ברקת נפגש עם המשקיעים של סופר דרינק

" אין דבר יותר חשוב מפרנסה בכבוד" כך התבטא לקבוצת המשקיעים שרכשו את חברת 'סופר דרינק' – חבר מועצת העיר ירושלים מיכאל מלכיאלי: " המפעל מחזק את אזור התעשייה עטרות"

ראש עיריית ירושלים ניר ברקת לקבוצת המשקיעים מדרום אמריקה שרכשו את פעילות חברת המשקאות 'סופר דרינק' במסגרת הקפאת הליכים בבית המשפט המחוזי בירושלים: "אני מברך אתכם על רכישת החברה- אין דבר יותר חשוב מפרנסה בכבוד, ודאגתכם להמשך העסקת שישים עובדי המפעל- הינה חיזוק גדול לכלכלת העיר ירושלים". חבר מועצת העיר ירושלים  מיכאל מלכיאלי סיפר לראש העיר, כי לפני מספר חודשים כאשר סכנת פיטורין ריחפה מעל ראשי העובדים, קיבלנו אנחנו נציגי הציבור פניות רבות מצד הנהלת המפעל וועד העובדים לעזור בנידון, ואני שמח שהגענו לרגע זה שישנם רוכשים חדשים".

 

נציג המשקיעים מדרום אמריקה סיפר לראש העיר על הרוכשים להם ישנו ניסיון רב בהפעלת מפעלים יצרניים בעולם ויש להם השקעות נוספות בארץ בתחומים שונים, ובודקים במקביל השקעות נוספות בישראל. הנציג ציין כי בכוונת המשקיעים לפעול בשיתוף פעולה פורה עם עשרות העובדים המסורים על מנת להגדיל את היקף הפעילות של החברה בעשרות מונים, תוך כדי שדרוג איכות המשקאות והצבתם בשורה אחת עם המשקאות המובילים בשוק, כל זאת במחירים השווים לכל נפש.

 

חבר מועצת העיר ירושלים מיכאל מלכיאלי בירך את קבוצת המשקיעים. "המשך קיום המפעל, מחזק את אזור התעשייה בעטרות כאחד המקומות התעשייה החשובים של העיר ירושלים, ואנו נציגי הציבור נעזור בכל דבר ועניין".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.