ברקת וליאון חתמו: "מצטרף לקואליציה"

כעת זה רשמי: יו"ר סיעת 'הליכוד-ביתנו' וחבר מועצת העיר ירושלים, משה ליאון, מצטרף לקואליציה העירונית ולסיעתו של ניר ברקת – 'ירושלים תצליח'. הבוקר חתמו השניים

כעת זה רשמי: יו"ר סיעת 'הליכוד-ביתנו' וחבר מועצת העיר ירושלים, משה ליאון, מצטרף לקואליציה העירונית ולסיעתו של ניר ברקת – 'ירושלים תצליח'. הבוקר חתמו השניים.

מדובר כפי הנראה בברית פוליטית חדשה בין שני יריבים גדולים, אביגדור ליברמן וניר ברקת שניהלו קרב מר בבחירות האחרונות לראשות העיר, כשליברמן פעל להדחת ברקת ולבחירתו של ליאון, איש אמונו.

במסגרת ההסכם יחזיק ליאון בתיק המינהלים הקהילתיים, ישמש כיו"ר הוועדה למינהלים קהילתיים וכיו"ר הסיעה המשותפת. יעל ענתבי תמשיך להחזיק בתפקידיה במועצת העיר בהם תיק התכנון, מיגור אלימות וכן אומנות במרחב הציבורי ותמונה לסגנית ראש העיר עם פרישתו של מ"מ וסגן ראש העיר קובי כחלון מהעירייה בנובמבר הקרוב (מינוי אותו היתה אמורה לקבל על פי ההסכמים הקואליציוניים בחודש מאי הבא).

ראש העיר ניר ברקת: "אני מברך את משה ליאון על הצטרפותו לקואליציה ולסיעת 'ירושלים תצליח' בראשותי, בפנינו עומדים אתגרים גדולים להמשך צמיחתה ושגשוגה ירושלים בהם הגדלת תקציבי הממשלה, שיפור איכות החיים בתחומים השונים וההשקעות בשכונות העיר. אני בטוח שליאון יתגייס בכל כוחו וניסיונו לסייע לנו בקידום תחומים אלו. ברכות גם ליעל ענתבי על הצטרפותה לסיעת 'ירושלים תצליח מאוחדת' בראשותי, זאת מתוך ראיית עולם משותפת ומתוך כוונה אמיתית וכנה של סיעות המועצה הציוניות לשתף ביניהן פעולה באופן הדוק למען קידום העיר.

ענתבי תמשיך לקדם מתוך הסיעה את התחומים החשובים עליהם אמונה ואני בטוח שתעשה זאת במקצועיות וחריצות. יעל שותפה מרכזית לקידומה בשנים האחרונות של שכונת פסגת זאב, בה אנחנו מתכננים השקעות רבות נוספות, ולצמיחתה של ירושלים כולה בתחומים רבים, אני מאחל לה הצלחה רבה".

חבר מועצת העיר משה ליאון: "סיעתי ואני מחוייבים כלפי תושבי ירושלים ופועלים למענם, ולכן החלטתי להצטרף לקואליציה של ראש העיר ניר ברקת ולהתאחד עם סיעתו במטרה שפעילותנו המשותפת תביא לקידומה של ירושלים. אני מברך את ראש העיר על צעד חשוב זה, ואנו נפעל בשותפות מלאה למען אחדותה של ירושלים ולמען כלל התושבים והשכונות".

חברת מועצת העיר יעל ענתבי: "חיבור סיעת פז לסיעת ירושלים תצליח יוצרת סיעה גדולה שבמסגרתה ניתן יהיה לקדם נושאים בצורה מהירה וטובה יותר לטובת תושבי ירושלים. במסגרת הסיעה המאוחדת אמשיך להחזיק בתיקי התכנון, מיגור אלימות ואומנות במרחב הציבורי" .

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.