בריאות בכוס תה, חליטה של ג'ינג'ר וכורכום

בעשורים האחרונים, הרפואה המודרנית החלה לזהות את חשיבותו של הכורכום והג'ינג'ר המשמשים למניעה וטיפול במחלות שונות, מלאים ביתרונות בריאותיים ומשמשים כמעין ארון תרופות מהטבע, חליטה בריאותית בכוס תה

תבלין הכורכום בשילוב עם הג'ינג'ר, יוצר משקה טבעי המשלב שמנים אתריים טבעיים הנמצאים בג'ינג'ר ומשתלבים בצורה הרמונית עם יתרונותיו של הכורכום הידוע גם כ-"תבלין החיים".

בעשורים האחרונים, הרפואה המודרנית החלה לזהות את חשיבותו של הכורכום, וכיום ניתן למצוא למעלה מ 3000 מחקרים הבודקים את תכונותיו הרפואיות של הכורכומין ,מהם עולה כי הכורכום משמש למניעה וטיפול במחלות שונות. שורש הג'ינג'ר מצטיין אף הוא ביתרונות בריאותיים רבים, והוא משמש כמעין ארון תרופות מהטבע. בנוסף, הג'ינג'ר הוא מקור טוב לוויטמינים ומינרלים.

חליטת צמחים ג'ינג'ר וכורכום

 

הג'ינג'ר – מכיל רכיב כימי ייחודי שנותן לו את טעמו ואחראי למרבית יתרונותיו הבריאותיים, ג'ינג'רול. רכיב זה הוא קרוב משפחה של הקפסאיצין והפפרין, החומרים הפעילים בפלפל הצ'ילי ובפלפל השחור, וכאמור הג'ינג'רול הוא זה שמעניק לשורש הזנגביל את טעמו החריף-מרענן. לאחר בישול או ייבוש, תהליכים כימיים מביאים להפקתם של שני רכיבים כימיים נוספים, זינגרון, ושוגאול. שלושת הכימיקלים האלה נחקרו במגוון תחומים ונמצאו כבעלי השפעות חיוביות על שלל בעיות רפואיות בגוף האדם.

כורכום – הוא אחד מצמחי המרפא הנחקרים יותר בעשורים באחרונות. מחקרים קליניים שנערכו בארץ ובעולם אוששו את התכונות שיוחסו לו ברפואה המשלימה ואף מצאו תכונות מרפא נוספות:

לכורכום תכונות אנטי-סרטניות. הוא מגן על הגוף מפני התפתחות סרטן מסוגים שונים (כמו סרטן השד, סרטן הערמונית וסרטן העור). המחקרים שנערכו בארץ התמקדו למשל בסרטן הלבלב

הכורכום מועיל לכבד – גם כשמדובר על כבד שומני וגם כשיש עליה בתפקודי הכבד בדם.

השפעתו המטיבה על הכבד תורמת להורדת רמות הכולסטרול בדם.

התכונות אנטי-דלקתיות של השורש, הופכות אותו ליעיל בטיפול בדלקות פרקים ובדלקות מעי כמו קרון וקוליטיס.

מחקר שהשווה כורכום לתרופות שהכילו איבופרופן, הראה השפעה דומה של השורש בשיכוך כאב.

מחקרים חדשים מראים שיש לו השפעה מיטיבה על חולי סוכרת, פיברומיאלגיה ואפילו אלצהיימר.

התה של פומפדור עשויות מחומרי גלם מובחרים, הנבחרים בקפידה ועוברים הישר מהקטיף למעבדות בגרמניה, לבדיקות מקיפות כחלק מתהליכי בקרת איכות מחמירים. התוצאה: תערובת תה / חליטה הרמונית באיכות בלתי מתפשרת ומושלמת.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.