ברק כהן תוקף שרת התרבות מירי רגב הורחק מעריכת דין לשנה וחצי

בית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין החליט להשהות את תעודת עורך הדין של עו"ד כהן בשל הטרדות כלפי מנהלי בנקים. כזכור, עו"ד כהן הוא גם מי שהטריד את שרת התרבות ועורר סערה

 

בית הדין המשמעתי של לשכת עורכי הדין החליט להשהות את תעודת עורך הדין של עו"ד ברק כהן בשל הטרדות כלפי מנהלי בנקים. כזכור, עו"ד כהן הוא גם מי שהטריד את השרה מירי רגב ועורר סערה בעקבות כך.
 
ברק כהן ידוע בסרטוניו הרבים נגד מנכ"לים של בנקים בישראל כגון רקפת רוסק עמינח מנכלי"ת בנק לאומי וציון קינן מנכ"ל בנק הפועלים, כהן נהג להגיע אליהם בשעה שישבו במסעדות או טיילו להנאתם, כשהוא מגדף אותם על כך שהם גובים עמלות מהציבור ומתעשרים מכך.
 
"עניין זה שהובא לפתחו של בית הדין מצריך הכרעה בסוגיה אשר אינה פשוטה כלל ועיקר – איזון והכרעה שבין חופש הביטוי וגבולותיו בדרך של מחאה חברתית לבין חובותיו של עו"ד מעצם היותו עו"ד לנהוג בהתאם לכללי האתיקה המקצועית המחייב כל עו"ד והשמירה על כבוד המקצוע" נכתב בהכרעת בית הדין המשמעתי.

שרת התרבות והספורט מירי רגב הגישה תלונה במשטרה נגד עורך הדין כהן, בגין תקיפה מילולית לאחר שבחודש שעבר הטריד אותה בשעה שטיילה עם בני משפחתה ברחובות העיר תל אביב.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.