ברית ברחמסטריווקא לאחר 50 שנה – צפו בתמונות והאזינו לברכת האדמו"ר "שבירך את אלו שלא זכו עדיין לברית משלהם" – בלעדי

אלפי חסידים השתתפו והתרגשו בשמחה הגדולה של מעמד הברית לנכד הראשון של האדמו"ר מרחמסטריווקא, בן לחתנו רבי שמואל אבא, הברית התקיים ביום שישי שעבר בהיכל בית המדרש הגדול, בהשתתפות האדמו"ר מתו"א וראשי אלפי ישראל שיחי'. לרך הנולד נקרא השם בישראל ישראל מרדכי ני"ו,

האדמו"ר שליט"א אשר היה שמח ומרוגש במיוחד ממעמד הברית לנכדו הראשון לאחר 50 שנה לערך שלא התקיים מעמד כזה בהיכל רחמסטריווקא, דיבר משיחות קדשו בברית לפני קהל האלפים והודה לה' על כל הטוב אשר גמל אותו: "הנחת רוח היותר טוב להשם יתברך הוא בעשיית ברית מילה, כל קיום העולם היה ברית מילה, אם לא בריתי יומם ולילה, ושמח אני שזכינו לקיים זאת".

האדמו"ר אף הוסיף באיחולים לכל מי שלא זכה עדיין לעשות ברית לבנו שיזכה במהרה לכך: "ה' יעזור שלכולם יושפע השפעות טובות, מי שאין לו ילדים יושפע בבנים ובני בנים, ומי שלא קיים עדיין ברית יזכה לבני חיי ואריכי, ולהשפעות טובות לכל הנמצאים כאן, ולכל ישראל, השפעות טובות ברוחניות וגשמיות, בברית נפתחים כל השערים והעולמות, ויהא רעווא מן קדם שמיא שמשפע שמחה זו יושפע לנו ולכל ישראל השפעות טובות, ורוב נחת מכל יוצ"ח מתוך מנוחת הנפש, ישועה בכללות ופרטות ופרטי פרטות לכל יהודי מה שצריך להיוושע בקרוב בגאולה שלימה במהרה בימינו", סיים האדמו"ר. וכל הקהל העצום שאג אמן על ברכתו.

צפו בתמונות בלעדיות
והאזינו לברכת האדמו"ר במעמד הברית:

צילום תמונות כתב קוקר
ברית נכד אדמו''ר רחמסטריווקא רחמסטריוקא (4)

ברית נכד אדמו''ר רחמסטריווקא רחמסטריוקא (1)

ברית נכד אדמו''ר רחמסטריווקא רחמסטריוקא (2)

ברית נכד אדמו''ר רחמסטריווקא רחמסטריוקא (3)

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.