"ברקת מנצל באופן ציני את תושבי ירושלים"

ועדת הפנים של הכנסת יחד עם הועדה לביקורת המדינה זימנו את ראש עיריית ירושלים ניר ברקת לדיון מיוחד בעקבות השביתות והאיומים לפטר חלק מעובדי העירייה. {ביקורת נוקבת}

בעקבות האיום בפיטורי עובדים בעיריית ירושלים מצידו של ראש העיר ניר ברקת, יקיימו יו"ר ועדת הפנים ח"כ דודי אמסלם, ויו"ר הועדה לביקורת המדינה, ח"כ קארין אלהרר דיון משותף ביום שני הקרוב, בבקשה לחוות דעת של מבקר המדינה על התנהלות עיריית ירושלים במשבר הפוקד את העיר.

ח"כ קארין אלהרר אמרה לקראת הדיון כי "ראש עיריית ירושלים ממשיך לנצל באופן ציני לחלוטין את תפקידו, את עובדיו ואת תושבי ירושלים לטובת אינטרסים פוליטיים שלו. אני דורשת מראש העיר להגיע לדיון, לא לשלוח שליחים, ולהסביר את הפעולות ההזויות שהוא עושה בעירייה. פיטורי עובדים סוציאליים, קיצוץ בתקציבי החינוך והספורט ופגיעה בתשתיות מהווה תעודת עניות לעירייה".

אלהרר הוסיפה: "אשמח לשמוע את מניעיו, וכיצד הוא פועל להחזיר את השקט לעיר, לנקות את הזבל מהרחובות ולדאוג לאינטרסים כלכליים של העירייה בצורה הולמת. המאבק בין עיריית ירושלים ובין משרד האוצר הפך לתופעה שחוזרת על עצמה יותר מדיי, על חשבון השירות שניתן לאזרח, על חשבון החלשים. אני לא מתכוונת לאפשר לזה להמשיך".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.