ברקוביץ מצהיר: "אנסה לשכנע את חסידי גור להצביע לי"

"אנסה לשכנע את הציבורים שלא תמכו בי להצביע לי עכשיו – אדבר גם עם חסידות גור", כך אמר הלילה עופר ברקוביץ' שיתמודד בסיבוב השני מול משה ליאון

עופר ברקוביץ', המועמד לראשות העיר ירושלים, מתחיל להיערך לסיבוב השני בבחירות שיתקיים בעוד שבועיים מול המועמד המתחרה משה ליאון, שעלה גם הוא לסיבוב השני.

"אנסה לשכנע את כלל הציבורים שלא תמכו בי להצביע לי עכשיו, אדבר גם עם אנשי חסידות גור", אמר ברקוביץ' לגלי צה"ל. ברקוביץ התחייב כי "המשא ומתן עם החרדים לא יעלה את מתחם מחנה יהודה לדיון. השוק יישאר פתוח.

"הוכחנו שהציבור הירושלמי לא מקבל הנחתות מלמעלה. שחיבור של חילונים, חרדים, ימנים, שמאלנים, מבוגרים וצעירים הוא מסר חזק מאוד לציבור הישראלי ואנחנו הולכים לנצח בסיבוב שני", הוסיף ברקוביץ.

משה ליאון שהגיע לפנות בוקר למטה הבחירות שלו בשכונת תלפיות, אמר למאות הפעילים: "התוצאות נהדרות. אני וחבריי שמחים ומאושרים. אני לא סתם אומר את זה הרבה זמן, ירושלים היא אהבת חיי וננצח בסיבוב השני.

"ירושלים לא מוענקת בקלות, צריך לעבוד על זה קשה ואני בטוח שבסופו של התהליך הזה בעוד שבועיים נחגוג את ניצחוני. ממחר בבוקר נשב יחד כל הסיעות ונתחיל את הקמת הקואליציה הבאה של ירושלים. אני מבטיח שבעוד 5 שנים ירושלים תהיה במקום אחר", הוסיף משה ליאון.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. טוב מאד. נקמה בליטאים. שהחסידים ילכו עם ברקוביץ כי ליאון לא מחליט. ליברמן לא מת על החרדים

  ודרעי לא מעניינים אותו החרדים אלא רק דרעי מעניין אותו. ברקוביץ יתן לחרדים מה שיבטיח. לאון יתן את מה שליברמן ודרעי יחליטו. ואנחנו יודעים שהם מבטיחים אבל לא מבטיחים לקיים (ראו ערך דברי ליברמן לגבי הערבים בעזה)
  אין שום סיבה לתת את ירושלים לליאון ורק משום שמערכת הבחירות הזאת לא אמיתית!!!!! גם אם אלו התוצאות צריך לבדוק טוב טוב איך זה קרה.
  מערכת הבחירות הזאת היתה מלחמת הליטאים (יענקוש ילד מתרברב) ןהגדולים שידעו שזה לא מילים של הרב קנייבסקי ולא צעקו נגד זה אלא נגררו . כמו שהלכה היא שעשו שונא ליעקב כך זה הליטאים שגאווה היא נר לרגלם כלפי החסידים. וכן זה מתחיל מהראש.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב