הרב מרגולין: "פתחנו את ביהכ"נ חרף המצור" (וידאו)

שלושה צעירים ישראלים תיעדו את עצמם ברחבי בריסל הריקה מאדם, הרשויות בבלגיה העלו את רמת הכוננות לדרגה 4 הכי גבוהה , טנקים חיילים ורכבים צבאיים רבים מציפים את הערים בריסל ואנטווערפן, מנכ"ל איגוד הארגונים היהודיים בבריסל הרב מרגולין סיפר בתיעוד שהחליט לפתוח את בית הכנסת למרות שאנשים נמנעים לצאת מהבתים "מתוך אמונה שהחיים חייבים להמשיך כרגיל. {בריסל הנצורה}

שלושה צעירים ישראלים תיעדו את עצמם ברחבי בריסל הריקה מאדם, הרשויות בבלגיה העלו את רמת הכוננות לדרגה 4 הכי גבוהה , טנקים חיילים ורכבים צבאיים רבים מציפים את הערים בריסל ואנטווערפן, מנכ"ל איגוד הארגונים היהודיים בבריסל הרב מרגולין סיפר בתיעוד שהחליט לפתוח את בית הכנסת למרות שאנשים נמנעים לצאת מהבתים "מתוך אמונה שהחיים חייבים להמשיך כרגיל.

צפו:

כזכור, לפני כשבועיים טרוריסטים החלו במתקפת טרור על פריז שבצרפת, מעל 130 בני אדם נהרגו במתקפה ועוד מאות נפצעו, המחבלים הגיעו מבלגיה, על יד בריסל, משהבינו באירופה שהמלחמה עם דאע"ש מתנהל בתוך ביתם, החלו להציף את רחובות העיר גם בצרפת כמו בלגיה וגרמניה בכוחות צבא רבים.

היום פורסם כי רק לפני שבוע, תכננו מחבלים לפוצץ אצטדיון בברלין בעיצומו של משחק כדורגל, למרבה המזל, הם נעצרו והמזימה סוכלה בטרם יצאה אל הפועל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.