סקר: ברקת מביס את ליאון: והקמפיין: אריה דרעי עומד מאחורי ליאון – צפו בוידאו

"אילו אני משה ליאון הייתי קובע היום פגישה עם שני המפעילים שלי, אביגדור ליברמן ואריה דרעי, ומודיע להם כי אחרי חודש וחצי שאני גר בירושלים אני מבקש לחזור לביתי בגבעתיים ולהתרכז במשרד רואי החשבון שלי" במילים אלו בחר עיתונאי 'מעריב' שלום ירושלמי לפתוJ את הכתבה על הבחירות בירושלים.

ירושלמי ממשיך: " כי ההרפתקה שלקחתי על עצמי – להיות באמצעותם ראש העיר ירושלים – גדולה עליי בכמה מידות. גדולה עליי פי שלושה.

בסקר של מכון "מאגר מוחות," בראשות פרופ' יצחק כ"ץ, שנעשה במיוחד עבור מעריב. לפי הסקר, ברקת מקבל פי 3.3 קולות מאשר ליאון 44( אחוזים לברקת, לעומת 13 אחוזים בלבד לליאון.)

   ברקת מביס את ליאון בקרב האוכלוסיות שליאון חובש הכיפה קיווה באמצעותם להפוך לראש העיר. 70 אחוזים מהקהל המסורתי עם ברקת לעומת שבעה אחוזים שמצביעים לליאון, ו55- אחוזים מהציבור הדתי לאומי גם איתו לעומת שבעה אחוזים לליאון.

גם בקרב החרדים יש בסיס רציני לברקת 13 – אחוז מהחרדים בעיר תומכים בו, לעומת 26 אחוזים שתומכים בליאון.

 ליברמן ודרעי בונים על תמיכה מוחלטת של החרדים בליאון.  ליאון מוביל בגדול בקרב בוחרי יהדות התורה 28( אחוזים לעומת 8 אחוזים לברקת,) בקרב החרדים המזרחיים של ש"ס,  שווה בשווה 27( אחוזים לכל אחד.)  המשמעות: גם אם כל החרדים בעיר יתמכו בליאון, ראש העיר ברקת עדיין מביס אותו בהפרש גדול 60 – אחוזים לעומת 40 אחוזים.

   צפו בקמפיין נגד משה ליאון

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.