"ניצנים של פאשיזם בממשלת ישראל" (וידאו)

ברק תקף את נתניהו ואמר כי "הוא רואה ניצנים של פאשיזם בממשלת ישראל", ציונות חפצת חיים וניצנים של פאשיזם, כמו שרואים עכשיו בממשלת ישראל, אינם יכולים לחיות בצוותא". תקף ברק. {ברק במתקפה – צפו}

בדרך לעבודה? ראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר אהוד ברק התראיין בשבת לערוץ 10 והתייחס לפיטוריו של שר הביטחון יעלון.

ברק תקף את נתניהו ואמר כי "הוא רואה "ניצנים של פאשיזם בממשלת ישראל, ציונות חפצת חיים וניצנים של פאשיזם, כמו שרואים עכשיו בממשלת ישראל, אינם יכולים לחיות בצוותא". תקף ברק שמוזכר כמי שיחזור בקרוב להתמודד על ראשות מפלגת העבודה.

"לקחת את הבן אדם הכי טוב והכי מתאים לתפקיד, ולהדיח אותו ולשים במקומו אדם שהוא בעל יכולות פוליטיות ואחרות, אבל חסר ניסיון לחלוטין בתחום הזה, זה דבר שגוי ומופקר, ואכן ביטוי לשיקול דעת לקוי ולהלך רוח מטריד מאוד אצל מקבלי ההחלטות, ביטוי לחוסר אחריות כלפי צה"ל ולאזרחי המדינה", אמר ברק על המינוי הצפוי של אביגדור ליברמן למחליפו של יעלון במשרד הביטחון.

צפו בדבריו

ברק תקף את נתניהו על חוסר האימון שלו ביעלון וציין כי "כל ההתנהלות שלו מאז פרשת החייל היורה לאורך הגיבוי שנתן לרמטכ"ל בקשר לעובדה שאין מקום להוריד מחסנית על ילדה בת 12 עם מספרים, ואחר כך לסגן הרמטכ"ל, העובדה שהגיבוי שנתן לערכי מדינת ישראל, ערכי צה"ל ומגילת העצמאות, הם שהביאו לפיטורו, מעלים גם הם סימן שאלה כבד על שיקול דעתה של ההנהגה במדינה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.