ברית האחים: הליכוד מתכנן להרוס לבנט את הברית עם לפיד

   הפגישה לילית שנערכה בביתו של לפיד על כוס תה ומבחר עוגיות החזירה את ברית האחים חזרה.  על השולחן עלה חוק הגיוס, יוקר המחיה,  בתחילת השבוע התבטאו אנשי יש עתיד והבית היהודי באופן מאוד ברור בנוגע לחוק ברית הזוגיות של יש עתיד וטענו שהחוק יעבור ללא כל בעיה. ,

 גורמים בכירים בסביבת בנט אמרו למעריב כי יש במפלגה נכונות לבדוק מתווה של שותפות אזרחית  "החוק כרגע כולל כמה בעיות, ולכן נקים צוותים מכל מפלגות הקואליציה כדי להגיע להסכמות," הסבירו הגורמים. ואכן צוות כזה כבר הוקם והוא יכלול את השר שי פירון מיש עתיד,סגן שר הדתות אלי בן דהן .   ביש עתיד הגיבו "אף אחד לא ילך פה בכוח כי אי אפשר ללכת בכוח," הסבירו שם. "זה רק מתחיל וזה ייקח עוד זמן."

   באופן מפתיע, דווקא בליכוד מתכננים להרוס ללפיד את החגיגה "ברית הזוגיות היא ניסיון נואש של יש עתיד לייצר אג'נדה אחרי שחוק הגיוס לא הצליח להעלים את הגזירות שהטיל לפיד בתקציב," הטיח בכיר בליכוד. "כל המהלך הפוליטי שלהם נפל אחרי שאנחנו לא התייחסנו לנושא, ומצד שני פגישת בנט לפיד הורידה את הלהבות מהצד של הבית היהודי, וכך נעלם כל אפקט הרעש שקיוו לייצר ביש עתיד."  הליכוד לדברי אותו בכיר למעריב לא יתמוך בחוק.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.