ברקת נגד יוסי דייטש: "תמים. אין לראש עיר כלים לבניה מול ההקפאה"

בראיון ל'קול ברמה' הבוקר, ראש העיר ירושלים היוצא ניר ברקת טען כי ההבטחות של דייטש כי ישבור את הקפאת הבנייה אינן מציאותיות: "זה לא בידיים של ראש העיר"

ניר ברקת, ראש העיר ירושלים היוצא, אמר הבוקר בראיון לדודי שוומנפלד ויקי אדמקר ב'קול ברמה', כי "כל הנציגים החרדים היו שותפים מכובדים וטובים בקואליציה ועשינו דברים יפים לקידום העיר. לקראת הבחירות הם הופכים הכל לשחור וזה בסדר, יום אחרי הבחירות כולם שוכחים".

עוד אמר ברקת, כי "השותפים החרדים בקואליציה היו טובים לאורך הדרך, למרות המחלוקות שהיו לפעמים עדיין אין לי חרטה על שום צעד שעשיתי איתם ומולם".

בהתייחסו להתמודדות של סגנו יוסי דייטש, גיחך ברקת ואמר כי "מי שמבטיח תנופת בניה אל מול ההקפאה אינו אלא תמים. אין לראש העיר את הכלים לבניה וזה לא בידיים של אף ראש עיר או מועמד, מדובר בהחלטות ממשלה".

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לא צריך לשכנע בכך את הציבור שיוסי דייטש שליט"א המלך החדש בירושלים אבל....

  .
  מכת מוות לגפני ודרעי באלעד. התמיכה ביוסי דייטש גוברת! רלי בן דוד, חברת מועצה לשעבר ממרצ מודיעה: אתמוך ביוסי דייטש לראשות העיר. קוראת לכל תושבי ותושבות ירושלים לעשות כמוני!… ובג"ץ דחה את עתירת דרעי וגפני באלעד וקבע כי הבחירות ייערכו במועדן – זהו סוף פסוק אין עוד כל דרך לערער על כך. ואשמח מאוד לראות בקרוב במפלתם של הרשעים ארורים:
  -*דרעי שר"י,
  -*גפני שר"י,
  -*יענקושי שר"י, וכו'
  עכשיו תקשיבו אלי טוב!!!

  אם מזרע היהודים אלעד אשר החלותם לנפל לפניו לא תוכלו לו,
  כי נפול תפולו לפניו, בקרוב ממש!!!!!!
  ואשמח לראות במפלתם בשאר הערים…

  גם הגאון הצדיק מנהיג הרופורמי הרב המתיר חפירת קברי ישראל בבית שמש ראב"ד העד"ח רבי משה שטרנבוך שליט"א הורה השבת למתפללים בבית מדרשו "אבקש שמי שמשתתף בבחירות בירושלים שיצביע ליוסי דייטש", וחובת כולנו לפעול למען הצלחתו, יצויין שזה פעם ראשונה שהרב מתייחס לבחירות בפומבי.

  ובגור: הודיעו שאין כולל אחה"צ לאברכים בירושלים, שהציבור ילך לפעול ולהפעיל למען ג' ויוסי דייטש. במועמדות של יוסי דייטש, מעבר לזה שאנחנו הולכים להצביע במצוות רבותינו בלי שום חשבונות – הוא גם אדם מוצלח. ממש מוצלח!!! יוסי דייטש יזכה כבר בסיבוב ראשון. מספרים לאנשים שקרים ובדיות עם סקרים שלא היו ולא נבראו. לא צריך לשכנע בכך את הציבור.

  לא צריך לשכנע בכך את הציבור. |
  הגב