ on‎ יום רביעי 20 דצמבר 2017

צפו בתיעוד – צילום שימי קוטנר, COL חב״ד און ליין

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הלא אמרתי לכם אל תחטאו בילד וגם דמו הנה נדרש... בד"ה תדהמה שזפתנו מהאסון הכבד לחברינו וידידנו הנערץ ירא אלוקים עוסק באורייתא תדירא ופועל ידיו תרצה בהצלת נפשות ישראל משמד הצהל"י במסירות נפש ביום ובלילה בכל עת וזמן, ולשמור משמרת להקודש והיקר לנו זוהי התורה והמצוות של הבחורים והאברכים שנעצרו בכלא הצבאי על זאת שרוצים להישאר נאמנים להשם ולתורתו, ויתד להציל את היהדות לבנות ישראל אשר הצבא רודף אחריהם להפילם לשאול רח"ל. הלא אמרתי לכם אל תחטאו בילד וגם דמו הנה נדרש. הרב החסיד ר' ונוות ביתו תחי' שליט"א ישעי' אשר זעליג מרגליות בהלקח מאתם בנם מחמד עיניהם תינוק של בית רבן זך ונקי שלא טעם טעם חטא בפתאומיות בימי חנוכה המאירים "הילד ישראל ז"ל" ת.נ.צ.ב.ה. נסתרים דרכי השם וכל דרכיו חסד ואמת וככתוב בתהילים יקר בעיני השם המוותה לחסידיו וצריך כל אחד לפשפש במעשיו ולהתחזק על הפרט ועל הכלל ולהרבות פעלים להצלת אחינו בשרינו מן השמד הנורא וכמאמר הכתוב הלא אמרתי לכם אל תחטאו בילד וגם דמו הנה נדרש. ומשתתפים אנו באבלם וצערם ומשגרים אנו את תנחומינו מעומקא דליבא המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד יתן השם ולא ישמע עוד שוד ושבר בגבולינו ושתתבטל מלכות הרשעה עם כל גזירותיה ונזכה לביאת משיח צדקנו במהרה בימנו אמן. הלא אמרתי לכם אל תחטאו בילד וגם דמו הנה נדרש.

  בד"ה
  תדהמה שזפתנו מהאסון הכבד לחברינו וידידנו הנערץ ירא אלוקים עוסק
  באורייתא תדירא ופועל ידיו תרצה בהצלת נפשות ישראל משמד הצהל"י
  במסירות נפש ביום ובלילה בכל עת וזמן, ולשמור משמרת להקודש והיקר
  לנו זוהי התורה והמצוות של הבחורים והאברכים שנעצרו בכלא הצבאי על
  זאת שרוצים להישאר נאמנים להשם ולתורתו, ויתד להציל את היהדות לבנות ישראל אשר הצבא רודף אחריהם להפילם לשאול רח"ל. הלא אמרתי לכם אל תחטאו בילד וגם דמו הנה נדרש.

  הרב החסיד ר' ונוות ביתו תחי' שליט"א ישעי' אשר זעליג מרגליות בהלקח מאתם בנם מחמד עיניהם תינוק של בית רבן זך ונקי שלא טעם טעם חטא בפתאומיות בימי חנוכה המאירים "הילד ישראל ז"ל" ת.נ.צ.ב.ה.

  נסתרים דרכי השם וכל דרכיו חסד ואמת וככתוב בתהילים יקר בעיני השם המוותה לחסידיו וצריך כל אחד לפשפש במעשיו ולהתחזק על הפרט ועל הכלל ולהרבות פעלים להצלת אחינו בשרינו מן השמד הנורא וכמאמר הכתוב הלא אמרתי לכם אל תחטאו בילד וגם דמו הנה נדרש.

  ומשתתפים אנו באבלם וצערם ומשגרים אנו את תנחומינו מעומקא דליבא
  המקום ינחם אתכם בתוך שאר אבלי ציון וירושלים ולא תוסיפו לדאבה עוד
  יתן השם ולא ישמע עוד שוד ושבר בגבולינו ושתתבטל מלכות הרשעה עם כל
  גזירותיה ונזכה לביאת משיח צדקנו במהרה בימנו אמן.
  הלא אמרתי לכם אל תחטאו בילד וגם דמו הנה נדרש.

  הלא אמרתי לכם אל תחטאו בילד וגם דמו הנה נדרש |
  הגב