בר מצווה בירושלים

בר מצווה בירושלים – איך לבחור את האולם?

בר מצווה היא חוויה מיוחדת. לא רק הירושלמים אוהבים לחגוג בר מצווה בירושלים, גם אנשים רבים משלבים עלייה לתורה בכותל המערבי וארוחה חגיגית באחד מהאולמות או המסעדות שבעיר. ירושלים מציעה מגוון גדול של גנים ואולמות לאירועים, לפני שאתם מתחילים לכתת רגליים בין האולמות קבלו כמה טיפים שיעזרו לכם לבחור את המקום המתאים.

שבעה טיפים לבחירת האולם

לפי גודל המקום את המקום לחגיגת בר המצווה בוחרים לפי מספר האורחים. אם יש לכם אורחים רבים, תידרשו לשכור אולם אירועים גדול, אם מספר המוזמנים קטן תוכלו לחגוג באווירה אינטימית באחת מבין המסעדות הרבות בעיר המציעות גם שירותי אירוח לאירועים.

לפי היום – אם אתם משלבים חגיגת בר מצווה עם עלייה לתורה בכותל המערבי, אתם יכולים לבחור בין יום שני או חמישי, הימים שבהם מתקיימת העלייה לתורה. אם אינכם משלבים, תוכלו לבחור בעל אחד מימות השבוע. כדאי לדעת כי ימי חמישי הם הימים הפופולאריים ביותר והיקרים ביותר. ביום שישי אנשים רבים לא עובדים והם יוכלו להישאר באירוע שלכם עד מאוחר. אם אתם רוצים להוזיל את האירוע, בחרו באחד מימי השבוע, יום ראשון ושני נחשבים לימים פחות מבוקשים והמחירים זולים ותר.

לפי המיקום בחגיגת בר מצווה חלק משמעותי מהאורחים הם נערים ונערות, חברים של חתן האירוע. חשוב לבחור אולם הנמצא במקום מרכזי שאליו יוכלו להגיע החברים בלי להידרש לשירותי ההסעות של ההורים.

לפי הקייטרינג יש אולמות המחייבים לקחת את קייטרינג הבית ויש אולמות המאפשרים להביא קייטרינג חיצוני. כדאי לדעת כי השימוש בשירותים של קייטרינג הבית יהיה בדרך כלל זול יותר מאשר קייטרינג חיצוני. לפני שאתם מחליטים על בחירת הקייטרינג חשוב לערוך טעימות, אם אתם מחפשים דרך להוזיל את האירוע וקייטרינג הבית מצא חן בעינכם, כדאי לבחור בו.

לפי הכשרות – גם אם אתם לא שומרי מסורת, ודאי שיש לכם מספר אורחים המקפידים על כללי הכשרות. קייטרינג כשר אינו קייטרינג פחות טוב, ולכן כדי שכל האורחים יוכלו לאכול וליהנות באירוע רצוי לבחור קייטרינג או אולם הנושא תעודת כשרות. כדאי גם לדעת כי יש רמות שונות בדרגות הכשרות, חשוב לוודא כי רמת הכשרות שמציע האולם מתאימה לכם ולאורחים שלכם.

חשוב לבדוק את השירותים באולם. באולמות רבים השירותים הם בעיתיים ולא נעימים. בדקו כמה תאי שירותים יש, איך הם מאובזרים ומהי רמת ההיגיינה והניקיון שלהם. אם יש לכם מספר גדול של אורחים ומספר תאי השירותים קטן יחסית, בקשו מבעלי האולם לדאוג למנקה צמוד שיקפיד על ניקיון השירותים במשך כל זמן האירוע.

אל תוותרו על רישיון עסק בשנים האחרונות הרשויות המקומיות הקשיחו את התנאים לקבלת רישיון עסקים ואולמות רבים פועלים ללא רישיון עסק בתוקף. כאשר אתם מחפשים אולם עבור בר מצווה בירושלים, בדקו האם לאולם יש רישיון עסק ופוליסת ביטוח בתוקף.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.