ברקת התפקד לליכוד: "איני יכול לעמוד כצופה מן הצד"

בסרטון שהוא פרסם הבוקר בעמוד הפייסבוק שלו הודיע ראש עיריית ירושלים על התפקדותו לליכוד תוך שהוא קורא לתומכיו גם לעשות זאת. ברקת הדגיש כי ישלים את הקדנציה הנוכחית בעיריית ירושלים, המשמעות: הוא לא יתמודד בפריימריז הקרוב מול נתניהו

דרמה בליכוד: ראש עיריית ירושלים, ניר ברקת, הודיע הבוקר כי הוא התפקד לליכוד וקרא לתומכיו ולעוקביו להצטרף אליו.

את הדברים פרסם ברקת בסרטון בפייסבוק בו אמר, בין היתר: "לפני 15 שנה עזבתי את כל עסקיי כדי לשרת את ירושלים במשכורת של שקל לשנה. מתוך אותה תחושת שליחות ואחריות לעתיד מדינת ישראל אני מתפקד הבוקר לליכוד.

במערכות הבחירות האחרונות התייצבתי ותמכתי בראש הממשלה ובליכוד. כמי שמאמין בשמירה על ארץ ישראל וירושלים מאוחדת, חיזוק הביטחון וצמצום פערים חברתיים, איני יכול לעמוד כצופה מהצד. התפקדות גדולה לליכוד תזרים דם חדש ורוח חדשה ותחזק את המנהיגות שבאה לשרת את הציבור ללא שיקולים זרים. ההתפקדות תחזק גם את ירושלים ותאפשר לה לקבל את המקום הראוי לה בחלוקת המשאבים הלאומי.

ירושלים היא משימת חיי. יש לנו עבודה לעשות ואמשיך לשרת את ירושלים כראש העיר לפחות עד סיום הקדנציה הנוכחית. בעתיד אקבל החלטה אם להתמודד שוב או להמשיך לשרת את הציבור ברמה הלאומית".

הכותרות המרכזיות שעולות מהצהרת ברקת הן א. ברקת מודה לראשונה כי פניו לעבר המגרש הלאומי, לרבות התמודדות על ראשות הליכוד. ב. ברקת מתכוון להשלים קדנציה בירושלים, מה שמלמד על כך שהוא לא יתמודד מול רה"מ נתניהו בפריימריז הקרובים.

"אך טבעי הוא שראש עיר הבירה שלנו יהיה חבר במפלגה של המחנה הלאומי…הצטרפותו של ראש עיריית ירושלים לשורות הליכוד מבטאת את החיבור העמוק הזה של תנועת הליכוד לירושלים והיא מחזקת גם את הליכוד וגם את ירושלים. כשר ירושלים נמשיך לשתף פעולה עם ראש העיר בפעילות היומיומית למען פיתוחה ושגשוגה קידום של ירושלים", הגיב השר זאב אלקין, שהתעמת עד לאחרונה עם ברקת, להודעתו של ברקת.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.