ברנז'ה: העיתונאים החרדים בהשקת ׳אוטונומיות׳

אתמול התקיים ברידינג בתל אביב טקס השקת הסידרה ׳אוטונומיות׳. צפו בתיעוד

אתמול התקיים ברידינג בתל אביב טקס השקת הסידרה ׳אוטונומיות׳ שעוסקת שוב בחברה החרדית שהפכה לאוטונומיה משלה עצמה בשל רצון הרבנים להפריד את החרדים מהחילונים.

בהשקה השתתפו השחקן שולי רנד שמשחק בסדרה, העיתונאים: ישראל כהן, איציק אוחנה, ארי גלהר, שלומי קוק (חבר ילדות של יונתן אינדורסקי), ניסים פרץ, יעקב גרודקה, ומלך הסלולר במגזר החרדי ישראל רויכר.

הסיפור של אוטונומיות שתשודר ב-HOT

שנת 2018. שלושים שנה לאחר מאורעות תשמ"ט העקובים מדם, ישראל קרועה ומפולגת בין המדינה החילונית שבירתה תל אביב, לבין האוטומיה החרדית בירושלים, ביניהן מפרידה חומה. כל אחד מאזרחי ישראל נדרש להחליט אם הוא מעוניין להפוך לתושב של האוטונומיה החרדית, או נשאר בתחום שיפוטה של ישראל החילונית. מדינת ישראל נותרה מדינה שיש בה חופש ופולחן דת, אבל הדת הופרדה מן המדינה לחלוטין.

בְּרוֹידֶא (אסי כהן), מאכער חרדי המתגורר באוטונומיה החרדית ומתפרנס מהברחות קטנות ואסורות בין המדינה החילונית והאוטונומיה החרדית, מקבל הצעת עבודה שתשנה את חייו: לחטוף ילדה קטנה עליה מתנהל מאבק משפטי בין שתי משפחות– חרדית וחילונית, ולהעביר אותה מהמדינה החילונית לטריטוריה החרדית. הסאגה המשפטית שמוגדרת כ״משפט שלמה המודרני״, ובעקבותיה חטיפתה של הילדה, מעוררות סערה דרמטית שמאיימת לקרוע לגזרים את הסטטוס-קוו הטריטוריאלי. האש שבה להבעיר את המדינה כולה ומלחמת אחים נראית קרובה מתמיד. מבין השברים, החומות והקרעים עולים אהבה גדולה וגעגועים הביתה.

צפו בגלריה

 

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. סדרה מוזרה מאד

  סדרה טיפשית מאד חבל על שולי רנד שמשתתף בסדרה כזאת מוזרה

  נועם |
  הגב
 2. חילול השם

  בושה וחרפה שאתם משתתפים בכאלה אירועים

  חיים אנדורסקי |
  הגב